Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Yağdan anlayan arkadaşlar. Bende kırmızı sandal ağacı yağı var niye aldim bir türlü hatırlamıyorum sizce bunu ne yapabilirim nasil kullanabilirim

Yağdan anlayan arkadaşlar. Bende kırmızı sandal ağacı yağı var niye aldim bir türlü hatırlamıyorum sizce bunu ne yapabilirim nasil kullanabilirim

Canım vücut losyonuna az miktarda damlatabilirsin, gerginliği alan bir özelliği var sandal ağacı yağının
Ayrıca hint yağına damlatıp başını ovabilirsin

Yüz için kullanmak istiyorsan lady daha iyi cevap verecektir, ben yüzüme değişik şeyler süremiyorum

Yağı hakkında tam bilgim yok ama emin olmamakla birlikte kas gevşetici doku yenileyici gibi birşeyler kalmış aklımda:44: cilt için kullandığımız yağlar var ekstraya gerek yok diye düşünüyorum
Parfümlerin içindeki koku hali favorilerimdendir

Son düzenleme:
Sağolun kızlar yüzüme kullanmam zaten. Az önce ozon yağımi kullandım böyle jel gibi idi. Üzerine parmağımi biraz gezdirınce elime bayağı geldi oysa kesmek icin bıçak falan hazırlamistim. Öyle sürdüm yüzüme ama. Tabii hemen gitti soğukluğu oysa bir parça kesip soğuk soğuk yüzümde gezdirmeyi hayal etmiştim

Canım havalar çok sıcak ozon yağını dışarıda ne kadar az tutarsan iyidir aklında olsun, çabuk jelleşiyor parmak uçlarınızla cilde 2-3dk aşağıdan yukarıya masaj yaparak yedirip daha sonra bir küp buz gezdirmenizi tavsiye derim ben tüm yağlı bakımlarımdan sonra yapmaya başladım

yağın üzerinde mi buz gezdiriyorsun?

selam kızlar doa kozmetik ürünleri çok uygun bu yüzden biraz endişe ediyorum. bende 18 haftalık gebeyim ve çatlaklardan korkuyorum ne önerirsiniz ve doa ürünlerinin güvenirliliği ne derece yüksek yardımcı olursanız sevinirim.

ürünlerin gebelikte kullanımını bilmiyorum ama arkadaşlar çatlaklar için kakao yağı kullanıyorlardı.
siz gebelikte kullanılabilirliğini doa ya sorun.mail atın 10 dk içinde cevap gelir zaten :114:

Aaaaaah ah bir yanlış düşünce daha, pahalı ürün demek kaliteli ürün mü demektir?
Cocoa butter ı kullanıp memnun kalan arkadaşlarımız var, doa yı arayın yada mail atın hem aklınızdaki soru işaretlerini giderir hemde yardımcı olurlar

Bu arada hayırlı olsun inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebişi

Son düzenleme:
kızlar selam hepinize...

dün birşey denedim sizle de paylaşayım... bir zararı olur mu diye sormak istiyorum özellikle..

ben lazer epilasyona gidiyorum genital bölge icin... bu yuzden o bölgeyi özel mendillerle sterile edip sonrasında bepantahen srüyorum iyi bakıyorum yani lazer öncesnde de dikkat ederdim zaten o kısmın temizliğine takıgımdır biraz

dün bepantehenimi surerken aklıma bişey geldi... melissa katı parfum var bende yumusacık yapısına bayılıyorum... az bişey üst kısma (yani bikini bölgeme asagı kısma değil) ondan sürdüm

hala da gecmedi kokusu dünden beri misler gibi kokuyorum valla birkez sürmeme ragmen

sizce bir zararı olurmu ki? cok hosuma gitti cunku denemek icin yapmıstım ama vazgecemicem gibi duruyo umarım zararlı değildir...

saf olduklarını bildigim icin içim rahat aslında ama orası da hassas bi bölge sonucta

selam kızlar 18 haftalık gebeyim doa yı burdan duydum cocoa butter düşünüyorum ama fiyatlar çok uygun tedirgin oluytorum yarın öbürgün yine bir haber patlaması olacak gibime geliyor. güvenililrliği ne derece yüksek yardımlarınızı rica ederi,m

ben de lazere gidiyorum ama bephanten sürmüyorum kıl köklerini besliyormuş.aynı şeyi ben de düşündüm melisa kremini sürmeyi. acaba bi zararı olur mu :44:

ben de lazere gidiyorum ama bephanten sürmüyorum kıl köklerini besliyormuş.aynı şeyi ben de düşündüm melisa kremini sürmeyi. acaba bi zararı olur mu :44:

umarım olmuyodur cunku harika kokuyo valla

bunu hiç duymamıstım bize doktorumuz sürdürüyo valla :26: bir de madecassol var değişerek kullanıyorum :44: melissayı da ekleyince hem yumusacık hem de mis gibi olduuu

ben de önce melisa kremini sürdüm üzerine de yasemin katı parfümü sürdüm yumuşacık hakkaten.kokusu uzun süre böyle kalırsa mükemmel valla süper olur

çifte kavrulmus olmus seninki yaa öle daha kalıcı olursa kremi de alayım ben

hala gecmedi bende kokusu sende ne kadar süreck bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…