Doğal siklus transfer olanlar bi bakabilir mi?

Eger ilac kullaniyorsaniz adet olmazsiniz merak etmeyin. Oldu da tutunmadiysa beta bakildiktan sonra ilaclari kestiriyorlar oyle oluyor adet. 2 Subat'ta transfer olduysaniz daha bugun ikinci gunu transferinizin, cok erken. Biliyorum cok stresli bir donem, kan testi gunune kadar da boyle olacak malesef. Rabbim size sabir versin, saglikla tutunsun insallah.
Amin inşallah. Hayır ilaç kullanmıyorum. Progesteron fitil kullanmıyorum günde iki kez. Bir de transferden bir hafta önce ovitrella iğne vurdum o kadar.

Amin inşallah. Hayır ilaç kullanmıyorum. Progesteron fitil kullanmıyorum günde iki kez. Bir de transferden bir hafta önce ovitrella iğne vurdum o kadar.
Takviye progesteron da hormon ilaci oldugu icin adet olmazsiniz. Allah gostermesin eger tutunmazsa ancak progesteronu doktor kestirirse adet basliyor. Transferden sonra adet sancisi gibi agrilar, yorgunluk, uyuma hissi, gosguslerde sertlesme hepsi cok normal. Vucutta hormonlar yukseliyor bir de progesteronun yan etkileri bunlar. Bol bol su icin, gunluk kendinizi zorlamayacak sekilde yuruyuslere cikin. Endiselenmeniz ve stres yapmaniz cok dogal, bu bir hafta boyle gececek. Rabbim guzel sonuclar aldirsin.

Takviye progesteron da hormon ilaci oldugu icin adet olmazsiniz. Allah gostermesin eger tutunmazsa ancak progesteronu doktor kestirirse adet basliyor. Transferden sonra adet sancisi gibi agrilar, yorgunluk, uyuma hissi, gosguslerde sertlesme hepsi cok normal. Vucutta hormonlar yukseliyor bir de progesteronun yan etkileri bunlar. Bol bol su icin, gunluk kendinizi zorlamayacak sekilde yuruyuslere cikin. Endiselenmeniz ve stres yapmaniz cok dogal, bu bir hafta boyle gececek. Rabbim guzel sonuclar aldia

Neye göre doğal ya da ilaçlı siklus oluyor canım
Canım doktor bana bir hastalığın yok düzenli adet oluyorsun yumurtan da oluşuyor doğal siklus yapalım dedi. Sanırım düzenli adet olup yumurta oluşumunda sıkıntı yok diye.

Merhaba, kafamdaki sorulara cevap bulamıyorum yardımcı olur musunuz. Ben adetin 25inci günü 2 Şubat'ta transfer oldum, bugün ise adet olacakmışım gibi oldum. Canım sıkıldı. Adet olursam tutmamış mı oluyor, iki günde mi belli oluyor yani
Merhabalar , hiiç canınızı sıkmayın zaten gebelik belirtileri ile regl ağrısı da benziyor , sonuç günü belli olur ancak ❤️ Progestan kullanırken regl olunmuyor ki olumlu düşünelim inşallah gebelik oluşmuştur zaten regl olmazsınız 💖💐 Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah güzel haberlerinizi bekliyoruz 🌸🌸

Amin Allah razı olsun inşallah
Merhabalar , hiiç canınızı sıkmayın zaten gebelik belirtileri ile regl ağrısı da benziyor , sonuç günü belli olur ancak ❤️ Progestan kullanırken regl olunmuyor ki olumlu düşünelim inşallah gebelik oluşmuştur zaten regl olmazsınız 💖💐 Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah güzel haberlerinizi bekliyoruz 🌸🌸
Ay çok tatlısınız Allah razı olsun. Hepinizin gönlüne göre versin inşallah, uğraşlarımızın karşılığını en iyi şekilde alalım 🩷🌸 duymak istediğim buydu ya, zaten regl olmuyorsa progesteron olunca, boşuna düşünüp durmusum

Amin Allah razı olsun inşallah

Ay çok tatlısınız Allah razı olsun. Hepinizin gönlüne göre versin inşallah, uğraşlarımızın karşılığını en iyi şekilde alalım 🩷🌸 duymak istediğim buydu ya, zaten regl olmuyorsa progesteron olunca, boşuna düşünüp durmusum
Sizden de Allah razı olsun o sizin tatlılığınız 💐💖 inşallah Rabbim hakkımızda en hayırlısını nasip eylesin , çok mutlu olacağınız haberler almanız dileğiyle , embriyonuz sımsıkı tutunsun inşallah size 🌸

Canım doktor bana bir hastalığın yok düzenli adet oluyorsun yumurtan da oluşuyor doğal siklus yapalım dedi. Sanırım düzenli adet olup yumurta oluşumunda sıkıntı yok diye.
Selamlar transfer oldunuz mu süreciniz nasıl ileriıyor benim 2. Denememde doğal siklus olcak mart adetıyle başlayacağız merak ediyorum..

Selamlar transfer oldunuz mu süreciniz nasıl ileriıyor benim 2. Denememde doğal siklus olcak mart adetıyle başlayacağız merak ediyorum..
Transfer oldum canım 25inde..5 Ocakta regl oldum sonrasında 4 kere kontrolüm oldu her defasında e2 değerine bakıldı ve ilaç olarak sadece folik asit kullandım sonra son gittiğim kontrol günü çatlatma iğnesi vurulmamı söylediler 2 gün sonrada günde 2 adet progestan fitil ( sabah-akşam) + günde 2 adet monodoks (sabah-akşam) + 1 prednol kullandım bu ilaçları 4 gün kullandım. transfer gününde de progestan değerine bakıldı progestan fitile ek olarak günde 1 adet progestan dex iğne başladım. Adetimin 20. Gününde transfer olmuş oldum, ilaçsız kolay bir süreçti. 3 Şubat da pozitif sonucumu aldım :))

Transfer oldum canım 25inde..5 Ocakta regl oldum sonrasında 4 kere kontrolüm oldu her defasında e2 değerine bakıldı ve ilaç olarak sadece folik asit kullandım sonra son gittiğim kontrol günü çatlatma iğnesi vurulmamı söylediler 2 gün sonrada günde 2 adet progestan fitil ( sabah-akşam) + günde 2 adet monodoks (sabah-akşam) + 1 prednol kullandım bu ilaçları 4 gün kullandım. transfer gününde de progestan değerine bakıldı progestan fitile ek olarak günde 1 adet progestan dex iğne başladım. Adetimin 20. Gününde transfer olmuş oldum, ilaçsız kolay bir süreçti. 3 Şubat da pozitif sonucumu aldım :))
İnşallah benimde bi aksilik çıkıp iptal olmaz. sizin adınıza çok sevındim sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🙏

bir negatif tüp bebek denemesinden 2 ay sonra dondurduğum 2 embriyo ile bu yöntemi denedik
adetten sonraki 22 veya 23. gün transfer olmuştu. biz çatlatma iğnesi bile kullanmamıştık 4-5 günde bir muayene vardı sık sık kontrol edildi ve direkt transfer yapıldı
inşallah sizi bebeğe götüren en doğru yolla en kısa zamanda bebişinize kavuşacaksınız 🌷
Sonuç ne oldu acaba inşallah pozitiftir

X