Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Yanına gelirken bendekini de getireyim sana kuzu...

Getir kuzu getir taptım resmen ben bu solidlere:KK16:

subarum cvp vermiş ama bende şunu ekliyim istedim :KK53:
ben subarunun anlattıklarından sonra kokuyu falan takmadan sürdüm ye deseler yerdim heralde o kadar beklemişimki :KK52:
benim oğlum ozonun kokusunu paslı demire benzetti :KK37: yüzümdeki koku rahatsız etmedide elimde kalan koku yıkanmayı ister gibiydi :KK1: bende hiç kaşıntı yapmadı :44: gerçi ben yüzümün hepsine sürmedim sadece burun dudak arası bir bölgeye ve gözlerimin yanları ve altına bugün pirinç kepeği yağımı bütün yüzüme sürcem heycanla onun bırakacağı etkiyi bekliyorum :KK42: bende sabaha kadar yıkamadım sabah geleneksel yüz yıkama seansında kendisiyle vedalaştık :KK58:

güzel teknik bence tutar bu :KK60:

hımmm listeye eklensin bakim :126:
güle güle kullan cnm ben henüz parfümlerle tanışamadım yağlardan oraya gelemedik daha :116:

Evet ya çok ürün var insan şaşırıyor hangisini alacağını :KK1:

Getir kuzu getir taptım resmen ben bu solidlere:KK16:

Evet ya çok ürün var insan şaşırıyor hangisini alacağını :KK1:

ama ben sandalı bitenlerin arasındada göremedim :44: nerdekine
haklısın hepsini deneyebilsek ama hepsini alsakta hemen denenmiyor ne yazıkki :KK55:

ama ben sandalı bitenlerin arasındada göremedim :44: nerdekine
haklısın hepsini deneyebilsek ama hepsini alsakta hemen denenmiyor ne yazıkki :KK55:

Canım pirinç kepeği yağı hakkında birşey sormak için aradığımda ben şahsen öneri olarak söylemiştim ''sandal ağacı solid çıkartsanız ne güzel olur'' diye meğer zaten varmış ama pomegranate flower (nar çiçeği) yazılmış yanlışlıkla ambalajına:KK9: bu sebepten satışa çıkmamış, rica ettim etiket benim için sorun değil dedim yolladılar sağolsunlar:KK16:

Fazla ürün alıp bayatlatmayada gerek yok elimizdekileri kullanıp diğerlerini sonra denemek daha mantıklı:KK34:

Son düzenleme:
Canım pirinç kepeği yağı hakkında birşey sormak için aradığımda ben şahsen öneri olarak söylemiştim ''sandal ağacı solid çıkartsanız ne güzel olur'' diye meğer zaten varmış ama pomegranate flower (nar çiçeği) yazılmış yanlışlıkla ambalajına:KK9: bu sebepten satışa çıkmamış, rica ettim etiket benim için sorun değil dedim yolladılar sağolsunlar:KK16:

Fazla ürün alıp bayatlatmayada gerek yok elimizdekileri kullanıp diğerlerini sonra denemek daha mantıklı:KK34:

hımm anlaşıldı yarın özcan bey aranacak pardon bugün oldu artık :KK1: ardından sandal ağacı istenecek :21: ya benim keratinli maskemde bitti nasılda alışmıştım gelene kadar baya arıcam kendisini :KK43:

hımm anlaşıldı yarın özcan bey aranacak pardon bugün oldu artık :KK1: ardından sandal ağacı istenecek :21: ya benim keratinli maskemde bitti nasılda alışmıştım gelene kadar baya arıcam kendisini :KK43:

aaaah ah o maskeyi kullanmak bana kısmet olmadı ki :KK14:

