Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Kızlar şuan ozon yağı yüzümde aayyy nasıl kötü kokuyor ve yüzüm acayip kaşınıyor.
Yıkamamak için kendimi zor tutuyorum yaa :KK43:

Siz biraz bekletip yıkıyormusunuz yoksa sabaha kadar yüzünüzde kalıyorda sabah sabunluyormusunuz.
Napıyosunuz?

Kızlar şuan ozon yağı yüzümde aayyy nasıl kötü kokuyor ve yüzüm acayip kaşınıyor.

Siz biraz bekletip yıkıyormusunuz yoksa sabaha kadar yüzünüzde kalıyorda sabah sabunluyormusunuz.
Napıyosunuz?

Canım bildiğim kadarıyla yıkanmıyor...Cildinde herhangibir yara falan var mıydı?

varya şumalumşahısyüzünden kendi mesajımı bulamadım iyimi :KK20: sinir bastı
neyse subarucumçok sağol ben çözülmesini beklemeden sürmüşüm mesajını okuyunca yanlışımı anladım :KK17:
bakalım arka bacakta etkisi ne olacak o kadar az geliyor ki gözüme keşke büyük boy sipariş verseymişim dedim :KK9: gözüm doymuyor yani
shea butteride dolaptan alıp sürmücem dışarda bıraksam bişy olurmuki :44:
kakao yağını bende istiyorum hamilelik sonrası az da olsa çatlak var görünmeyen yerlerimde :KK17: ona kullanıyım bari gerçi onca seneye etki edermi bilmem amaolsun cildimede iyi gelirbide bacaklarım bronz olsun istiyorum güneşlenme öncesi deniyim şimdi ozon yağımı sürücem bacaklarıma yüzüme hadi bana kolay gelsin :KK16:

shea butter ı dolaba koymana gerek yok canım katılığını muhafaza ediyor o.
ozon yağını mümkün olduğunca dışarıda tutma güzelim havalar ısındı artık ozon gazını salmasın yağ, çay kaşığıyla sana yetecek miktarı al seri şekilde kaldır tekrar dondurucuya ki özelliğini kaybetmesin içine hapsedilen ozon gazını salmasın:KK34:

Napıyosunuz?

Bende mahfoldum tatlım ilk kullandığımda ama zamanla alışacaksın kokuya:KK25::KK9:
Kaşınma normal aynı zamanda ozon yağının dezenfekte edici dolaşım hızlandırıcı özelliği var dolaşım hızlandığı için kaşınıyorsun sakin ol:KK9:
Ben gece yatarken sürüyorum sabah yıkıyorum ne kadar uzunn süre ciltle temas ederse o kadar iyi :KK76::KK34:

Hayır yok direncim :KK43: ama ben sabah kil sabunumla yıkayayım diyorum.
Napsam beğenirsin, Burun deliklerimin önüne pedesa katı parfüm sürdüm koku gelmesin diye :KK1:

yağ bakanı cevaplamış tatlım:KK9:
Ben ozonu daha yeni sipariş verdiğim için net bilemiyorum tabi etkilerini:KK1:

Bende mahfoldum tatlım ilk kullandığımda ama zamanla alışacaksın kokuya:KK25::KK9:
Kaşınma normal aynı zamanda ozon yağının dezenfekte edici dolaşım hızlandırıcı özelliği var dolaşım hızlandığı için kaşınıyorsun sakin ol:KK9:
Ben gece yatarken sürüyorum sabah yıkıyorum ne kadar uzunn süre ciltle temas ederse o kadar iyi :KK76::KK34:

Bende öyle yaptım canım, sabah uyandığımda cildim emmişti ozon yağını ama ııyy o koku devam ediyordu. Uyandım yıkadım kil sabunuyla..
:)))

yağ bakanı cevaplamış tatlım:KK9:
Ben ozonu daha yeni sipariş verdiğim için net bilemiyorum tabi etkilerini:KK1:

:))) tam yağ bakanı hemde.

Ben yüzüme sürdüğüm yağları hiç yıkamıyorum kızlar. Hatta üstüne bir de güneş koruyucu sürüyorum emilince yağ:KK23: Yüzümü normalde ne zaman yıkayacaksam o zaman yıkıyorum yani yağları yıkamak için bir çaba göstermiyorum. Zaten yüzde de yağ kalmıyor bir müddet sonra

Ben yüzüme sürdüğüm yağları hiç yıkamıyorum kızlar. Hatta üstüne bir de güneş koruyucu sürüyorum emilince yağ:KK23: Yüzümü normalde ne zaman yıkayacaksam o zaman yıkıyorum yani yağları yıkamak için bir çaba göstermiyorum. Zaten yüzde de yağ kalmıyor bir müddet sonra

Aynen sabah kalktığımda kalmamıştı yağ ama kokusu vardı şekerim :KK43:

selam kızlar,
Bu markaYI ilk kez sizden duydum ve yorumlarınız harika.
Cildim yağlı kil sabunu,ozon yağı,shea butter ve argan yağı almayı düşünüyorum. Shea yağını, bacaklarımda batıklar ve izler var o amaçla kullanma için alıcam.
Peki şampuanlarını deneyen var mı?

