İğneli Epilasyon Doga igneli epilasyon

Bende zeynep hanimla basladim hic memnun kalmadim ve tavsiye uzerine doga hanima basladim iyi ki de baslamisim Allah sebep olandan razi olsun :) ilk gunden cok memnun kaldim 2 saatlikti randevum cok ilgili, hijyen calisan gercek bir uzman bu farki gercekten hissettim ve okadar titiz calisiyor ki en ince tuye kadar aliyor ben artik bu tuylerle yasayacagim diye umutsuzluga bunalima girmistim cunku yuzumde cok fazla ince uzun gri koyu sari tuyler var kalin cok az var onceki uzmandan sonra umutsuzdum bu tuyler alinmaz mi koku gorunmez mi diye ama doga hanim hepsini aliyor bugun onlarla yasamayacagimi gordum cok mutluyum bugun ilk olarak en koyu renkli tuyleri topladi once sonra kalan surede alabildigi kadar incelerden aldi aldiklarim cikmaz dedi eli hizli uygulama oncesi bilgiler veriyor uygulama sonrasi da bakim hakkinda bilgi veriyor hatta sonra wp uzerindende nasil bakmamiz gerektigini de hatirlatiyor ilk yapildiginda kizariklik oldu suan yuzum iyi durumda acisina gelirsek aci var ama dayanilmaz bir aci degil :)

Bugün boynumdaki kabukların hepsi geçti. Pudrayı çok fazla kullandığımı düşünüyorum o yüzden bir sonraki uygulamada bu kadar kullanmıcam. Yavaş yavaş göğsüme başlamayı düşünüyorum. Çünkü ilk seansta alınan kıllar hala ortada yoklar. İnce bile çıksalar razıyım diken diken siyahlardı. Kabuk dökülünce krem kullanabilirsiniz demişti acıbadem kremi almıştım onu sürücem.

Bugün göğsüm ve alt bacağım için başladık. Göğsüm düşündüğümden daha az acıdı. Burada bir hanımın bahsettiği uyuşturan krem vardı onu bulamadım hiçbir şey kullanmadan gittim. Acıyor ama sadece meme ucuna en yakın kısımlar biraz fazla acıyor , yüzümden daha az acıdı diyebilirim düşündüğümden az acıdı . göğüsler yarım saat sürdü. Kalan sürede iki bacağımın bilek kısımlarından başladı. ikisi de eşit seviyeye gelecek şekilde aldı. aslında tek bacağı bir tur attıktan diğerine öyle geçecektik ama ben böyle istedim ikisi de eşit şekilde aşağıdan yukarı gitsin istedim diğerini almak zorunda kalmayayım diye. alt bacak çok acımıyor bilek kısımlar acıyor üstte çıktıkça uyuştu. nokta nokta şu an bacağım. bu akşamdan pudra kullanmaya başlıcam. göğsüm kabarcık kabarcık oldu iki üç saatte inmeye başlıyor hala hafif kabarcık. göğüs kabuklarına çok dikkat edin ince deri dedi. hem göğüs hem bacak yüzdeki kabuklardan daha uzun süre kalacak, düşürmeyin kabukları dedi. sürekli pudralıcam.

Merhaba Doğa Hanım'ın hızı nasıl acaba?

Ne yavaş ne aşırı hızlı. bana göre de yeterince hızlı sayılır. Ben dikiş makinesi gibi aşırı hızlı olmasını istemem gözümü korkutur , sonuçta cilde giriyor rastgele mi yapıyor acaba düşüncesi verir bana. Düşündüğümden fazla alanı çalışıyor diyebilirim .

Acıbadem vs. Kremlerinde e vitamini de oluyor kıl köklerini tekrar canlandırmış olursunuz. Scar x krem kullanabilirsin yaraların izi kalmasın diye. Onda e vitamini yok.

Acıbadem vs. Kremlerinde e vitamini de oluyor kıl köklerini tekrar canlandırmış olursunuz. Scar x krem kullanabilirsin yaraların izi kalmasın diye. Onda e vitamini yok.