Kızlar ya niye o maskeyi hatırlattiniz cok seviyorum onu ben bak yine özledim :-( bu arada hindistan cevizi yağı cok kötü kokuyor ya. Artik haftada bir gün saç uzatma yağı kullancam bir gün de azıcık hindistan cevizi yağı surcem kızlar saçım yağlı gibi görünsün sevmiyorum. Öyle doğrudan saça sürüyorm yağlı görünüyor başka nasıl kullanabilirim

aaaah ah o maskeyi kullanmak bana kısmet olmadı ki :KK14:

geldiğinde ilk sana göndersinler eksik kalmak olmaz ama :KK23:

Kızlar ya niye o maskeyi hatırlattiniz cok seviyorum onu ben bak yine özledim :-( bu arada hindistan cevizi yağı cok kötü kokuyor ya. Artik haftada bir gün saç uzatma yağı kullancam bir gün de azıcık hindistan cevizi yağı surcem kızlar saçım yağlı gibi görünsün sevmiyorum. Öyle doğrudan saça sürüyorm yağlı görünüyor başka nasıl kullanabilirim

ben denemedim ama subaru görür görmez yardımına yetişecek bak gör :KK1:
okadarda kötü kokmuyordur yahu :44: ben hindistan cevizli çikolataları severim :KK56: gece gece başladık yine :KK9:
ama senin sevdiğin kokuları bilemediğimden haklı olabilirsin az önce direnin bir mesajına yazmıştım ona dönmesin subarucum kullanım çeşitlemelerini alalım cnm :KK9:

Allah allah ben dolapta tutuyorum kokmuyor ki belki oda sıcaklığında sıvılaştığında kokuyordur :44:
Sende benim gibi yap canım ben yumurtaların yanına kondurdum hindistan cevizi yağımı:KK9: kullanacağım zaman çay kaşığıyla bana yetecek miktarı alıyorum avucuma hemen eriyor zaten saç diplerine boy ve uçlarıma sürüyorum saçımı örüp yatıyor sabah yıkıyorum:KK16:
Bir kaç defa da serum mantığıyla uçlara çok az uyguladım yağlı görünüm vermedi:KK34:

geldiğinde ilk sana göndersinler eksik kalmak olmaz ama :KK23:

ben denemedim ama subaru görür görmez yardımına yetişecek bak gör :KK1:
okadarda kötü kokmuyordur yahu :44: ben hindistan cevizli çikolataları severim :KK56: gece gece başladık yine :KK9:
ama senin sevdiğin kokuları bilemediğimden haklı olabilirsin az önce direnin bir mesajına yazmıştım ona dönmesin subarucum kullanım çeşitlemelerini alalım cnm :KK9:

Derinle çeneye daldığımız için farketmedik tabi :KK17::KK1:
Yettim gariii :KK9:
Shea butter sıcaktan pek etkilenmiyor katı formunu koruyor ama hindistan cevizi yağı sıcaktan çok etkileniyor sıvı forma geçiyor en güzeli buzdolabında saklamak kullanacağını zaman çay kaşığı yardımıyla alırsınız , yumurta rafının yanına yer açı verin :KK76:

Son düzenleme:
Ladysubaru size sormak istediğim şey hindistan cevizi yağını saç için gece maske yapıp kullanmak istiyorum diyelim. Ben bir yerde okumuştum ama tam emin değilim yağın yarım saatten fazla sürelerde saç diplerinde kalması bitlenmeye neden olabilir diye. Maske yaptığınızda saç derisine uyguluyor musunuz??
Bir de banyo sonrası hindistan cevizi yağı kullanan var mı saç uçlarına? Verim alabiliyor musunuz? Saçlarım kirlenecek diye kullanmak istemedim ama yorumlarınızı bekliyorum.
Çok oldu ama son bir sorum daha var, pirinç kepeği yağı aldım, yüzümde renk tonunu sabitlemek için, ne zaman kullanımını önerirsiniz yada nasıl daha yüksek verim alabilirim?

Bir de bu arada ikinci kargom da nihayet dün elime ulaştı yoğunluktan hemen yazamadım ama. Bu siparişimde katı parümleri denemek istemiştim, tabi herkesin zevki farklıdır ama ben pedesa da kullandım, biraz fazla hafif bulmuştum ama melisaya bayıldım doğrusu. Tenime çok güzel uydu.

