Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
dermoskin 50 faktörlük güneş kremi kullanıyorum,parıl parıl parlıyorum yok mu bunun çözümü
şu cocoa butter da gelmedi gitti,çatlaklarım onu bekliyor

dermoskin 50 faktörlük güneş kremi kullanıyorum,parıl parıl parlıyorum yok mu bunun çözümü
şu cocoa butter da gelmedi gitti,çatlaklarım onu bekliyor

Koruyucu kreminizi değiştirin
watsons'tan aldığım solait baby 50+ faktör parlama yapmıyor
Bende merakla bekliyorum cocoa butter ı

yeni almıştım bir süre idare edeyim zira koruyucu krem fiyatları malûm :)
o markayı da aklımda tutayım teşekkür ederim
cocoa butter normalde bugün satışta olacaktı,kargolarla boğuşuyorlarmış ona pek fırsat kalmamış :)

Tatlım ben 15tl ye aldım onu hep diyorum pahalı ürün kaliteli ürün demek değildir

Son düzenleme:
Ladysubaru size sormak istediğim şey hindistan cevizi yağını saç için gece maske yapıp kullanmak istiyorum diyelim. Ben bir yerde okumuştum ama tam emin değilim yağın yarım saatten fazla sürelerde saç diplerinde kalması bitlenmeye neden olabilir diye. Maske yaptığınızda saç derisine uyguluyor musunuz??
Bir de banyo sonrası hindistan cevizi yağı kullanan var mı saç uçlarına? Verim alabiliyor musunuz? Saçlarım kirlenecek diye kullanmak istemedim ama yorumlarınızı bekliyorum.
Çok oldu ama son bir sorum daha var, pirinç kepeği yağı aldım, yüzümde renk tonunu sabitlemek için, ne zaman kullanımını önerirsiniz yada nasıl daha yüksek verim alabilirim?

Bir de bu arada ikinci kargom da nihayet dün elime ulaştı yoğunluktan hemen yazamadım ama. Bu siparişimde katı parümleri denemek istemiştim, tabi herkesin zevki farklıdır ama ben pedesa da kullandım, biraz fazla hafif bulmuştum ama melisaya bayıldım doğrusu. Tenime çok güzel uydu.

Bir de firmanın kargo şirketini değiştirmesi çok yerinde bir karar olmuş, zira hem rötar oluyordu, hem de bu seferki kargo elime ulaştığında bayağı bir hırpalanmıştı. Yine de kozmetik firmasından ve ürünlerinden memnunum. Memnuniyetimi ürün kullanımından 1 ay sonra daha iyi sonuçlar aldıkça yazmak istiyordum, çünkü insanları yanlış yönlendirmeyi hiç istemem. Ancak arkadaşlarım da sordular onlara da anlattım biraz, burada da bunu paylaşayım, kil sabunu ve mavi anemon kremi kullanıyorum yüzüme, hem ferahladı hem de yumuşacık bebek poposu gibi oldu, hem de kremin çok hoş kalıcı bir kokusu var, yani bana iyi geldi, tavsiye ederim, umarım faydasını görürsünüz.

Son düzenleme:

Canım hiç tedirgin olma bitlenmeye falan neden olmaz, olsa bizler mahfolmuştuk şimdiye kadar
Saç diplerine uçlarına kullanabilirsin sorun olmaz, saç uçlarına serum mantığıyla henüz uygulamaya vaktim olmadı denemek lazım nasıl bir görüntü verir bilemiyorum ama çok az uygularsak yağlı yada kirli bir görüntü olmaz diye düşünüyorum.
evet eski kargo şirketi çok sorunluydu isabet oldu değişmesi Çok doğru ürünler uzun vade etkisine göre yargılanmalı
Pirinç kepeği yağınıda ozon yağınıda ben gece masaj yaparak uygulayıp sabah yıkıyorum, bebek gibi nemli aydınlık bir cilt oluyor
Canım katı parfümleri cildine yedirip o bölgeye kendi parfümünden sıkarsan hem parfümün daha kalıcı olur hemde farklı kokular elde edersin
Evet kil sabunu çok başarılı ben şahsen bal süt ve nar sabununu da tavsiye ederim, ben melisa kremini çok merak ediyorum elimdeki kremler bitsin onuda kısa zamanda deneyeceğim
Ayrıca shea butter ı da tavsiye ederim dudak dirsek dize şahane nemlendirici oluyor, çantamdan ayırmıyorum ne güzel bu yaz dudaklarım çatlamayacak

Son düzenleme:

Canım, benim serumum uzun zamandır hindistan cevizi yağı...
Ben yarattığı etkiye bayılıyorum..Uçları kuru olanlar mutlaka denemeli..
Uzun vadede yıpranıklığı da onaracağını düşünüyorum.
İlk sürdüğünde çok hafif yağlıymış gibi bir his veriyor, ama saç yağı emdikçe o his gidiyor. Hele ertesi gün şahane oluyor.

