dogmayan olusmayan bebegimee:((

cooook yipratiyorsun kendini hurrem ablam okadar uzulme
allah korusun hasta olursun
allah buyuktur umutlarimizi kesmeyelim insallah olacak dualarim sen ve senin gibilerle

canım benim farkındayım ama elimden bişi gelmiyor... hep diyom bu ay üzülmücem diye... ama olmuyo bitanem yaaaaaaaa.....senağlama

Canım....bende önüme gelen her bebek mağazasına girip çıkıyorum,elime alıp alıp koyuyorum!Acaba bende alacakmıyım onları bebeğim için diye soruyorum!Ne kadar zormuş sınavımız senağlama Umarım Allah bebek hasreti çeken herkese hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip eder :a015:

yapmayın arkadaşlar ben daha yeniyim henüz 2 ayım sizi anlayamam belki ama nolur üzülmeyin bukadar allahın gücüne gider şükredin sağlığımız sıhhatimiz yerinde bizi seven destek olan insanlar var onlarıda üzmeyin rabbim tüm isteyenlerin kucağını doldursun hepimize nur topu gibi sağlıklı bebekler nasib etsin işşallah üzülmek ve umutsuzluk yok silkelenin kendinize gelin rabbim bizede nasib etçek bu mucizeyi inandırın kenndinize bunu haksızlık etmeyin yaşama ve size sunduğu güzelliklere:teselli:a.s.a.s.

canım benim hayırlısıyla rabbim isteyen herkese verir.içinde banada.sabırla bekliyorum...

inşallah hayırlısıyla en kısa zamanda bebeğine kavuşursun.içim burkuldu valla gözlerim doldu kız.bütün bebek isteyenlere burdan dua ediyorum.Allah sabır versin

gemeyin ortamı herşeyin vakti saati var sabredin hayırlısını istedigimiz için zamanını bekliyoz mevlam öyle istiyo sakin relax

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…