Bir de firmanın kargo şirketini değiştirmesi çok yerinde bir karar olmuş, zira hem rötar oluyordu, hem de bu seferki kargo elime ulaştığında bayağı bir hırpalanmıştı.
Yine de kozmetik firmasından ve ürünlerinden memnunum. Memnuniyetimi ürün kullanımından 1 ay sonra daha iyi sonuçlar aldıkça yazmak istiyordum, çünkü insanları yanlış yönlendirmeyi hiç istemem. Ancak arkadaşlarım da sordular onlara da anlattım biraz, burada da bunu paylaşayım, kil sabunu ve mavi anemon kremi kullanıyorum yüzüme, hem ferahladı hem de yumuşacık bebek poposu gibi oldu, hem de kremin çok hoş kalıcı bir kokusu var, yani bana iyi geldi, tavsiye ederim, umarım faydasını görürsünüz.

Hanımlar kusura bakmayııın kimseyi yanlış yönlendirmek istemem, bu sabah farkettim ben de bunu ben son siparişimde katı parfümleri denemek iistemiştim, evet onları bitiren bendim :KK76:
Kargom geldiğinde biraz tepetaklak olmuş katı parfümlerin bazılarının kapakları açılmıştı ee ben de tahmin yoluyla eşleştirmeye çalıştım, şöyle ki ıhlamur, melisa, fesleğen, sandal istemiştim.. Ama hediye olarak ta bir tane daha melisa göndermişler, bazılarının kapakları kapalı bazıları açıktı ama bu sabah farkettim dedim ya, ben bir de fesleğen kremi istediğimden eser miktarda da olsa onun kokusunu hissettim melisa sandığım katı parfümümden, geç te olsa anladım, evet:).. Yani önceki mesajımda melisa diye süründüğüm meğersem fesleğenmişş:)) saflığıma mı yanayım neye yanayım bilemedim. Melisa ise bana pek te hitap etmiyor, bunu anladım en azından o da yeter..
Burdan bir de Doa çalışanlarına seslenmek istiyorum.. Önceki kargoda böyle bir sorun yaşadım şimdi olur mu bilmem ama katı parfümlerin ya hem altına üstüne isimlerini belirtmeleri, ya da kutunun dışına bir folyo neyin geçirmeleri.
Böyle işte bacım içime dert oldu, anlatayım dedim, ıhlamur ve fesleğen şu an beğendiklerim arasında bir daha hediye falan gönderecek olursanız da bunu gözönüne alırsanız pek memnun olurum. :KK9: [yüzsüzlükte son nokta artık]

Son düzenleme:
Hanımlar kusura bakmayııın kimseyi yanlış yönlendirmek istemem, bu sabah farkettim ben de bunu ben son siparişimde katı parfümleri denemek iistemiştim, evet onları bitiren bendim :KK76:
Kargom geldiğinde biraz tepetaklak olmuş katı parfümlerin bazılarının kapakları açılmıştı ee ben de tahmin yoluyla eşleştirmeye çalıştım, şöyle ki ıhlamur, melisa, fesleğen, sandal istemiştim.. Ama hediye olarak ta bir tane daha melisa göndermişler, bazılarının kapakları kapalı bazıları açıktı ama bu sabah farkettim dedim ya, ben bir de fesleğen kremi istediğimden eser miktarda da olsa onun kokusunu hissettim melisa sandığım katı parfümümden, geç te olsa anladım, evet:).. Yani önceki mesajımda melisa diye süründüğüm meğersem fesleğenmişş:)) saflığıma mı yanayım neye yanayım bilemedim. Melisa ise bana pek te hitap etmiyor, bunu anladım en azından o da yeter..
Burdan bir de Doa çalışanlarına seslenmek istiyorum.. Önceki kargoda böyle bir sorun yaşadım şimdi olur mu bilmem ama katı parfümlerin ya hem altına üstüne isimlerini belirtmeleri, ya da kutunun dışına bir folyo neyin geçirmeleri.
Böyle işte bacım içime dert oldu, anlatayım dedim, ıhlamur ve fesleğen şu an beğendiklerim arasında bir daha hediye falan gönderecek olursanız da bunu gözönüne alırsanız pek memnun olurum. :KK9: [yüzsüzlükte son nokta artık]

