İğneli Epilasyon Doga igneli epilasyon

artemisk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2017
31
6
Merhaba arkadaslar istanbul'da doga igneli epilasyona giden var mi aranizda nasildir yeri nerededir fiyat ne kadar yardimci olursaniz sevinirim

Merhaba. Ben istanbula yeni taşındım. Ankara'da kötü bir iğneli epilasyon geçmişim oldu. Ben çok pinpirikliyim tüm sayfaları okudum. 3 farklı yerden randevu aldım biri de Doğa hanım. Ama Doğa hanımı buradan bulmadım. Geçen sene koltukaltı için gitmiş bir arkadaşım önerdi sayfasına baktım. İnstagramdan ulaştım baya soru sormuştum hepsini cevaplamış. bakalım ayın 13 üne ön görüşme aldım. Şu an yurtdışındayız yarın ülkeme dönüyorum. görüşme sonuçlarını da buraya yazarım.

Benim için iğneli epilasyon demek İstanbul'da Doğa Hanım ve İzmir'de Aysel Hanım demek. Doğa hanıma eski yerinde gidiyordum yuzum için üc seans ona gittim İzmir'deyken de bir seans Aysel Hanıma gitmiştim. Koltukaltim icin doga hanımda 4 turda bitti çok düzenli gitmedim ama gerçi. İlgili sakın biri. Valla kime yaptırırsaniz uzmani iyi arastirin.

Koltukaltınız tamamen 4 turda mı bitti . doga hanımda mı bitirdiniz ? çok yoğunmuydu yoksa az mıydı. ben neka ve doğa hanımla görüştüm. ikisi de iyi bir intiba bıraktı ama nekaya sürekli gitmem çok zor çok uzak. doga hanıma arkadaşımın iğneli epilasyoncusu olduğu için gittim . bir kaç yerle daha görüşcem ona göre karar vericem. randevu saatlerine uyuyor mu yoksa sürekli değişiklik yapıyor mu ben çalışıyorum çocuğum var. daha önce ankarada gittiğim yer randevu saatlerini aksatıyordu yüzümü de yaktılar. cevap verirseniz memnun olurum.

Gecmis olsun kötü olmus. Ben de lazer magduruydum. Evet koltuk altim dört turda bitti Doğa hanımda. Ben baya araştırdım o zamanlar, tasviye üzerine gittim. Eski yerindeydi. Randevularda da uygulama da bir sıkıntı yaşamadım. Çevremdekiler de yaşamadı. Siz gittim demissiniz zaten kendisinden daha fazla bilgi alırsınız. Çünkü benim baya oldu gideli.

Kendisine sordum tabiki de ama yaptiran insan daha objektif olur diye size de sormak istedim. Arkadasimda gitti biliyorum ama bir yabanciya sormak her zaman daha tarafsızdir. Sizin bitirmenize sevindim . darisi başıma ya da yüzüme ceneme boynuma. Guluyoruz aglanacak halimize. Bir kac yerle öngörusme yaptim sanirim doga hanimla devam edicem. Uygulama için randevu vermesini bekliyorum.

Bu bir surec işi. Bazen aksattim, bazen düzenli gittim. En azından bir çözümü var. Ben de eskiden çok dert ediyordum, lazerle de mağdur edildim, cok araştırdım, eğitim sektorunde çalıştığım için daha da zordu benim için. Sonunda kurtuldum. Bu kadar dert etmeyin , yeter ki doğru yerde yaptırın, karşılığını alırsınız.

Cevabınız için teşekkür ederim. Bugün pazartesiye randevu verdi kendisi. Size bir şey daha sormak istiyorum. 9 senedir sadece bu işi yapıyormuş. bu beni biraz daha rahatlattı. Eski yerinde de mi sadece bu işi yapıyordu ?

Rica ederim. Evet sadece bu isi yapıyordu. Dediğim gibi ben gideli çok oldu. Kendisinden bilgi alırsanız daha iyi olur. Sağlıcakla.

beş gün önce ilk randevuma gittim. Baya uzamıştı yüzümdekiler. Kalınları aldık . Beni rahatlatacak kadar topladı. Şu an minik minik kabuklar var günlük hayatımı aksatmıyor ama işlem yapıldığı yakından bakılınca belli. ilk iki gün su vurmadım kabuk tutmasına izin ver dedi. sonra sadece bebe pudrası sürdüm. şimdi kuru kuru dökülecek gibiler. tatlı tatlı kaşınıyor ama kaşımak yasak. Artemisk sizin konunuz ama hazır gittiğim uzmanla ilgili konu açılmışken ben iğneli epilasyon günlüğüm olarak yazayım mı yoksa yeni konu mu açayım ?

Nasıl geçti seansınız? İnşaallah en yakın zamanda biter Tam olarak yeri neredeydi?

Burdan devam edebilirsiniz, cok sevinirim sonuclarinizi bizimle paylasirsaniz merakla bekliyorum umarim en kisa zamanda kurtuluruz bu dertten , okulum duzene otursun bende doga hanima baslayacagim ins

Nasıl geçti seansınız? İnşaallah en yakın zamanda biter Tam olarak yeri neredeydi?

