DODEX İĞNE?

kedilove

Tebessüm. Tebessüm.. İçten sıcacık Tebessüm..
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2014
2.002
891
Arkadaşlar b12 değerim 200 normal değer 200-510 ama dr yine de dr dodex iğne verdi. Bende çok yoğun halsizlik uykusuzluk vardı bu şikayetlerle gitmiştim. Oroferon demir hapı ve dodex verdi. Dodex kullanıp faydasını gören var mı acaba teşekkür ederim..

Eklentiler

• 1428416300.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 8.740
Banada verdigi buydu sanirim ama acikcasi kalcadan igne yaptirmaktan rahatsiz oldugum icin ben kullanmadim

Ben bi eczaci tanidigima sormustum bi sure tablet kullan sonra tekrar baktir degerlerine olmazssa kullanirsin demisti

Ama dr bana yazarken ignenin tabletten daha etkili oldugunu soylemisti

Annem kullanıyor sürekli, onun değerleri çok düşüktü, şimdi daha iyi. Bir zararını görmedik, eğer çok fazla ilaç, iğne kullanan birisi değilsen kullan bu iğneyi, B12 değerleri gerçekten önemli.

Ben de 10 gün boyunca her gün, bir kaç ay sonra da ayda bir şekilde kullandım. Faydası oluyor.

Tam hatırlamıyorum ama önce her gün kullandım sonra haftalığa geçtim en son aylık olarak 3 4 kez kullandım sonra bıraktım

banada 5 ampulu her gun vuruldum bitti sonra bu hafta o 5 ampulu yani 2. kutuyu hafta da bir olucam sonra da ayda 1 . teşekkür ederim canım kilo almam demi ? sende oldu mu öyle bşr sey

yok canım devit içiyurm. demir hapı bir de bu ne çok vitamini eksik insanmısım:))

banada 5 ampulu her gun vuruldum bitti sonra bu hafta o 5 ampulu yani 2. kutuyu hafta da bir olucam sonra da ayda 1 . teşekkür ederim canım kilo almam demi ? sende oldu mu öyle bşr sey
Hayır ben almadım hatta hayatım en düşük kilolu dönemindeydim kullandığımda :)

Evet baya faydası oldu.
3 sene önce ilk 10 tane her gün oldum. Sonra haftada 1, sonra ayda 1 oldum.
Ayda 1 e çıkınca unutmaya başladım ve bıraktım.

Cok iyivgeldi vakti zamaninda ben de kullandim endiseniz olmasin toparlamaya yardimci oluyor

Benim hemoglobinim yerlerde, ferritinim de, geçen regl oldum gece kalp ağrısından uyuyamadım. Normalde kan iğnesi kullanıyorum, bıraktım bu ara, doktorum uyarmıştı kalp hastası olmak istemiyorsan bırakmayacaksın diye. Şimdi ödüm kopuyor yine olacak diye, mecbur gideceğim yine doktora iğneler, haplar beni bekler Sen ihmal etme kendini, dodexi de çok araştırdık biz annem için, kötü bir şey duymamıştık, kullan sen de.

10 tane her gun kullandiktan sonra ayda 1e gectim ben.
4 aydir kullaniyorum.
B12 normal sinirlarda en azindan.
70lere kadar dusmustu.

Bende vuruldum bundan. Değeriniz alt sınırda olduğu için vermiştir. Çok faydalı oluyor. Ben çok halsiz ve unutkandım hepsi geçti çok şükür.

Bende vuruldum bundan. Değeriniz alt sınırda olduğu için vermiştir. Çok faydalı oluyor. Ben çok halsiz ve unutkandım hepsi geçti çok şükür.

Bende cok halsizim unutkanımmm ya.. cok hemde insallah tamamen gecer

Çok geçmiş olsun ya. inşallah senin de tamemn düzelir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…