Buna hiç dikkat etmedim. E vitamini sadece cildin yenilenmesine yardımcı oluyor diye düz mantık düşündüm açıkcası. Doğru zeytinyağı da tüyleri çoşturuyordu onda da e vitamini var diyeydi. Şu an yüzümde kabuklar veya yara yok. Bacağım ve göğsüm kabuk tutmaya başlıyor, pembe renk alıyorlar sonra koyu bir renge dönüşüp kabuk oluyorlar bende. onlara da krem sürmek yasak. Uyarı için sağol.

bacağımda uygulama yapılan bazı yerler kabuk tuttu, göğüs ucum hala tutmadı tutacak gibi görünüyor alınan yerlerde pembe minik kızarıklıklar var, kabuk tutmasını bekliyorum. bir kaç gündür geniş paça giyiyorum , soket çorap hiç sevmem soket çorap giyiyorum. giyinmeden önce pudraya boğuyorum .Tüysüzlük için neler çekiyoruz, inşallah bu kadar zahmete değer. Yüzümdeki gibi giderse değecek gibi görünüyor. yüzümde ilk alınan inceler hala çıkmadılar, aşırı kalın sertler vardı dokuz on tane, onlar da incelerek güçsüz çıkmışlardı, bazılarını kontrol ederken güçsüz bir şekilde elime geldiler.

Önemli değil

Doğa hanıma gittim eli hızlı ilgili başka merkeze gidiyordum doğa hanıma geçtim 5 gün oldu bakalım hakkımızda hayırlısı

Doğa hanıma gittim eli hızlı ilgili başka merkeze gidiyordum doğa hanıma geçtim 5 gün oldu bakalım hakkımızda hayırlısı

Hayırlısı olsun . Hangi bölgenize gittiniz ? Benim yüzümde aldırdığım aşırı sert kıllar incelerek zayıf çıktılar. Aralarda boşluklar var. O boşluk olan yerlerde önceden ince ince kıllar vardı, onlar çıkmadılar hala. Onların da çıkmasını bekliyorum tekrar yaptırmak için. Kalınlar incelerek çıkacak demişti dediği gibi incelip çıktılar.

yüz bölgeme gittim yanaklarımın alt kısmı boyun kısmı. 9 gun oldu henuz cıkmadılar diğer gittiğim merkezde yara olurdu bunda olmadı 5-10 tane nokta var sadece. 45 dk çalıştı. sımdılık kıllar cıkmadı gucsuzmu cıkacak sızın gıbı bılmıyorum ama buraya yazarım

Hayırlısı olsun. Benimkilerden güçsüz çıkanlar aşırı sert olanlar. Bazılarını cımbızla çekip güçlendirmiştim ,bazı yerlerde aradaki inceler çıkmadılar arada boşluklar var. Ben de yakın zamana randevu alıcam tekrar iyice çıkmasını bekliyorum ama herhalde anca bu kadar çıkacak. Ben de ilk gittiğimde yara ve kabuk yoğun olur sandım kabuk oldu ama dediğiniz gibi nokta nokta belli belirsiz oldu. Ben de gittikçe yazarım.

Bugün yüzüm için üçüncü randevumu aldım. Yüzümde alınan sert kalınların bazıları, zayıf güçsüz ince şekilde çıktılar, alınan inceler hala çıkmadı, kalınların arası boş boş. Bariz şekilde fark anlaşılıyor 22 gün oldu rahat gezdim en azından. İkinci turdan sonra kalınların da gideceğini düşünyürorum. çünkü inceler gittiyse, incelen kalınlar da ikinci alışında biter mantıken. Bacaklarımdaki kabuklar neredeyse hemen hemen döküldü. Göğsümde artık iğneli yapıldığı belli olmuyor kabuk falan yok, en başta pembe noktacıklar oldu kabuk tutmadı gibi, onlar da geçti. Aldıklarından şuan için çıkanlar yok benim daha önce uygulamaya tam karar vermediğim için göğüs çevresinde aşırı rahatsız ettiği için aldığım uzunlar vardı onlar çıktılar. Onları da ikinci seansta aldırıcam. Biraz abartarak pudra kullanıyorum. Zararı olur mu onu sorucam.