Pirinç kepeğini de lady söylemiş, bence en uygun kullanımı gece. Ama gece cilde tedavi amaçlı başka bir ürün kullanılıyorsa sabah ta kullanılabilir.
Pirinç kepeğinden sonuç almak için kendinize zaman tanıyın. Güneş koruyucu kullanmayı da ihmal etmeyin lütfen.

Son düzenleme:
Koruyucu kreminizi değiştirin
watsons'tan aldığım solait baby 50+ faktör parlama yapmıyor
Bende merakla bekliyorum cocoa butter ı

cnm bende aldığın markadan almak istiyorum ama küçük bir yerde yaşıyorum bulmam mümkün değil burda
netten alıcam benim için foto eklersen yardımcı olursan sevinirim hangi siteden almalıyım :26:

cnm bende aldığın markadan almak istiyorum ama küçük bir yerde yaşıyorum bulmam mümkün değil burda
netten alıcam benim için foto eklersen yardımcı olursan sevinirim hangi siteden almalıyım :26:

Nette 30 lira diyor fiyatı
Kesin watsonsta indirim vardır yine..15 liraya almış lady..

Bulamazsan koruyucularda en uygun fiyatlı sebamed oluyor canım..

cnm sebamed bana yaramıyor cildim reaksiyon gösteriyor ona ve çok garip hissediyorum kendimi yağlı yağlı kalıyor parlıyor :44: bakıcaz artık

cnm sebamed bana yaramıyor cildim reaksiyon gösteriyor ona ve çok garip hissediyorum kendimi yağlı yağlı kalıyor parlıyor :44: bakıcaz artık

30 mu
Benim gittiğim gün indirim varmıydı hiç dikkat etmedim sebamed i izmirde unutup bursaya gittiğim için tüm koruyucu rafını inceleyip onu almıştım keşke 2 tane daha alsaymışım

Bende bugün sürdüm bakalım hindistan cevizi yağımı kendi halinde kuruyor
Canım renk açıcı bir yağ pirinç kepeği yağı bu yüzden artık güneş ışınlarının en dik geldiği mevsime girdik pencereden yansıyan dahi lekelenme yapabilir, bence pirinç kepeği yağı bu mevsimde gece kullanılmalı, (lekeler bir gecede oluşmuyor ki keşke pat diye yok edebilsek istikrarlı uygulama sonuç getirir birazcık sabır )
ve seninde eklediğin gibi gündüzde koruyucu ile desteklenmeli

İzmir sıcağında sizlerin görmesi için dondurucudan çıkarttığım ozon yağım

Tatlı bence de gece kullanılmalı..Ama bazı arkadaşlar geceleri exipigment ya da ona benzer leke açıcı ürünler kullanıyor olabilir..Bu durumda ne önerelim pirinç kepeği veya nar çekirdeği gibi yağlar için?:44:

Çok güzel konu hatırlattın canım.
Exipigment, tretin, isotrexin soyuıcu ve leke açıcı ilaçlar bu mevsimde kullanılmamalı.
Çok kızıyorum bu cildiye doktorlarına hiç uyarmıyorlar
Cilt daha lekelenmeye müsait hale geliyor var olanlarında rengi koyulaşır, doğru olanı bu ilaçları sonbahar ve ilkbahar arasında kullanmak.
En güzeli ciltlerini yüksek faktörlü koruyucuyla koruyacak nar çekirdeği yağı pirinç kepeği yağı ve peeling ile devam edecekler.

Evet canım, bu tür ilaçlar yazın mümkünse kullanılmamalı..
Peeling için bir önerin var mı?
Ben pirinç unuyla gül suyunu karıştırıp macun haline getiriyorum, yüzümde bi 10 dk durduktan sonra ovalayarak cildimden çıkarıyorum..Peeling tarifi değil ama tam bir peeling etkisi oluyor, tavsiye etsem mi bilemedim şimdi, yanlış bişeye yönlendirmiş olmayayım

Kızlar ben birşey öğrenmek istiyorum:18:
Acaba bu Shea butter'ı izlere ve yaralara nasıl kullanıyorsunuz acaba?Katı bir şekilde mi sürüyorsunuz yoksa eritip mi?

kızlar bende bugün doa' dan.badem susam hint yağı, pirinç kepeği yağı,melisa kremi duş jeli. kil sabunu,shea butter sipariş verdim.salı günü elimde olack.solid parfümlerden de alcaktım da kokusuna karar veremdim. bidahikine sipariş verdimde alcam. önerebiliceğiniz koku var mı?

Aaa asıl mucize ozon nerde? Şaka yapıyorum tabi, büyük ihtimal hediye olarak yollarlar onu da, denemediğin yağ kalmamış olur

Solid parfümlere kıran girdi canım..Maalesef çeşitler için bekleyeceğiz..
Benim önerebileceği, pedesa, japon kirazı ve lagina var..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…