Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Aaa canım çok afedersin, özür dilerim yanlış anlamışım:KK43: O halde haklısın tabii, hangi kargo ile çalışıyor ki Doa. Aras Kargo'dan nefret ediyorum, umarım Aras'la çalışmıyordur... :KK53:

Uzgunum tatlım ama Aras kargo. Bana ilk PTT ile gelmişti ondan cidden bayağı beklemiştim şimdi Aras kargoya verdikleri gunün ertesi sabahı gidip şubeden alıyorum. Bütün gün evde kargo beklemek zorunda kalmıyorum . Biraz da şanslıyim bana gelen şube sokağımda 2 bina yanımda :)

Aaa canım çok afedersin, özür dilerim yanlış anlamışım:KK43: O halde haklısın tabii, hangi kargo ile çalışıyor ki Doa. Aras Kargo'dan nefret ediyorum, umarım Aras'la çalışmıyordur... :KK53:

estağfurullah canım :KK34: arasla çalışıyor maalesef ki. :KK37:
OOOO ben daha bugün verdim daha çok beklicem anlaşılan...:KK19:

belki sen benden daha şanslısındır. :KK1:

Uzgunum tatlım ama Aras kargo. Bana ilk PTT ile gelmişti ondan cidden bayağı beklemiştim şimdi Aras kargoya verdikleri gunün ertesi sabahı gidip şubeden alıyorum. Bütün gün evde kargo beklemek zorunda kalmıyorum . Biraz da şanslıyim bana gelen şube sokağımda 2 bina yanımda :)

estağfurullah canım :KK34: arasla çalışıyor maalesef ki. :KK37:

belki sen benden daha şanslısındır. :KK1:

Şuan yıkıldım kızlar yaa:KK53: Bana bunu söylemicektiniz:KK9:İşim dolayısıyle de çok kez kavga ettim Aras'la malesef yaşadığım yerde en disiplinsiz kargo şirketi.. :KK31: Neyse napalım, başa geldi, çekilecek. :KK31::KK9: Herşey DOA için :KK9:

yapma melek,cim ya iyi ki doa nın yerinde değilsin :)))

çok güzel kokusu harika ,ipek gibi bir ten ile karşı karşıya kalacaksın kullanırsan.

ya kızlar benım sıparısler 7 sinde gelecekti 9. oldu halen gelmedı,sabırsızlanıyorum.

Evet bence de ıyı doa'nın yerınde ben olmadıgım ıcın çookk şansılısınız şukredın halınıze :)

Geçen hafta fatura sorunları varmıs benım de gecen haftakı sıparısım gelmedı sordum.

Benimde sipariş teslim günü 13'ü diyooo ama benimde mi uzar acaba.. Off uzamasın yaa erken gelsin....:KK12:

Bide bu hediye fesleğen kremleri büyük boy mu geliyo....

Kargolar gonderılmeye baslandıgına gore fatura sorunu çözulmus sızın kargonuzun gecıkecegını zannetmem.

kızlar doada yeni yağlar çıkacak mı haberiniz var mı ?kayısı çekirdeği ve buğday yağı çıkarmayı planlıyorlar mı haberiniz var mı ?

Bugday yağı mı gelecekmıs sevındım buna bugday yagım bıtmısıtı benım de doadan alırım artık bır de dıren gül yagı ve lavanta yagının satısa cıkacagını yazmıstı onları beklıyorum bır de onlardan da alacagım.

yok canım yanlış anlamışsın ben siparişimi taa geçen hafta pazartesi vermiştim. cuma gelecekti bi aksilik çıktı o günden beri bekliyorum.

Valla hep öyle kargolar gelınceye kadar gozlerımız yollarda kalıyor on kere alısverıs yapsak da bu böyle ah bız kadınlar, alısverıs dıyınce fanılıgımız ortadan kalkıyor resmen acıkmıyoruz, susamıyoruz, çişimiz gelmıyor, yorulmuyoruz fenayız biz fena.. :KK9:

Kızlar Doa aras kargoyla çalıştığından beri siparişler verdiğimizin ertesi günü elimize ulaşıyordu.
Ancak geçen hafta bir sorun yaşamışlar faturayla ilgili, o yüzden geçen hafta verilen siparişler gecikmiş.

