Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
selam kızlar benim T bölgem yağlı diğer bölgeler de kuru gibi ama ne sürsem sivilce çıkarıyor. nemlendirici sürünce sivilce çıkıyor oralarda da T bölgemde zaten çıkıyor. Sabunla yıkıyorum ama ne zamandır yanaklarım dudak kenarlarım falan kupkuru olmuş durumda. hem nemlendirsin hem de sivilce çıkarmasın istiyorum.BİR DEBU TARİF ETTİĞİM CİLT TİPİ DE KARMAYA MI GİRİYOR?

bir de son zamanlarda çok makyaj yapmaya başladım göz altlarıma falan temizlerken nasıl bir yol izlemeliyim. bir de gözaltımda kızarıklık ve morluklar var nasıl giderebilirim?

doa ürünleri dışında ya da burada uygulayıp tartıştığınız diğer yöntemler dışında yani bu konuyu dağıtmak istemediğiniz yöntemler ya da ürünler var sa şöyle bir konu açmıştım oraya da yazabilirsiniz :
http://www.kadinlarkulubu.com/cilt-...ilt-icin-sivilce-cikarmayan-nemlendirici.html

şimdiden teşekkür ederim kızlar yardımlarınız için

Son düzenleme:

Diğer başlığım size yardımcı olacaktır
http://www.kadinlarkulubu.com/evde-...imli-cilt-icin-birebir-hala-kullaniyorum.html

süpersin LadySubaru yönlendirme için teşekkür ederim :) o sayfada seninmiş zaten inceliyorum hemen :)

yaaaaaaaa yeni solidlerden mi yolluyolar allaaam nolur alaaam bana da göndermiş olsunlaaaaaarr

bana daaa

Paytak kendi yaşadıklarımı okumuş gibi oldum o sarımsak ve zeytin yağı bileşimi hatasına bende düştüm, ah o koku ah o kokuuuuu
Aynı şekilde saç kremi ve solid 2lisi kurtardı beni de

ah canım, hem üzüldüm aynı şeyleri yaşadğımıza cünkü cok zor ve iğrençti...
hem de gariptir bi yanım sevindi, kendimi o kadar salak hissetmiştim ki... lafım kesinlikle sana değil, lütfen yalnış anlama, ama yalnız olmadığımı bilmek güzel..

Bende çok salak hissetmiştim kendimi, fırında yada ızgarada balık yapacağım zaman benim defne yaprağı, zeytin yağı ve sarımsakla kendimin hazırladığım marine yağım var hayır oradan bu olabilecek kokuyu tahmin etmem lazımdı yada bemix sürdüğümde saç derisi içine çekiyordu kokuyu bari oradan yakalasaydım, nasıl düşünemedim ben bunu diye kendime köpürdüm

Son düzenleme:
Valla heycanlandım sabırsızlanıyorum cuma günü gelir sanırım.. Melisa kremini siparişe ilave edilsin diye mesaj gönderdim müşteri hizmetlerine ama hala cvp gelmedi...

Valla heycanlandım sabırsızlanıyorum cuma günü gelir sanırım.. Melisa kremini siparişe ilave edilsin diye mesaj gönderdim müşteri hizmetlerine ama hala cvp gelmedi...

Şimdiden güle güle kullanın
Fazla hızlı cevap beklemiyor musunuz onlar küçük bir ekipler neticede

Son düzenleme:
Kızlar çarşambayı bekliyorum yeni çıkacak ürünlerden de alabilmek için. Kakao yağını bronzlaşmak için kullanan var mı, sepetime onu da eklemek istiyorum

Aynen canım ilk 20 kişiye gönderiyolardı bende onların içindeydim, ayrıca fesleğen kremide gelmiş yine bayılacaaaaaaaaaaaaaaammm
3 tane hiç açılmamış fesleğen kremim var artık evde..

:)) ay çok şekersin esracım bayılma amann:))fazla krem göz çıkarmaz :))) hediye dağıt ben keza öyle yapıyorum .