Ay ilahi femalengineer çok güldüm okurken:KK1::KK1:
Kargo şirketleri pek nazik davranmıyor demek gönderilerimize, benimde sandal ağacının birinin kapağı açılmış halde geldi.:KK14:
Valla dün içimden geçti çünkü bende bir ıhlamur ağacının yanından geçtim, ıhlamur solid de listeme girmiş bulunmakta :KK9:
Çok nazik insanlar isteğini dikkate alacaklarını düşünüyorum:KK8::KK55::KK9:

ben de doacıyım... sampuanlarını sevemedim sadece geri kalan seylerini zevkle kullanıyorum...

yağları yüzüme sürmeye cesaret edemedim ama kızlar yağ butoncuğu oluşturur diyolar ? böyle bir şeyle karşılaşam oldu mu?

cilt tipim karma...

Ben de diyorum hakikaten bende bir sorun var galiba..Melisa solid parfüm fena fena, çok fena:2:
Sevemediğim tek ürün..

ben de doacıyım... sampuanlarını sevemedim sadece geri kalan seylerini zevkle kullanıyorum...

yağları yüzüme sürmeye cesaret edemedim ama kızlar yağ butoncuğu oluşturur diyolar ? böyle bir şeyle karşılaşam oldu mu?

cilt tipim karma...

Yok tatlım böyle bir sorun yaşayan yok..

Zaten cildinize ne için yağ sürdüğünüzü bileceksiniz...
Yani ben doanın tüm yağlarını aldım, hadi hepsini süreyim cildime demeyeceksiniz:KK9:

Ben mesela güneş lekelerim ve yüz renk tonumun düzgünleşmesi için pirin kepeği+nar çekirdeği karışımı kullnaıyorum. Bunun öncesinde sadece pirinç keğepi kullanıyordum.
Onun haricinde haftada bir ozon yağı kullanacağım...Bazen pirinç kepeğine evigen kırıp kullanıyorum...
Bu yüzden argan yağımın pabucunu dama attım mesela, onu da saç bakımlarımda ya da vücuduma sürdüğüm şeylerin içine koyarak tüketiyorum.

Yani yağ konusunda, üstüste ve bilinçsiz uygulamalar yapılmazsa herhangi bir sorunla karşılaşılmaz...Doanın yağları %100 saf çünkü..

Ben de diyorum hakikaten bende bir sorun var galiba..Melisa solid parfüm fena fena, çok fena:2:
Sevemediğim tek ürün..

Yani ben doanın tüm yağlarını aldım, hadi hepsini süreyim cildime demeyeceksiniz:KK9:

Ben mesela güneş lekelerim ve yüz renk tonumun düzgünleşmesi için pirin kepeği+nar çekirdeği karışımı kullnaıyorum. Bunun öncesinde sadece pirinç keğepi kullanıyordum.
Onun haricinde haftada bir ozon yağı kullanacağım...Bazen pirinç kepeğine evigen kırıp kullanıyorum...
Bu yüzden argan yağımın pabucunu dama attım mesela, onu da saç bakımlarımda ya da vücuduma sürdüğüm şeylerin içine koyarak tüketiyorum.