Ben gözümde çok büyümüştüm Ankara'da buradaki hanımların da şikayet ettiği bir yer var lanet olsun ki oraya gitmiştim. Bıyık bölgemi yakmışlardı izi geçirmek için çok uğraştım ama çok yakından bakılınca birazcık izi belli oluyor. Ben yine öyle dehşet acıyacak sandım , acıyor evet ama öyle sedyede zıplamıyorsunuz. Yani kıllarımdan kurtulacaksam ben buna dayanırım ki denilecek bir sıcaklık tam olarak acı gibi de değil böyle ciltte minicik bir alanda sıcaklık gibi. Bazı yerler hiç acımadı neredeyse favori kısmım mesela. ama bu kişinin acı eşiğine bağlı dedi, adet öncesi ve adet döneminde gelirseniz acıyı bir nebze fazla hissedersiniz aç yorgun uykusuz gelmeyin, cildinizi uygulama öncesi nemlendirin şeklinde randevu alırken bilgilendirmişti. şu an için memnunum , bu bir süreç. kıllarımın hemen yok olmayacağını biliyorum ama düzenli gitmeye çalışacağım . düzenli gidersek 1 senede tamamen bitermiş. tüylerin ne kadarı yüzeye çıkarsa o kadar kısa sürede biter dedi. isterseniz her çıktığında gelin isterseniz tüyler rahatsız etmezse uzun aralıklarla gelin alttaki kıllar da çıkmış olsun dedi. ben duruma göre hareket edicem.

Burdan devam edebilirsiniz, cok sevinirim sonuclarinizi bizimle paylasirsaniz merakla bekliyorum umarim en kisa zamanda kurtuluruz bu dertten , okulum duzene otursun bende doga hanima baslayacagim ins

Erkenden hevesli hevesli konuşmak gibi olmasın ilk randevum ama ben şu an için şu bir haftalık süreçten memnunum. Siz de umarım bir an önce kurtulursunuz. Çok şükür gözümde büyüttüğüm gibi acımadı. En büyük korkum acı ve kabuklardı. İkinci seasnta bir turumuzu tamamlamış oluruz şu an altta çıkacak olanlar var bir turu henüz tamamlamadık dedi. İlk turu tamamlayalım ondan sonra ikinci tur ile arasındaki kıl yoğunluğuna göre olumlu veya olumsuz bir yorum yaparım. Şu an yüzümü gözümü saklamadan kabuklanma sürecini atlatabiliyorum. Bu gece boyun bölgemdekilerin yarısı dökülmüş hepsi dökülünce ihtiyaç duyarsanız madecassol veya hametan sürün demişti. görünür de şu an birşey yok

Teşekkürler bilgilendirme için Çok güzel açıklamışsınız. İnşaallah en yakın zamanda hepimizin sorunu çözüme kavuşur.

İnşallah hepimiz için diliyorum bunu. O siyah kalbi nasıl koyuyorsunuz ben yapamadım :)

Bugün 2 saatlik randevuma gittim. İlk seansta kalınları almıştık. bugün inceleri çalıştı. Yüzümün kızarıklığı biraz indi. Şişlik yok ama boyundaki inceler çok sık olduğu için yoğun çalıştı hafif şişlik olacak dedi. Boyun yüzden biraz daha fazla acıyor, ama dayanılır bir sınırı var. bu seansla birlikte bir turu atmış olmuşuz, şimdi süreci gözlemleyin dedi. Yine iki üç gün kabuk tutana kadar su vurmucam. Pudra verdi yine. Beklediğimden kolay geçiyor ama ben fiziksel olarak çok yorgunum artık. Ya da sonbahar depresyonuna girdim sanırım. Yüzümün uzun süredir tüysüz halini görüyorum ama öyle depresif bir ruh halindeyim sevinemiyorum. uzun süre sonra yüzümü tüysüz görünce çok mutlu olurum sanıyordum ama günlük hayatımın temposu beni artık mutsuz ediyor. bundan sonra isterseniz tüyler çıktıkça gelin isterseniz bekletin çıktığı kadar çıksın öyle gelin dedi. duruma göre bakıcam. özellikle ilk turdan sonraki farkı çok merak ediyorum. 2 hafta önce alınan kalınlar şu an için ortada yoklar. bu beni ümitlendiriyor. yüzümle çok oynadım çok kurcaladım, altta büyüyecek çok kıl olmasından korkuyorum. biraz günlük gibi oldu kusura bakmayın ama sadece hissettiklerimi yazmak üzerine çok düşünmemek istedim.

Yüzüm iyice kabuk tuttu . Özellikle boynum ve kulak çevremde incelerin alındığı yerlerde kabuklar daha fazla. Yanaklarda çok yok. Bu sefer biraz daha yoğun çalışıldığı için kabuklanma biraz fazla. Pudra kullanmaya devam edicem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…