Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Cicilerim geldi

# Kil
# Gingseng Katkılı Kil
# Lavanta Suyu
# Gül Suyu (bir miktarına arkadaşım el koydu bile)
# Lavanta Suyu
# Lavanta Yağı
# Nar Çekirdeği Yağı
# Susam Yağı
# Kara Üzüm Çekirdeği Yağı
# Pirinç Kepeği Yağı
# Laktik asit %10-20-40
# Shea Butter
# Sandal Ağacı Solid
# Vanilya Solid
# Mersin Çiçeği Solid
# Yasemin Solid
# Lilium Solid
# Basil solid (etiketini çıkarttım oynarken)

Akşama kil maskesinin kıvamını ayarlayıp tarifi yazacağım size kızlar

Neredeyse bır yıl yetecek malzeme almıssın sen lady, gule gule kullan cıcılerını.

Laktık asıtlerın hepsınden almıssın kullanacak mısın onları şimdi :26:
Bir de bu ıkı kılın kullanım yerlerı farklı mı yoksa karıstırarak falan mı kullanacaksın?
Lavanta suyu cam şişede mi gelıyor?

Son düzenleme:

ben de istereeeem kil tarifindeeeen
sipariş versem bana da gelse, ama tabii soru da gelir ardından....
kili haftada kaç kere yapacağız, sıralaması ne olacak. önce sabun, sonra kil, sonra hazırladğmız laktikli tonik sonra krem... bu mudur sıralama

ha bir de lavanta yağını ne zaman kullanacaksın canım? diğer 3lü karışımla mı karıştıracaksın yoksa ??

Son düzenleme:

bu nedi ki böle yaaaa toplamışsın herşeyii Lady'cim. Güle güle iyi günlerde kullan inş. hepsini.. benim de siparişimden bi gün sonra çıktı gül ve lavanta suyu ne kadar da bahtsızmışımm ama tutcam kendimi bu ay sipariş vermicem daha da çünkii bugün elime ulaşan siparişerimden annem bile haberi yook

ben de vanilya solid isteriimmmm bana göndermemişler çok üzüldüm halbuki ne kadar da çok istemiştim vaniş vaniş kokmayııı neyse çıkınca alırım artııkk

güle güle kullan cnm uyguladığın yöntemleri takip edicem

Tamam tatlım

Zaten laktik asitle yaptığım bir toniğim var canım onu kullanıyorum ama güneşlenme planım yok ve biliyorsunuz 50+ faktör koruyucu kullanıyorum.
Biri sade kil canım diğeri gingseng katkılı, gingseng özel bir bitkidir güzel etkileri vardır, sitede açıklaması var ama kısaca kilin etkisini 2 ye katlar cildin direncini arttırır diyebilirim
Lavanta suyu ve gül suyunun ambalajı plastik şişe pıt kapaklı çok beğendim, pratik

Yerim seni çok doğru sorular soruyorsun
1-2 saat sonra vereceğim tam tarifini oranlarıyla.
Kil maskemi haftada 1-2 defa yaparım, yapmadan önce cildinizi sabunla yıkamanıza gerek yok ama kil maskesi yaptıktan sonra yağ bakımı yaparsanız iyi olur, sonrada laktik asitli tonik sürersiniz benim gibi oh mis
Lavanta yağını pamuklu minik bir parça beze sıkıp önce giysi ve ayakkabı dolabıma koyacağım
Yağ karışımına ve laktik asitli toniğime de 3-4 damla eklemeyi planlıyorum

Son düzenleme:

Az kaldı doa da ne varsa bende de olacak, diğer ürünleriminde resimlerinin olması lazım birde onları ekleyip toplu gösterim yapayım
Yoğun talepten belkide ellerinde kalmamıştır, çok sevdim yeni solidleri teşekkürler tatlım

Tanıştırayım yardımcılarım
Eki Görüntüle 462430 Eki Görüntüle 462431 Eki Görüntüle 462428 Eki Görüntüle 462429 Eki Görüntüle 462432

# Ozon Yağı
# Kakao Yağı
# Nane, Lavanta, Okaliptus, Bal Süt Sabunu, Zencefil Sabunu
# Yağlı Saçlar İçin Şampuan
# Boyalı İşlem Görmüş Saçlar İçin Saç Kremi (Keratin katkılı yeni nesil)
# Kil
# Gingseng Katkılı Kil
# Lavanta Suyu
# Gül Suyu (bir miktarına arkadaşım el koydu bile)
# Lavanta Suyu
# Lavanta Yağı
# Nar Çekirdeği Yağı
# Susam Yağı
# Kara Üzüm Çekirdeği Yağı
# Pirinç Kepeği Yağı
# Laktik asit %10-20-40
# Shea Butter
# Sandal Ağacı Solid
# Vanilya Solid
# Mersin Çiçeği Solid
# Yasemin Solid
# Lilium Solid
# Basil solid (etiketini çıkarttım oynarken
# Argan Yağı
# Hindistan Cevizi Yağı

Son düzenleme:

tatlım eksik yok maşallah
lavanta yağını biraz yorumlasan nasıl mutlu olurum bide doğal deodorant nedir nasıl bişeydir bilen var mı
bakım günleri yapsak daha verimli olmaz mı şeçenekler çoğaldı benim planlar altüst oldu benim gibi aklı karışanlara günlük bakım çıkarsan

