Doğal takviye macun kullanan ve öneren olsun lütfen

anason35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2024
3
1
39
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım İzmir'den selamlar 5 yıllık evliyim ikimizde ikinci evliliği şükür mutluyum ara sıra her evde olan şeyler oluyor şöyle bir sıkıntım var benim libidom eşime göre daha yüksek anlaşılan okuduklarıma göre konuşuyorum eşime göre sorun yok psikolojik diyor ongün onbeş günde birlikte oluyoruz bazen 1 ay bu birleşmelerde başla bitir 5 dakka sürüyor bu konudan çok rahatsızım lütfen bildiğiniz doğal yöntem macun varsa yardımcı olun çok sevaba girersiniz beslenmemize gayet dikkat ediyoruz iyi günler🥰

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım İzmir'den selamlar 5 yıllık evliyim ikimizde ikinci evliliği şükür mutluyum ara sıra her evde olan şeyler oluyor şöyle bir sıkıntım var benim libidom eşime göre daha yüksek anlaşılan okuduklarıma göre konuşuyorum eşime göre sorun yok psikolojik diyor ongün onbeş günde birlikte oluyoruz bazen 1 ay bu birleşmelerde başla bitir 5 dakka sürüyor bu konudan çok rahatsızım lütfen bildiğiniz doğal yöntem macun varsa yardımcı olun çok sevaba girersiniz beslenmemize gayet dikkat ediyoruz iyi günler🥰
Sizin libodonuz normalden yüksek midir bilemeyeceğim ama normal libido 2,3 günde bir beraberlik istemekle oluyor.yani 10,15 günde bazen 1 ayda bir olan birliktelik benim libidom daha yüksek demek ki deyip geçilebilecek bir sorun değil.bana kalırsa hormon değerlerinde düşüklük vardır.ortalamanın çok altında çünkü.doktora görünmeden öyle koca karı ilaçları kullanmayın.bakalım neymiş ne değilmiş öğrenin.sonra alternatif tıp aklınıza gelsin.gerçi onda da çok dikkatli olmak gerek.

Evet haklısınız doktora gitmeye razı olmadigi için alternatif tıpa yönelmeye çalışıyorum beni libidom normal dediğiniz gibi istekliyim çünkü eşimde o istek olmadığı için sıkıntı yasiyorum

15 günde yapılınca illaki ilk yapış kısa sürer normal 2.de falan sürer ve ilişki arasında mesafeyi uzatmayın daha sık olması lazım örnek veriyorum en azından hafta da 2 olursa düzenli olur

Mrb izmirden slm bende araştirıyorum ne yapabilirim hangi doktora gidelim diye eşimi seviyorum.oda beni seviyor eminim çok iyi aramız ama malesef cinsel isteksizlik beni mutsuz ediyor.12 yillik evliyiz biz ilk yillarda iyiydik hele uzun nişanlilik.dönemimiz oldu adam çıldırıyodu dokunmak için o adam.nerde şimdiki nerede.. sonra azaldı istek her geçen yıl...yaş ilerledi desem erkek bu yani 39 yaş yaşlı değil yorgunum.dio ama bu yemek yemek gibi bi ihtiyaç bence bende çok severim fantazi giyinip süslenip tutkulu anlar yasayalim.biara cok giyindim ettim iceri bi geldim.uyumuş veya kısa sürdü niye uğraşıyorum diyip bıraktım..tabi bizim.durum.karışık biraz nezamnki çocuk yapma kararı aldık uğraştık olmadı görev haline geldi iyice uzaklasti ama benim masallahim.var hergün istese yaparım🙈ben yanaşmadan aklına gelmiyor yapsakta kısa sürüyor ben kendimi tatminetmek için uğraş veriyorum.konustum açık açık oda farkında gidelim.doktora neyapmam gerekiyorsa hazırım dedi.eşim evlendikten sonra çok kilo aldı oda etkili diye düşünüyorum nerden başlıcam.napıcam.bilmiyorum🤷‍♀️

X