Yüzüme gittim bugün. İlk turun üzerinden 25-26 gün geçmişti. İlk turu üç saat otuzbeş dakikada bitmişti. Bugün ince kalın hepsi bir saat kırk dakikada bitti. Bana en başta ilk turu atınca yüzde kırkla altmış arası azalma olacak demişti. Dediği gibi bir aya yaklaşmama rağmen çıkanlar ilk sürenin yarısı tuttu. Bugün Doğa hanım yapma dediği halde bir kaç gün önce kimyasal peeling yaptım 1 dakika bile tutmadım ama cildim hassaslaştığı için canım biraz daha fazla acıdı ama dayanılmayacak gibi de değil. bu kimyasal peeling olayını kimsenin evde yapmasını tavsiye etmiyorum. 1 dakika bile tutmadığım halde yüzüm krem sürünce yanıyor gibi oldu bir kaç gün. ben dermatologa danışmadan yaptım. yüzümde kalıcı bir şey olmadı ama sanki hassaslaştı gibi oldu. Doğa hanıma da söylemedim yaptığımı , cilt hassaslaştı diye belki uygulama yapmaz diye. Ben biraz deli cesaretine sahibim. uygulama sonrası şişlik falan olmadı, yanaklarımın üst kısmındaki minik kabarcıklar ve boynumun altındaki kabarcıklar geçmek üzere faul bölgesi tamamen indi.

bende doğa hanımda 2.seansıma gittim eli çok hızlı yarada olmuyor önceki gittiğim yerde oluyordu 2 gün oldu yaptıralı resmını cekıp ekleyecegım buraya.

yüzümde yaptığım kimyasal saçmalıktan sonra bi hassaslaşma olduğu için kabuklanma diğer seansa göre biraz daha fazla oldu , altı yedi günde döküldü onlar da. şu an yüzümde görünürde tüy yok. yüzüm için şu an memnunum. bu yanak kısımlarıma allık fondoten sürünce kıllar burdayım diye bağırırdı şimdi kullanabiliyorum o görüntü yok. alt bacaklarımda alınan kalınların yarısı kadarı incelip çıktılar inceler hala çıkmadılar. galiba tüm vücutta böyle olacak çünkü yüzümde de böyle olmuştu alınan kalınlar incelerek çıkmıştı inceler çıkmamıştı. göğsümden inanılmaz memnunum. alınanların neredeyse hiçbiri çıkmadı sayılır. göğüste daha geç biter diye düşünmüştüm. çünkü bazılarını cımbızla alıyordum, alt bacakları lazerle inceltmiştim ama bazıları hala dirençli çünkü ev tipi lazer cihazıydı. bu hafta soğukalgınlığını atlatırsam randevu alıp dizkapağına kadar aldırcam.

Yeni çıktım sayılır igneliden. Diz kapağıma kadar olan kısıma kadar iki bacağım için gittim. Göğüs ucumdaki daha önce aldırmadığım kalinlari da aldirdim. Burada bir üyenin bahsettiği bir krem vardı onu buldum dediği gibi kullandım acı neredeyse sıfır diyebilirim. Bu kadar etkili olacağını bilmiyordum. Ilk uygulamada aldığımız bilek kısımlarında bazı kalınlar yoğunluğu bariz azalarak çıktılar. Diz kapağının altına kadar komple çalıştık. Diz kapağı kısımları pitir pitir şişti bir iki saate iner dedi. Ben açıkçası Doğa Hanima biraz ayip etmiştim bir konuda. Hatta iki kez uyardığı halde uyardigi şeyleri yaptım bugün de hem tesekkur hem özür diledim. Yaşca benden küçük ama bazen biz küçüklük yapabiliyoruz. İşinde ve müşteriye yaklasiminda çok nezih bir kadin. Gündüz saatlerinde yazin demisti ben gece 1 gibi yazdim cevap vermeyince ertesi gün simdi cok utandigim gereksiz bir cevap yazdim öncesinde de kimyasal peeling yapmistim yapma dedigi halde, anlamıştı yapmadim deyip inkar etmistim uygulama yapmaz diye. Dün de instagramda genele birsey paylasmis randevu vermemekle ilgili. Üstüme alindim o yüzden uslu durmaya çalışacağım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…