Son düzenleme:

Canım doğal deodorant aynen şu
http://www.kadinlarkulubu.com/cilt-...i-parfumleri-kullananlar-23.html#post25420806

Evet planlar biraz karıştı akşamı bekleyin ben bu sürede düşünüp planı çizeyim uygulamaya koyalım, hem kil maskesi tarifi yazacağım uygun kıvam için deneme yapmam lazım
Lavanta suyu, lavanta yağı ve lavantanın kendisi pek faydalı tatlım.
Gece uyumadan önce yastığınızın altına bir iki damla damlatmak uyku kalitesini arttırıyor, dinlendirici, sakinleştirici, baş ağrıları üzerinde de iyileştirici etkisi varmış.
Antiseptik, anti bakteriyel, antidepresan, dekongestan, diüretik ve doku yenileyici özelliği yanında yara bere ve kesikler, burkulmalar, ezikler ve atletlerin formdan düşmelerine karşı kullanılıyormuş.

Bunlardan başka egzama, ergenlik sivilceleri, yanıklara karşı etkisi, cilt yenilenmesine katkısıda var, nemlendircinizin içine ve yağ karışımlarınıza 2şer damla karıştırabilirsiniz.
Bende yağ karışımıma 2 damla ekleyeceğim, pamuklu minik bir parça beze damlatıp giysi ve ayakkabı dolabıma da koyacağım

Son düzenleme:

yeni çıkan ürünlerden sepet hazırlıyorum bende alıyım o zaman lavantalarıda :13: :13:
canım planını sabırsızlıkla bekliyorum hepimiz daha fazla verim alırız böyle bir planla

canlarımm yazamıyordum bı kac gundur herkeslere merhabaa
bugun geldi siparişlerim yağ karışımımı hazırladım pirinç kepeği+ nar çekirdeği kullandıkca etkılerını yazıcam ınsallah
nar sabunu ve shea butter de almıstım gül solid ve erguvan tohumu hediye geldi sagolsunlar
kızlar sampuan + sac kremı ındırımde hemen almayı planlıyorum bugun gene sıparıs vercem yaglı saclar için şampuan ;+ işlem görmüş saçlar için saç kremi sizce de uygun değil mi fiyatı bi girin bakın kacırmayın ındırımı ((( bu sampuanları kullanann arkadaslardan yorum beklıyorum bu aradaaa)))

Merhaba tatlım özlettin.
Yağlanan saçlar için şampuan ve işlem görmüş saçlar için saç kremi kullanıyorum gayet memnunum.
Saçımda eskisi gibi yağlanma yok çok şükür düzene oturdu, saç kreminde de keratin var (diplerine sürme tatlım aklında olsun) zaten o da bir yandan saçımı toparladı

yeni çıkan ürünlerden sepet hazırlıyorum bende alıyım o zaman lavantalarıda :13: :13:
canım planını sabırsızlıkla bekliyorum hepimiz daha fazla verim alırız böyle bir planla

Tamam tatlım en geç 2 saate kadar hem kil maskesinin ölçülerini ve bakım planını toparlayıp yazmış olurum

ay cok tesekkurler cnm hemen gecıyorum o zaman sıparısı pazartesi fılan elımde olur
cok tsekkurleer ya ne guzel tanıtıyosun bıze emek harcıyosun allahn senden razı olsun
inşallah hepimiz faydasını görürüz aldıgımız ürünlerinnn

Allah hepinizden razı olsun kızlar hepimiz birbirimize emek veriyoruz hepinizin yorumları deneyimlerini keyifle ve dikkatle okuyorum, hayat cidden paylaşınca güzel ve değerli
Hepinize

Kızlar sizlerde kullandığınız yada gelen ürünlerinizin fotograflarını ekleyin mutlaka

lady merakla bekliyoruzzzzzzzzz hemen cevap ver plzzzzz çatlamak üzereyim

1 saat daha müsade edin bana eve geçeyim bir yorgunluk kahvesi eşliğinde kil maskesi yazırlayıp ölçüleri ve bakım planını netleştireyim

Son düzenleme:
koymayın şöyle resimler dayanamıyorum öğrenciyiz biz deli gibi alışveriş yapamıyoruz Lady şu bakım takvimini bekliyorum tonik maske nemlendirici tariflerini ona göre bi kaç parça bişeyler alıcam

ürünler geldiii :) nar çekirdeği yağı, kara üzüm çekirdeği yağı , ısırgan , kil ve nar sabunu. çilekli duş jeli fakat hediye falan hiçbişey yoktu buna üzüldüm sadece bana yadigar kalan fatura

İşte bu yüzden hediye konusunda çok beklenti yükseltmeyin demiştim ya ellerinde kalmamıştır yada kargo kutusunda yer kalmamıştır
evet leydi beklemekteyiz sık boğaz etmek bu olsa gerek

Geldim geldim yazacağım şimdi, sizlerde not alın yazacaklarımı ki daha sonra sayfaların arasında kaybolmayın tarifleri bulmak için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…