Yaa sana gelen parfümler gözükmüyor şuan sitede neden ki canım

canım onlar denenme aşamasında yakında satışa sunulur .

Evet hem de dörder tane gondermısler..
Ben doa'nın yerinde olsaydım birer tane gönderirdim diye düşündüm, galiba sanırsım ben cimriyim

yapma melek,cim ya iyi ki doa nın yerinde değilsin :)))

kızlar yağlı saçlar için sülfatsız şampuan kullanan ve nar çekirdeği yağı kullananlar beni aydınlatabilir mi acaba...

Teyzemler kullanıyor bugün sorup öğrendiğime göre aşırı yağlanmadan muzdarip deneklerim :) ilk kullanımdan itibaren saçları,nın 1 hafta boyunca yağsız ve canlı görünümünün stabilitesini koruduğunu belirttiler.(Bilgine)

Melisa kremini çok merak ettim siparişime onuda ilave ettiricem.. Nasıldır acaba ?

çok güzel kokusu harika ,ipek gibi bir ten ile karşı karşıya kalacaksın kullanırsan.

ya kızlar benım sıparısler 7 sinde gelecekti 9. oldu halen gelmedı,sabırsızlanıyorum.

Son düzenleme:

1 hafta mı yaaaaaaaaaaaaaaaa eğer bende de aynı etkiyi gösterirse şıkıdım şıkıdım oynarım valla.....

Benimde sipariş teslim günü 13'ü diyooo ama benimde mi uzar acaba.. Off uzamasın yaa erken gelsin....

Bide bu hediye fesleğen kremleri büyük boy mu geliyo....
:26:

inşallah aynı etkiyi gösterir canım ama teyzemin kızının saçı çok yaglı idi biliyorum bugün gördüm gerçekten harika görünüyordu,abartısız .
kargo firması değişti ama bilmiyorum ki nedenini mail attım bakalım ne diyecekler.
feslagen kremi ve melisa kremi standart canım 100 ml ,yani .
ilk siparişlerim gelecegi zaman bende senin gibi çok heyecanlanmıştım .

canım fesleğen kremi sitede 100 ml. zaten aynısını gonderiyorlar..

kızlar doada yeni yağlar çıkacak mı haberiniz var mı ?kayısı çekirdeği ve buğday yağı çıkarmayı planlıyorlar mı haberiniz var mı ?

kızlar doada yeni yağlar çıkacak mı haberiniz var mı ?kayısı çekirdeği ve buğday yağı çıkarmayı planlıyorlar mı haberiniz var mı ?

ben de sordum 1 aya kadar buğday yağı nı sorun olmadığı takdirde avrupadan ithal edebileceklerini belirttiler,gerisinden haberim yok ,inşallah gelir.

bende cuma gününden beri sipariş bekliyorum
bugün mail attım yarın geleceğini söylediler ama bakalım.
ilk siparişimden böyle olması kötü oldu ama beklemeye değerdir umarım.
bana da solid parfüm göndermişler öyle dediler.
inşallah gelir yarına.

Canım cuma günü sipariş vermişsin zaten, cumartesi kargo şirketleri yarım gün pazar hiç çalışmıyorlar. Bugün de pazartesiydi zaten. Yarın gelmesi bence çok normal hatta yoğunluklarına nazaran iyi bile diye düşünüyorum.

yok canım yanlış anlamışsın ben siparişimi taa geçen hafta pazartesi vermiştim. cuma gelecekti bi aksilik çıktı o günden beri bekliyorum.

yok canım yanlış anlamışsın ben siparişimi taa geçen hafta pazartesi vermiştim. cuma gelecekti bi aksilik çıktı o günden beri bekliyorum.

Aaa canım çok afedersin, özür dilerim yanlış anlamışım O halde haklısın tabii, hangi kargo ile çalışıyor ki Doa. Aras Kargo'dan nefret ediyorum, umarım Aras'la çalışmıyordur...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…