İğneli Epilasyon Doga igneli epilasyon

Yeni çıktım sayılır igneliden. Diz kapağıma kadar olan kısıma kadar iki bacağım için gittim. Göğüs ucumdaki daha önce aldırmadığım kalinlari da aldirdim. Burada bir üyenin bahsettiği bir krem vardı onu buldum dediği gibi kullandım acı neredeyse sıfır diyebilirim. Bu kadar etkili olacağını bilmiyordum. Ilk uygulamada aldığımız bilek kısımlarında bazı kalınlar yoğunluğu bariz azalarak çıktılar. Diz kapağının altına kadar komple çalıştık. Diz kapağı kısımları pitir pitir şişti bir iki saate iner dedi. Ben açıkçası Doğa Hanima biraz ayip etmiştim bir konuda. Hatta iki kez uyardığı halde uyardigi şeyleri yaptım bugün de hem tesekkur hem özür diledim. Yaşca benden küçük ama bazen biz küçüklük yapabiliyoruz. İşinde ve müşteriye yaklasiminda çok nezih bir kadin. Gündüz saatlerinde yazin demisti ben gece 1 gibi yazdim cevap vermeyince ertesi gün simdi cok utandigim gereksiz bir cevap yazdim öncesinde de kimyasal peeling yapmistim yapma dedigi halde, anlamıştı yapmadim deyip inkar etmistim uygulama yapmaz diye. Dün de instagramda genele birsey paylasmis randevu vermemekle ilgili. Üstüme alindim o yüzden uslu durmaya çalışacağım :)
Yuzunuz ne durumd acaba?

Yuzunuz ne durumd acaba?

Yüzüm çok iyi. boyun bölgemde biraz incelerek çıkmış olanlar var. Onlar da 15-20 dakia sürer herhalde. Yüzümde bir şey farkettim tenimin rengi sanki yavaş yavaş açılıyor hani kıldan dolayı kararma olur ya o gidiyor ben normalde sarışınım ama kıllarım siyahtı onlar gidince zaten tenimden dolayı beyazlık ortaya çıktı ama nasıl desem hani elmacık kemiklerin orada kararma ya da tenin renginden biraz koyumsu gibi birşey olur o taraf aydınlanıyor gibi.

Yüzüm çok iyi. boyun bölgemde biraz incelerek çıkmış olanlar var. Onlar da 15-20 dakia sürer herhalde. Yüzümde bir şey farkettim tenimin rengi sanki yavaş yavaş açılıyor hani kıldan dolayı kararma olur ya o gidiyor ben normalde sarışınım ama kıllarım siyahtı onlar gidince zaten tenimden dolayı beyazlık ortaya çıktı ama nasıl desem hani elmacık kemiklerin orada kararma ya da tenin renginden biraz koyumsu gibi birşey olur o taraf aydınlanıyor gibi.
Cok sevindim adiniza :)

merhaba hanımlar ben de ince tüylerden muzdaribim. Bahsedilen yerin hiçbir yerde adresi olmayınca açıkçası biraz kuşkulandım.Tam olarak nasıl bir yer klinik mi yoksa evinde bayan kendisi mi yapıyor

merhaba hanımlar ben de ince tüylerden muzdaribim. Bahsedilen yerin hiçbir yerde adresi olmayınca açıkçası biraz kuşkulandım.Tam olarak nasıl bir yer klinik mi yoksa evinde bayan kendisi mi yapıyor

bu işi evde çok yapan kişi var evet. ev olsa hele ben asla gitmem. kadıkoy'de klinik burası. instagramda hesabı,numarası falan var. arayıp sorabilirsin. ben artık kimseye buradan tel numarası vermiyorum sorumluluk almak istemediğim için. bu arada hiç bir iğneli uzmanı adres yazmıyor zaten. randevu ile gidiliyor

bu işi evde çok yapan kişi var evet. ev olsa hele ben asla gitmem. kadıkoy'de klinik burası. instagramda hesabı,numarası falan var. arayıp sorabilirsin. ben artık kimseye buradan tel numarası vermiyorum sorumluluk almak istemediğim için. bu arada hiç bir iğneli uzmanı adres yazmıyor zaten. randevu ile gidiliyor
Teşekkür ederim bilgilendirme için