kızlar kargom geldi nane sabununu hediye olarak göndermişler.gece yatarken kil sabunuyla yüzümü yıkayıp ardından pirinç kepeği yağını sürsem olur mu??? ladysubaruuuuuuucuuum:nazar:

selam kızlar,
Cildim yağlı kil sabunu,ozon yağı,shea butter ve argan yağı almayı düşünüyorum. Shea yağını, bacaklarımda batıklar ve izler var o amaçla kullanma için alıcam.

http://www.kadinlarkulubu.com/sampuan-sac-kremleri/534036-doa-sampuan-sac-kremi-kullananlar.html

http://www.kadinlarkulubu.com/kozmetik-markalari/504319-doa-kozmetik-urunleri.html

Ama güzelim bence bu yağlar gündüz ciltte kalmamalı malum ultraviyole ışınlar çok dik geliyor bence güneş koruyucunun emilimini azaltır. Bir defa bende yüzüm yağı çekti sandım yıkamadım fodoten sürdüm maske gibi durdu yüzümde tutunamadı:KK1:

selam kızlar,

Canım şampuanlar konusunda karamel benden daha tecrübeli ve kargom yolda yağlanan saçlar için olanı bana doğru gelmekte kullanayım paylaşacağım:KK16:
Diğer kullanıcıların yorumlarını karamelin topiğinden takip edebilirsin:KK34:

kızlar kargom geldi nane sabununu hediye olarak göndermişler.gece yatarken kil sabunuyla yüzümü yıkayıp ardından pirinç kepeği yağını sürsem olur mu??? ladysubaruuuuuuucuuum:nazar:

Olur tabi tatlım ama güneş koruyucu kullanmayıda ihmal etme:KK16:

Ama güzelim bence bu yağlar gündüz ciltte kalmamalı malum ultraviyole ışınlar çok dik geliyor bence güneş koruyucunun emilimini azaltır. Bir defa bende yüzüm yağı çekti sandım yıkamadım fodoten sürdüm maske gibi durdu yüzümde tutunamadı:KK1:

Hmm demek yıkanması gerekiyor. Gerçi ben de çok üşengecim ama en azından kullanım şeklini öğrenmiş oldum sağol canım.

Güneş koruyucuların emilimine kalsa zaten onları da yenilemek gerekiyormuş çok nazlı onlar da canım. Yağın üstüne tutmaz, gün içinde yenilenmek ister, hiç bana göre değil :KK37: Yanaklarım bu kadar kızarık olmasa ve doktor mecbur tutmasa sadece doa nın yağlarından kullanasım var

Ben de ozon yağıma ve hindistan cevizi yağıma kavuştum :KK16:
Bu gece ozon yağını sürücem sivilcelerim geçer inşallah :116:

Kızlar cicilerim geldiiii sandal ağacı solid çok güzel kokuyor benim parfümlerimin altında şahane baz olacak:KK9::KK76::KK16:
Eki Görüntüle 443756

Ben de ozon yağıma ve hindistan cevizi yağıma kavuştum :KK16:
Bu gece ozon yağını sürücem sivilcelerim geçer inşallah :116:

Kızlar benim de geldi cicilerim, ama foto bekliyorsanız daha çok beklersiniz lady gibi çalışkan bi hatun kişisi değilimdir:KK53:
Nar çekirdeği yağı, ozon yağı, kara üzüm duş jeli aldım..

Daha 2 sene yetecek pirinç yağım olmasına rağmen ufak boy pirinç kepeği ve kara üzüm çekirdeği yağı da hediye:KK9:
Bana artık bişey yollama, hepsinden var fazla fazla diyorum dinlemiyor adam..

Ozon yağının suyunu boşaltıp buzluğa atıverdim..Annem diyor ne taşıyorsun öyle elinde..Patlayıcı madde gibi tutmuşum:KK9:

Bu akşam dermarollerdan sonra sürcem:21:

Napıyosunuz?

subarum cvp vermiş ama bende şunu ekliyim istedim :KK53:
ben subarunun anlattıklarından sonra kokuyu falan takmadan sürdüm ye deseler yerdim heralde o kadar beklemişimki :KK52:
benim oğlum ozonun kokusunu paslı demire benzetti :KK37: yüzümdeki koku rahatsız etmedide elimde kalan koku yıkanmayı ister gibiydi :KK1: bende hiç kaşıntı yapmadı :44: gerçi ben yüzümün hepsine sürmedim sadece burun dudak arası bir bölgeye ve gözlerimin yanları ve altına bugün pirinç kepeği yağımı bütün yüzüme sürcem heycanla onun bırakacağı etkiyi bekliyorum :KK42: bende sabaha kadar yıkamadım sabah geleneksel yüz yıkama seansında kendisiyle vedalaştık :KK58:

Hayır yok direncim :KK43: ama ben sabah kil sabunumla yıkayayım diyorum.
Napsam beğenirsin, Burun deliklerimin önüne pedesa katı parfüm sürdüm koku gelmesin diye :KK1:

güzel teknik bence tutar bu :KK60:

Kızlar cicilerim geldiiii sandal ağacı solid çok güzel kokuyor benim parfümlerimin altında şahane baz olacak:KK9::KK76::KK16:
Eki Görüntüle 443756

hımmm listeye eklensin bakim :126:
güle güle kullan cnm ben henüz parfümlerle tanışamadım yağlardan oraya gelemedik daha :116:

X