Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Yağlanma için yapmak istiyorum.Haftada bir yapıyım o zaman. Çok fena yağlanma var

Yeterli canım bence..Limon konusunda da dikkatli ol olur mu? Tek başına kullanma, ve karışımın içine koyacağın miktar 1-2 damlayı geçmesin..strix asit vardır çünkü limonda..

Canım öncelikle bol su iç sebze meyve tüketimini arttır, derin çok güzel öneriler vermiş bal süt sabunu ve kükürtlü sabun da iyi gelir.
Limonu ben hiç önermiyorum hatta açıkçası cildin düşmanı sitrik asit cildini daha çok tahriş eder kullanma bence.
Acaba aldığın kilde mi sorun var:44: düzenli kullanımda kil cildin yağlanmasını dengeliyor çünkü, haftada 3 defaya çıkart kil maskesi yapmayı.
Hatta bazı geceler yüzünü süt ile sil öyle uyu sütteki proteinler sivilceli cilde çok iyi geliyor

Son düzenleme:
Ben de başladım kıl yapmaya dermokıl kullanıyorum hafta da bir şimdiye kadar üç kez mi ne yaptım yüzümde ki o beyaz şeyler azaldı. Bende bir şey sorayım maden suyunu açıp hemen buz kalıplarına mi koyuyorsunuz yoksa kapağı açık bir gün falan bekletiyor musunuz. Ben gül suyu ve maden suyu karıştırıyorum spreyli kutu da şimdi yaz geldi buz dolabında saklayacam. Nasıl kullanaym maden suyunu. Daha önce kozmetikcılerden sarıkızin maden suyu var spreyli basınçli kutular da onlardan alıyordum ama bence gereksiz pahalı üç senedir kullanıyorum o sarıkızi cok seviyorum maden suyu cok güzel yapıyor bence

Kil maskesi favorimdir

Canım ben buz kalıplarına genelde maydanoz suyu koyarım, lavantayı demler onu koyarım.
Maden suyunu günde 2 tane içmeye çalışırım vücudun kalsiyum ve mineral ihtiyacını tam olarak karşılıyor ondan bir miktar alıp sürerim en güzeli

Bu arada strix asit nedir ki? Yarım yamalak kimya bilgimle yıkmışım gene ortalığı

Canım yanlış biliyor da olabilirim ama bir şeyler karıştırarak ve az miktarda kullanıldığında, limonun faydası var diye biliyorum ben ya:44:
Bu arada cildin nem dengesini de çok iyi koruyor süt..

Ama işte üşenmemek lazım bunlar için ..
Kil maskesini de kendi yaptığım gibi önerdim, biraz üşengeç olduğum için, haftada 3 fazla gibi geldi bana

Canım sorunlu ve hassas ciltlere limon düşmandır.
Sen üşenebilirsin bende üşenebilirim çünkü artık biz cilt sorunlarımızı epey çözdük

kızlar ben argan yağı almıştım doa dan ama bir kerede diğer yağlardanda aldığımdan biraz köşelerde kaldı kendisi bu yüzden bugünden itibaren bacaklarıma sürücem masaj öncesi spor yapmak sıcaklarda çok zor en iyisi tatil öncesi saç uçlarından sonra bacaklarda argan yağını denemek dedim sonuçları yazarım size malum şort mevsimi geldi bacaklar önemli

hayatım vucut ıcın hangısını tavsıye edersın

hayatım vucut ıcın hangısını tavsıye edersın

cnm ben argan yağını kullanıcam ama lekelerde varsa pirinç kepeğinide kullanabilirsin,arada sırada üst arka bacağa ozon yağıda sürüyorum bakalım spor olmadan ne kadar fayda edicek üşengeç olmak böyle bişey işte
küçük bir yerde yaşıyorum yürüyüş imkanım yok spor sadece evde yapabiliyorum oda sıcaklarda olmuyor be güzelim tatile gidince bol bol yüzerim arayı kapatırım diyorum şimdilik yatıştayım anlıcan

siparişlerim geldiiiiii,nar çiçeği yağı ve de erguvan tohumları göndermişler sağolsunlar varolsunlar :)
shea butter'ı hemen dudağıma sürdüm :)
melisa kremini duştan sonra kullanacağım.duşta da aloe vera sabunumu :)
pirinç kepeği yağını geceleri kullanacağım sizin de yorumlarda tavsiye ettiğiniz gibi ama hergün mü süreyim bilemedim :S
pirinçle narı karıştırsam mı? ayrı ayrı günlerde mi kullansam ?

tamam hayatım tesekurler.tembeliz sekerim napalım

Canım 7 gece sür sonra 3 günde bir olacak şekilde devam et ve lütfen gece kullan yağları güneş ışınları çok dik geliyor leke yapmasın.
Güneş koruyucusuda gündüz mutlaka kullanmalısın

Ben hiç üşenmem yaparım haftada 3 kez.sana da çokkk teşekkür ederim Lady önerilerine uyucam

Canım cildini takip et eğer çok kaşınma kızarıklık batma hissi yaratırsa haftada 2 ye düşürürsün

Nar Çekirdeği Yağı,keçi sütü sabunu,Papatya Sabunu,süt Bal Sabunu,selülit ve bölgesel sıkılaşma yeni sipariş ettiklerim bunlar hindistan cevizinide eklesemmiki :44: önce bir bakıyım onu neremize şeyediyoduk

ahaha kız dükkanda bişey bırakmadın bacım az yavaş ol bizede kalsın

ahaha kız dükkanda bişey bırakmadın bacım az yavaş ol bizede kalsın

kendimi zor durduruyorum zaten sabunlar istek üzerineydi oğlum eşim için bende duşta kullanırım dedim biraz abarttım ama hala onaylamadım bakınıyorum ne eklesem diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…