doğru mudur gerçekten?hamile olabilirmiyim???

canım benim yaa....
hastanede jinekolog bugün yokmuş(şaşırdım aslında) bende özel laboratuara gittim, test yaptırdım. evet hamilesin dediler... :dance:
buna daha inanamıyorum çok şaşkınım...
ama dün akşam senin ısrarın üzerine o testi yaptım ve aslında ozaman da inanmıştım.. yanımda olduğun için çok saol canım... allah sana da en yakın zaman da bu duyguyu tekrar gösterir inşallah......... :1hug:

canım hayırlı olsun, Allah tamamına erdirsin...
her hamiş haberi aldığımda kendiminmiş gibi seviniyorum ne güzelkaydirigubbakcemile3
sevincimiz bol olsun:teytey:

arkadaşlar herkese tek tek çok ama çokkkk teşekkür ederim..
bana güç verdiniz...
allah isteyen herkese bu güzel duyguyu tatdırır inşallahhh....
herkesi çok seviyorummm.........

rabbime şükürler olsun..:Saruboceq:. çok mutlu oldum canım benim..kaydirigubbakcemile5.. rabbim hayırlısınla kucağına almayı nasib etsin.. senide babayıda tebrik ederim ...hihoyyyt
ayy çok ama çok sevindim...:1hug: :teytey: a.s...

merhaba arkadaslar mesajlarınızı okudum benımde kasıklarımda agrılar var ve bıcak saplaması gıbı kasılmalar olıyo mıde bulantım cok asırı yemek yemeye basladım bu belırtıler 1 aydır var yanı acaba hamılemıyım ve gögüsümden sarı sekılde akıntı gelıyo cevabınızı beklıyorum

merhaba arkadaslar mesajlarınızı okudum benımde kasıklarımda agrılar var ve bıcak saplaması gıbı kasılmalar olıyo mıde bulantım cok asırı yemek yemeye basladım bu belırtıler 1 aydır var yanı acaba hamılemıyım ve gögüsümden sarı sekılde akıntı gelıyo cevabınızı beklıyorum

selam bayanlar.ben yeni üyeyim öncelikle hamile bayanları tebrik ediyorum.sağ salim kucaklarına alırlar inşallah bebişlerini :) benim de adet günüm 5 gün gecikti.bugün gebelik testi yaptım ama o da negatif çıktı.gerçi beklemiyoruz daha biz bebek ama yinede test yapmalımıyım daha sonra ya da ne yapmamı önerirsiniz.şimdiden teşekkürler.

gebelik belirtilerin varmı canım?
varsa yazarmısın?

adetin geçtimi canım..
eğer adetin bi kaç gündür yeni geçtiyse; 1 aydır yaşadığın mide bulantıların başka bir şeyden olsa gerek..
göğüs akıntısı da prolaktin hormonun yüksekliğinden olabilir,
ya da süt kanalları tıkanmıştır, ablamda da olmuştu aynı şey ordan biliyorum..

canım benım ya tebrık ederımmm...Rabbım sdagsalım kucagına almayı nasıp eder ...
hamıleliğinin tadını cıklar emiii....muhtesem bişi...:CüvCüv:Rabbım herkese nasıp etsın bu mükemmel duyguyu....

canım maalesef bebeğimin kalbi durduğu için kaybettim ben..
bu eski konum ama güncellenmiş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…