Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Doğal Yollarla Gögüs Büyütme Yöntemi

Ben çok zayıftım her gören kilo al kopacaksın çubuk gibisin kemiklerin sayılıyo vs derdi bıkmıştım artık (sanırım göğüslerimde ergenlikte çok zayıfım vücutta yağ yok diyede büyümedi:KK43: ) özellikle lisede kaç sene boyunca böyleydi sonra bir kilo aldım ama bu seneler içinde oldu yani 3senede 13kilo aldım şuan ideal kilomdan bir iki kilo eksik çıkıyo boy kilo indeksinde,şuan 167boyum 55buçuk kilom 2-3kilo daha alıcam canım bak sana tavsiyem kahvaltı çok önemli iyi bir kahvaltı yap her sabah ve öğünlerini aksatma bide gün içinde acıkırsan mutlaka ağzına bişey at uzun süre aç kalınca kilo veriliyo aç kalma,bide tatlı çok önemli yemeklerden sonra yada gece yatmadan önce mutlaka tatlı yiyip yat az bile olsa,bu arada pekmez kilo aldırır derler ama bende hiç aldırmadı aksine bağırsaklarımı çalıştırdı hiç kilo alamadım buda aklında bulunsun ve eğer acıkmama sorunun varsa onun içinde egzersiz yap koş,yürü,mekik çek yada başka egzersizler yap biraz dinlen acıkırsın daha çok yemek ye bak nasıl kilo alıyosun ama iyi kahvaltıyla TATLIyı sakın unutma:) sen kaç kilosun ve boyun kaç?

Canım ya kilo alınca büyüdü mü göğüslerin ?😔

Evet canım ya hemde çok istiyorum

canım mailimi yollasam banada yollarmısın ??

canım yeni old.için mesaj atamadım rica etsem e kitabı banada mail atamısın :S

"Göğüs büyütme formulü-mutlaka okuyun!" adlı konu
Kızlarr , "göğüs büyütme formulü-mutlaka okuyun! " adlı konuyu açın 27.sayfaya girin orda paylaşmıştım ben bu ebookta göğüs byütmek için şunları yapın dediği kısım orda kayıtlı ordan okuyun kitabın tamamı bendede yok sadece yapılacaklar listesi var oda işte bu dediğim yerde yazıyo :)

Kızlar kaç haftadır mı diyim günür mü diyim aktif bir KONU var yanlış hatırlamıyorsam bacaksız arkadaşımızın açtığı konu "göğüs büyütme formülü-mutlaka okuyun!" konunun adı ve orda o e-kitabı arkadaşlar birbirlerine gönderdiler bende kitapta sabah öğlen akşam yapın dediği yani kitabın asıl kısmını oraya alıntı yapmıştım uyarıldık hepimiz. Ama o kitapla ilgili bütün konuşmalar bilgiler o konuda. Neden oraya hiç bakmadınız burda arıyorsunuz

eğer kitap hala sizde varsa lütfen bana mail olarak atabilir misiniz?

X