Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Yahu bu da soru mu?
İlk başta eklemeniz gereken hindistan cevizi yağı, her eve mutlaka lazım

Arganı vücuduna kullandığın bir kreme ya da losyona ekleyebilirsin..Melisa kremi mesela? Ya da sen ne kullanıyorsan nemlendirici olarak..
Saç bakımlarına da ekliyorum ben elimde olduğu için..

hayatım vucut ıcın hangısını tavsıye edersın

Nemlendirmek için shea butter..Çok yoğun ve güçlü bir nemlendirici..Eğer leke v.s varsa pirinç kepeğ ideal..Çatlaklar için ise cocoa butter..

Canım lady söylemiş, geceler kullan ve nar çiçeği ile pirin kepeğini bence karıştır..

Yahu bu da soru mu?
İlk başta eklemeniz gereken hindistan cevizi yağı, her eve mutlaka lazım

bunların hepsi her eve lazım da hangisini nereye süreceğimi şaşırdım bu ara yağlı güreşe girsem rak,p yandı yani her yerimde ayrı bir yağ

güzel bir fikir ben birde shea butter ile karıştırıp kullanmayı planlıyorum zaten çok azı yetiyor masaj yaparken argan ozon gibi kullanımı zor bir yağ değil biz bu ürünlerle daha ne tarifler geliştircez bakalım kitap mı yapsak ne
yada bu tarifler için ayrı bir başlıkmı açsak :44:

Ay gül gül çatladım Karamel.Alemsin yani..
Ama cidden bende yağlı güreşe çıkar gibi geziniyorum evde..Böyle doğal ürünleri böylesi ucuz fiyata bulup hepsinden alınca olucağı bu oluyor demek

Ay gül gül çatladım Karamel.Alemsin yani..
Ama cidden bende yağlı güreşe çıkar gibi geziniyorum evde..Böyle doğal ürünleri böylesi ucuz fiyata bulup hepsinden alınca olucağı bu oluyor demek

bende ookuduktan snra piişman oldum ne yazmışım öle dedim ne yana istesen çekilir iyiki sen yazdın yoksa okudukça kızarırdım valla

Uzun süre takip edip aranıza yeni katıldım. Sizi kk olarak çok içten buldum. Doa yı da sizin sayenizde keşfettim. Gece kremi olarak kullanabileceğim karışım sordum kendilerine bana da üzün çekirdeği yağı ve pirinç kepeği yağını karıştırıp temiz cilde sürmemi önerdiler. Sipariş verdim ama henüz gelmedi.

Hoşgeldin canım..Umarım çok çok memnun kalırsın ürünlerinden..Ben de 3 hafta oluyor keşfedeli..bu kadar kısa bir süre içerisinde ürünlerinden o kadar memnun kaldım ki sürekli burayı takipteyim yeni birşeyler çıkararsa kaçırmayayım diye

Çook teşekkür ederim. valla ben de harıl harıl okuyorum forumu şaşı oldum resmen :)

Hoşgeldiiin
Çok memnun kalacaksın bir nevi hem anti aging hem leke tedavisi ek olarak nar çekirdeği yağını da tavsiye ederim

slmm kızlarr
banada yardımcı olurmusunuz benim gözeneklerim çok açık ve doğru nemlendiriciyi bulamadım cildime çok hassas.sivilce sorunum pek yok sadece siyah nokta ve burun üstü gözeneklerim çok açık ne yapabilirim ne kullanabilirim cildim karma cilt yapısı özelliğine sahip.yardımlarınızı bekliyorumm arkadaşlar özellikle ladyyy sendenn canımm

Teşekkür ederim üçünü karıştırıp öyle mi süreyim?

3ünden birer damlayanaklarına alnına sonra parmak uçlarınla yedir, bazı geceler tek olarak kullan tabi

Al bakalım bu sana yardımcı olacak
http://www.kadinlarkulubu.com/evde-...imli-cilt-icin-birebir-hala-kullaniyorum.html

Son düzenleme:
Aleo veralı sabunu yarıladım:)
Şimdi tam olarak yorum yapabilirim:)
Öyle mucizeler yaratmadı tabi ki :)
Yıkadıktan sonra bi süre yumuşak oluyor cildim o kadar.
Ama çok büyük bi etkisi yok yani ...
Ananaslı sabunu bi kaç kere kullandım ama yüzüm çok gerildi onu kullandığım zaman illa ki krem sürmem gerekiyordu. O yüzden pek memnun kalmadım bi kaç kullanımdan sonra kenara koydum.Aleo veralı bitince belki yine denerim ananaslıyıda:)
Yosun sabunumunda yarısı bitti. O da bacaklarımı yumuşacık yapıyor ammaaaa selülitlerim hala duruyor :))) Tabi spor yapma sadece sabundan etki gör oldu başka derdin varmı dediğinizi duyar gibiyim:)))
Susam yağını bu zamana kadar sadece tırnaklarım için kullandım tırnakları sertleştiriyor.
Başka nerelerde kullanılıyor bilmiyorum bi fikri olan varmı :)

Nane sabununu kullandım banyoda çokkkk güzel bidahaki siparişime iki üç tane ekliyicem. Çok ferah tam yaz için
Hindistan cevizi yağını saçıma sürdüm 2 gün beklettim ve şu anda saçlarım yumuşacık
Çilekli vücut losyonu da kupkuru bacaklarımı yumuşacık yaptı artık melisa ve fesleğen kremimi bacaklarımda bitirmeme gerek yok Kokusu da aynı çilekli puding gibi çokk tatlı ama hiç kalmıyor malesef.
Tüy azaltıcı kremi sadece kollarımda kullanıyordum ayak üzerinde de biraz tüy var onlarda kullanmaya başladım 2 hafta falan oldu sanırım. daha hiç çıkmadı bu da baya etkili galiba

ladysubaru şöyle bir şey yapmayı düşünüyorum. melisa kremine üzüm çekirdeği, nar çekirdeği, pirinç kepeği ve argan yağından 3-4 damla katıp karıştırsam nasıl olur? böyle bir krem her gece sürülebilir mi yani ağır gelir mi? bende öyle aman aman leke sorunu yok sadece birkaç sivilce izi falan, ama bunu özellikle annem için yapmak istiyorum da. geçende bi üyede bunu yaptığını iyi olduğunu yazmıştı. sen ne dersin??

Son düzenleme:

Dene tatlım özellikle geçe yatmadan hafif masaj yap cildine bence ağır gelmez
Annen için yapacaksan üzüm çekirdeğini ve nar çekirdeği yağını 2-3 damla arttır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…