Teşekkür ederim bilgilendirme için

bir şey değil canım . ama burada yazılanlara dikkat edin her yazılana inanmayın. ben daha buraya üye değilken ankara'da yaşarken zamanında bir kadının yorumlarına güvenip ankara'da bir yere gittim çok kötü şeyler yaşadım mahkemelik olacaktık neredeyse. sonra burada bazı kadınlarda benimle beraber aynı kişiye gidip şikayetlerini yazmaya başladılar. sonra birden bizi mağdur eden kadını öven üyelikler açılmaya başlandı hepsinin de ne hikmetse ilk yorumu o kadını övüyorlar başka uzmanları kötülüyorlar falan. sonra anlaşıldı ki kendi reklamını yapıyormuş, engellendi ama olan benim cildime oldu. bi de evinde de yapmıyor güzellik salonunda. gittiğimde kendisi sandığım kişi meğer yanında yetiştirdiği elemanıymış. neler neler yaşadım , evde yapana gider miyim bu saatten sonra. burada açık adres telefon yazmak yasak. o kendininkini açıktan yazıyor falan. benim şu an gittiğim uzmanın yeri belli istanbulun göbeğinde iş merkezinde . google yazsan bulursun. ama ben kimseye özelden de olsa telefon adres vermeme kararı aldım çünkü ben memnun olabilirim ama siz memnun kalmazsanız bu vebale girmek olur. o yüzden öyle atlayarak şuraya git canım ben çok memnunum diye mesaj atan olursa inanmayın. zaten ben de buradan bulmadım doğa hanımı, iş arkadaşım götürdü beni. sonra hatta artemisk konu açınca denk geldi benim iğneli epilasyon günlüğüm gibi birşey oldu. ben yaklaşımı, işi ve temizliği ile memnunum ama kimseye doktor veya bu gibi durumlar için sorumluluk alıp gidin demem canım.

Çok haklısınız gerçekten dikkatli olmak lazım.Benim burası artık son çarem çünkü gittiğim yerler (klinik,güzellik salonu) görüşme odalarındaki bildiğimiz oda lambası ışığında bakıp bunlar ince diyorlar.Ya da biraz aralardan alıp toparlarız gibi cümleler kuruyorlar.Oysa gün ışığında gayet belli ve siyah tüyler ve boyun bölgesind olması çok rahatsız edici.umarım burdan da aynı cevabı almam

Çok haklısınız gerçekten dikkatli olmak lazım.Benim burası artık son çarem çünkü gittiğim yerler (klinik,güzellik salonu) görüşme odalarındaki bildiğimiz oda lambası ışığında bakıp bunlar ince diyorlar.Ya da biraz aralardan alıp toparlarız gibi cümleler kuruyorlar.Oysa gün ışığında gayet belli ve siyah tüyler ve boyun bölgesind olması çok rahatsız edici.umarım burdan da aynı cevabı almam

benimkiler o kadar ince değildi canım , kalınlar ve kalınlardan ince olanlar vardı ama siyahtı. seninkini alır mı almaz mı bilemem. belki de uğraşmak istemiyorlar bilmiyorum. insan yeri geliyor kıllarım keşke kalın olsaydı diyebiliyor. kadın olmak çok zor ya. inşallah çözüm bulursun. benim yanaklarım ve faullerim de görünür de birşey yok boyun bölgemde ince çıkanlar var. o da herhalde yarım saat sürmez.

benimkiler o kadar ince değildi canım , kalınlar ve kalınlardan ince olanlar vardı ama siyahtı. seninkini alır mı almaz mı bilemem. belki de uğraşmak istemiyorlar bilmiyorum. insan yeri geliyor kıllarım keşke kalın olsaydı diyebiliyor. kadın olmak çok zor ya. inşallah çözüm bulursun. benim yanaklarım ve faullerim de görünür de birşey yok boyun bölgemde ince çıkanlar var. o da herhalde yarım saat sürmez.

Merhaba Yagmur Hanim,

Zaman ayirip asama asama bilgilendirme yaptiginiz icin cok tesekkurler. Suanki son durumunuz nedir acaba? Doga epilasyon sonrasi hic yuzunuzde veya gogsunuzde iz kaldi mi? Suan kacinci seanstasiniz? Bilgilendirebilirseniz cok memnun olurum. Simdiden tesekkurler :)

Merhaba Yagmur Hanim,

Zaman ayirip asama asama bilgilendirme yaptiginiz icin cok tesekkurler. Suanki son durumunuz nedir acaba? Doga epilasyon sonrasi hic yuzunuzde veya gogsunuzde iz kaldi mi? Suan kacinci seanstasiniz? Bilgilendirebilirseniz cok memnun olurum. Simdiden tesekkurler :)

