Doğal siklus transfer olanlar bi bakabilir mi?

cnsu93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2023
1.499
2.216
30
Merhabaa Doğal siklus transfer olanlar yardımcı olabilir mi ? Süreç ne kadar uzun sürüyor? Kaç günde transfer oldunuz adet olduktan sonra? Rahim kalınlaşması ilaçsız olduğu için nasıl kalınlaşıyor regle yakın mı transfer oluyoruz çok merak ediyorum yardımcı olur musunuz?

Merhabaa Doğal siklus transfer olanlar yardımcı olabilir mi ? Süreç ne kadar uzun sürüyor? Kaç günde transfer oldunuz adet olduktan sonra? Rahim kalınlaşması ilaçsız olduğu için nasıl kalınlaşıyor regle yakın mı transfer oluyoruz çok merak ediyorum yardımcı olur musunuz?
Cansu doğal siklus ne kız

Yumurtanızın çatlaması bekleniyor. Tam hatırlayamadım şimdi ama ya çatladığı gibi transfer yapılıyordu ya da catlamadan 4 veya 5 gün sonraydı. Yani özetle o ay içinde yumurta catlama tarihinize göre transferiniz yapılıyor. Kalınlaşma da kendiliğinden oluyor.

Canım selamlar , ben doğal siklus ile transfer oldum. Ben 2 ay rahim dinlendirme sonrası regl olduktan sonra reglin 2. Günü 5. Günü 9. Günü kontrollere gittim , rahim o ayki seçilen yumurta sayesinde kendiliğinden kalınlaşıyor , yumurta yeterince büyüyüp çatlama günü yaklaşınca kanda LH bakılıyor ve çatlatma iğnesi veriliyor.
(iğnesiz yapılan da varmış yine çatlama takibi ile ama ben kullandım.) Ardından da embriyonun gününe göre transfer oluyor. Benimki döngümün 19. Gününde olmuştu 🤗 gayet rahat bir yöntem bence ♥️

Yumurtanızın çatlaması bekleniyor. Tam hatırlayamadım şimdi ama ya çatladığı gibi transfer yapılıyordu ya da catlamadan 4 veya 5 gün sonraydı. Yani özetle o ay içinde yumurta catlama tarihinize göre transferiniz yapılıyor. Kalınlaşma da kendiliğinden oluyor.
Çatlatma iğnesi verdi canım vurduktan 5 gün sonra transfer yapılacak dedi doktor baya uzun bir yöntem ama ayın 5inde regl oldum 27si gibi transfer olabilir dedi :)

Canım selamlar , ben doğal siklus ile transfer oldum. Ben 2 ay rahim dinlendirme sonrası regl olduktan sonra reglin 2. Günü 5. Günü 9. Günü kontrollere gittim , rahim o ayki seçilen yumurta sayesinde kendiliğinden kalınlaşıyor , yumurta yeterince büyüyüp çatlama günü yaklaşınca kanda LH bakılıyor ve çatlatma iğnesi veriliyor.
(iğnesiz yapılan da varmış yine çatlama takibi ile ama ben kullandım.) Ardından da embriyonun gününe göre transfer oluyor. Benimki döngümün 19. Gününde olmuştu 🤗 gayet rahat bir yöntem bence ♥️
Merhaba canım , benimde çatlatma iğnesi kullanılacak şu anda reglimin 12. Günündeyim tahmini 20,21,22,23 günlerinde olabilir dedi doktorum 11 gün sonra gibi tarih verdi bakalım 1-2 kere daha çağırır sanırım ondan sonra transfer olur ☺️

Ben doğal siklus oldum döngümün 22 veya 23.günü transfer olmuştum galiba. Ama benimki tamamen doğaldı çatlatma iğnesi de kullanmadık 3-4 gün üst üst kan verdim çatlama zamanını saptamak için. Ondan da 5 gün sonra transferim oldu

Çatlatma iğnesi verdi canım vurduktan 5 gün sonra transfer yapılacak dedi doktor baya uzun bir yöntem ama ayın 5inde regl oldum 27si gibi transfer olabilir dedi :)
Rabbim sürecinizi hayırlı eylesin canım güzel haberlerini bekliyoruz Allahın izniyle 🤲🏻❤️ Rabbim bebeğinizle sizi kavuştursun bir daha ayırmasın 🥰💐💖

bir negatif tüp bebek denemesinden 2 ay sonra dondurduğum 2 embriyo ile bu yöntemi denedik
adetten sonraki 22 veya 23. gün transfer olmuştu. biz çatlatma iğnesi bile kullanmamıştık 4-5 günde bir muayene vardı sık sık kontrol edildi ve direkt transfer yapıldı
inşallah sizi bebeğe götüren en doğru yolla en kısa zamanda bebişinize kavuşacaksınız 🌷

Ben doğal siklus oldum döngümün 22 veya 23.günü transfer olmuştum galiba. Ama benimki tamamen doğaldı çatlatma iğnesi de kullanmadık 3-4 gün üst üst kan verdim çatlama zamanını saptamak için. Ondan da 5 gün sonra transferim oldu
süper canım sonucun ne oldu ?

Merhaba hanımlar bende bu ay doğal siklus ile transfer oldum yani benimki yarı doğal gibi 5 gün femara ilacını kullanıp 1 tane gelişen yumurtaya daha sonra çatlatma iğnesi verdi 5 gün sonrada yanı bugün transfer günümdü dondurulmuş 3. Gün embriyosu transfer edildi.şuan sadece progestan fitil kullanıyorum .2 ay önce taze transfer yapıldı fakat kimyasal gebelikle sonuçlandı. İnşallah hepimiz bebeklerimiz kucağımıza alırız. 🌺

Merhaba, kafamdaki sorulara cevap bulamıyorum yardımcı olur musunuz. Ben adetin 25inci günü 2 Şubat'ta transfer oldum, bugün ise adet olacakmışım gibi oldum. Canım sıkıldı. Adet olursam tutmamış mı oluyor, iki günde mi belli oluyor yani

Merhaba, kafamdaki sorulara cevap bulamıyorum yardımcı olur musunuz. Ben adetin 25inci günü 2 Şubat'ta transfer oldum, bugün ise adet olacakmışım gibi oldum. Canım sıkıldı. Adet olursam tutmamış mı oluyor, iki günde mi belli oluyor yani
Eger ilac kullaniyorsaniz adet olmazsiniz merak etmeyin. Oldu da tutunmadiysa beta bakildiktan sonra ilaclari kestiriyorlar oyle oluyor adet. 2 Subat'ta transfer olduysaniz daha bugun ikinci gunu transferinizin, cok erken. Biliyorum cok stresli bir donem, kan testi gunune kadar da boyle olacak malesef. Rabbim size sabir versin, saglikla tutunsun insallah.

X