Yani yağ konusunda, üstüste ve bilinçsiz uygulamalar yapılmazsa herhangi bir sorunla karşılaşılmaz...Doanın yağları %100 saf çünkü..

ay ayyy bir yağ kolik olarak beni nasıl aydınlattı bu yazdıkların anlatamam :KK52: ozonu haftada bir az değilmi cnm ya :KK17: ben 3 güne bir seyederim diyordum :KK1:
arganı bende saçlarıma ve bacaklarıma uygulayım diyorum yüzüme ozon ve pirinç kepeği kullanayım dedim :44: acaba dönüşümlümü kullansam bir gün ozon,bir gün pirinçkepeği,bir gün argan :21:

ay ayyy bir yağ kolik olarak beni nasıl aydınlattı bu yazdıkların anlatamam :KK52: ozonu haftada bir az değilmi cnm ya :KK17: ben 3 güne bir seyederim diyordum :KK1:
arganı bende saçlarıma ve bacaklarıma uygulayım diyorum yüzüme ozon ve pirinç kepeği kullanayım dedim :44: acaba dönüşümlümü kullansam bir gün ozon,bir gün pirinçkepeği,bir gün argan :21:

Ozon için haftada 2-3 uygundur canım..Pirinç keğepini de her gün geceleri uyurken sürmekte ben sakınca görmüyorum..Yaz ayında olsak bile :) Ama tabi size kalmış..
Pirinç kepeği ve ozon kullanacaksın, argana gerek yok bunların yanında..Zaten argan e vitamini açısından yüksek bir yağ, pirin keğepine evigen kırarsın onun yerine..
Ben şimdi nar çekirdeği ile karıştırdım...
Evigeni dermaroller yaptıktan sonra kırıyorum, bakalım 1-2 ay sonra nasıl olacak cildimiz:KK16:

Ay ilahi femalengineer çok güldüm okurken:KK1::KK1:
Kargo şirketleri pek nazik davranmıyor demek gönderilerimize, benimde sandal ağacının birinin kapağı açılmış halde geldi.:KK14:
Valla dün içimden geçti çünkü bende bir ıhlamur ağacının yanından geçtim, ıhlamur solid de listeme girmiş bulunmakta :KK9:
Çok nazik insanlar isteğini dikkate alacaklarını düşünüyorum:KK8::KK55::KK9:

Sevemediğim tek ürün..

evet yaa hala şüphe ediyorum acaba fesleğen miydi bu yoksa sandal mıydı diye.. Sandal böyle gazyağı gibi mi kokuyor ben ona sandal dedim ama karıştırdım tamamen yani, en iyisi bir bilene danışmak:KK53:

Ozon için haftada 2-3 uygundur canım..Pirinç keğepini de her gün geceleri uyurken sürmekte ben sakınca görmüyorum..Yaz ayında olsak bile :) Ama tabi size kalmış..
Pirinç kepeği ve ozon kullanacaksın, argana gerek yok bunların yanında..Zaten argan e vitamini açısından yüksek bir yağ, pirin keğepine evigen kırarsın onun yerine..
Ben şimdi nar çekirdeği ile karıştırdım...
Evigeni dermaroller yaptıktan sonra kırıyorum, bakalım 1-2 ay sonra nasıl olacak cildimiz:KK16:

Arkadaşım sana birşey sorayım. Dermarollerı sen ne icin kullanıyor musun doktor tavsiyesi mi kendi kararınlami aldın.

Arkadaşım sana birşey sorayım. Dermarollerı sen ne icin kullanıyor musun doktor tavsiyesi mi kendi kararınlami aldın.

Kendi kararımla aldım canım, güneş lekelerimin tedavisinde daha etkili olacağını düşünüyorum...
3-4 haftada bir uyguluyorum. Ardından da pirinç kepeği+evigen..Bu yaptığımda ozon yağı sürdüm..Göz altı morluklarını citti oranda azaltıyor..Şimdi kalıcı mı değil mi onun izlemesindeyim..

evet yaa hala şüphe ediyorum acaba fesleğen miydi bu yoksa sandal mıydı diye.. Sandal böyle gazyağı gibi mi kokuyor ben ona sandal dedim ama karıştırdım tamamen yani, en iyisi bir bilene danışmak:KK53:

Kızlar sandal ağacının biraz odunsu ve şekerli kokusu var umarım anlatabildim:KK9:

X