Merhaba. Şu an ki durum şöyle , uygulamadan dolayı değil de benim hatamdan dolayı bazı hafif kızarıklıklar var.ben yüzüm için kimyasal peeling yapmıştım. doğa hanım iğneli yaparken olmaz demişti ben de başka yerde yaptırdığım eski uygulamadan kalan iz geçsin diye minik bir alana yapacaktım ama tüm yüzüme yaptım. cildim aşırı hassaslaştı soyulmaya başladı , sürekli nemlendirici sürüp randevuya gittim doğa hanım cildinize işlem yapmışsınız uygulama yapamam dedi ben de yapsın diye inkar ettim yapmadım diye. benim ısrarımla uygulama yaptı. yaptığım işlemin etkisi bir kaç hafta devam ediyormuş , oluşan ufak kabuklar yaptığım işlem yüzünden çok erken döküldü yüzüm soyulmaya devam ettiği için kabuklar da soyuldu. minik izler var şu an çok belirgin değil ama ilk uygulamalarda olmuyordu, kabuğa müdahale olursa iz olur demişti, tamamen benim hatamdan dolayı kabuklar soyulduğu için kabuk olması gereken yerlerde kırmızı benek gibi kızarıklıklar var. göğsüm ve bacağımda iz yok çünkü oraya çok iyi baktım. doğa hanıma da soramıyorum ne yapayım diye çünkü ben ısrar ettim inkar ettim. uygulama yapılan yerlerde tüy yok. boyun bölgemde yarım saatlik bir iş gerektirecek kadar çıktı ama ben şu an randevu alamıyorum. göğüste aşırı kalınlardan bir kısmı incecik çıktılar. bacaklarımda belirgin seyrelme var. çıkanlar da ince. daha önce de demiştim inceler çıkmıyor kalınlar da incelip çıkıyor onlar da ikinci seasnta gider diye düşünüyorum , yüzümde böyle olmuştu. en son gittiğimde cildinize işlem yaparsanız randevu veremem dedi. şu an tamamen geçmesini bekliyorum geçince tekrar alıcam :KK43: bilmiyorum randevu verir mi kadın kabuklarınıza dokunmayın derken ben kimyasal peeling yaptım. dermatologa gittim evde tek başına yapılmaması gereken ağır bir şey dedi medicasol verdi bolca sürün dedi. neden böyle bir şey yaptım ben de bilmiyorum, çocuk da değilim 40 yaşında öğretmen koca kadınım. özetle uygulamalardan dolayı ben hiç bir iz yara falan yaşamadım hatta uygulama yapıldığı bile bir iki saat sonra belli olmuyordu. hiç başlarda tüy problemim fazla diye söylediklerinin hepsini harfiyen yaptım, tüylerim azaldıkça saçma bir rahatlama geldi böyle bir şey yaptım. işinin uzmanı yapma diyorsa söz dinlemek lazım bazen :KK43:

Son düzenleme:
Gecmis olsun umarim hizlica iyilesir yuzunuz.Doga epilasyondan memnun kalmaniza cok sevindim.Cok tesekkurler zaman ayirip detayli bilgilendirdiginiz icin :KK36:

Gecmis olsun umarim hizlica iyilesir yuzunuz.Doga epilasyondan memnun kalmaniza cok sevindim.Cok tesekkurler zaman ayirip detayli bilgilendirdiginiz icin :KK36:

Teşekkür ederim . Bir kaç gündür yoğun gribim faranjit de dahil hastaydım. Doğa hanımdan boyun için randevu istedim bu durumdayken veremem dedi, diğer bölgeler için verebilirim dedi. Kıllı gezeceğime yara ile gezerim olsun dedim olmaz dedi. Bacağımın bu alt baldır kısmında kalınlar vardı incelip çıktı ama genel olarak avuç içi kadar boşluklar var bacakta güzel azalma var inşallah sonradan çıkmazlar. yüzümde favori ve elmacık kısmında neredeyse hiç çıkan olmadı oralar da ince ince kıllar vardı ikinci seansta alınlardan çıkan hiç olmadı. boyundaki kalınlar cansız yumuşak çıktılar herhalde yarım saat sürmez ama şu an randevu alamıyorum yüzüm sebebiyle.

Merhaba. Cok gecmis olsun. Ozel mesaj size yazdiktan sonra buradaki yazinizi gordum . Tuylerinizin azalmasina cok sevindim. Gelismelerinizi takip ediyor olacagim. Bilgilendirmeniz icin tekrar tesekkurlerHoppa

ben hala randevu alamadım yüzüm için çünkü peeling yüzünden soyulmalar devam ediyor. soyulma geçmeden yüz toparlanmadan işlem yapamam demişti.

X