Bu sıkıntıyı atlattıktan sonra siparişlerimiz gecikmeyecektir, eminim.

Şuan yıkıldım kızlar yaa:KK53: Bana bunu söylemicektiniz:KK9:İşim dolayısıyle de çok kez kavga ettim Aras'la malesef yaşadığım yerde en disiplinsiz kargo şirketi.. :KK31: Neyse napalım, başa geldi, çekilecek. :KK31::KK9: Herşey DOA için :KK9:

bu sefer suç doa'da. :emir_bebek: zaten kargoya pazartesi verilmesi gereken siparişler cumartesi verilmiş.
bakalım yarın gelecek mi :44:
bana hediye ne göndericekler acaba :KK8:

bu sefer suç doa'da. :emir_bebek: zaten kargoya pazartesi verilmesi gereken siparişler cumartesi verilmiş.
bakalım yarın gelecek mi :44:
bana hediye ne göndericekler acaba :KK8:

Yetiştiremediler herhalde. :KK31: Yarın gelir canım umut ediyorum ki. :KK9:
Sana da solid göndericekler bence kuzumm, hemde vanilyaa vaniiiiişş:KK12::KK12::KK12: miiiiisss:KK12::KK16:

Yetiştiremediler herhalde. :KK31: Yarın gelir canım umut ediyorum ki. :KK9:
Sana da solid göndericekler bence kuzumm, hemde vanilyaa vaniiiiişş:KK12::KK12::KK12: miiiiisss:KK12::KK16:

bende bayılırım vanilya kokusuna :KK69:
bekleyelim de görelim bakalım.
o değil hergün arıyorum kargoyu adıma kargo var mı diye, yakında tanıyacaklar beni. :KK53:
gelse de paramı verip ellerinden ürünlerimi kurtarsam. :KK9:

Şuan sipariş verirsek solid hediye mi geliyor ben anlamadım :44:
Bir de solidlerin fiyat iki kat artmıs :26::KK53:

why this kolaveri di.... Teşekkürler sayende keşfettim :KK9:Sevdim:KK9:
Why this kolaveri di ( Female Version ) - cover by Gigdad - YouTube

Canım sağ ol, ben duyduğum şarkıları kadınlar kulubunde de çok paylaşıorum aslında ama sadece 2013 gelinlerinde. :KK53: iyi ki blog denen şey var di mi ya:)

Ayrıca çevremde çok kişi bu şarkıyı dinlemeyi abarttığım için benimle dalga geçiyorlar. :KK9:

"Kolaları kolaları kolaları diiiizzz" gibi. :KK24::KK24::KK24:

Bu versiyon daha güzel değil mi? :)

[video=youtube;kl7HigIwDDA]http://www.youtube.com/watch?v=kl7HigIwDDA[/video]

Kızlar yaklaşık 1 aydır solidler %50 indirime girmişti artış yok:KK34:

Evet yarı yarıya indirime girmişti parfümler hatta indirimi görünce gözümüz dönmüş hemen siparişleri vermiştik, Allahım indirim ne güzel şey, gökyüzünü bile biraz indirsen ona da asılıp hemen alacağız da indirmiyorsun :KK9:

Şimdi gelen parfümler de geçen hafta o ilk sipariş veren 20 kişiye gıden parfumler. Ama doa sagolsun zaten sık sık böyle guzellıkler yapıyor bızlere.
Benim kargom da gelse artık bugun bana da gelırse eger parfum yorumlarımlarımı yapsam. Kokuların ıcınde şuankı favorım lilyum bakalım bu yenı kokulardan onun tahtını alan olacak mı.. :KK12::KK31:

Kargom bugün bana ulaşacakmış. :)
zaten özcan beyi o kadar çok bıktırdım ki sağ olsun ne sorsam içtenlikle cevap verdi :) bunlar da çok önemli hiç bıkmadan, usanmadan güzel güzel cevapladı gecenin bi yarısı bile.
Bende şimdi sabırsızlıkla bekliyorum kargomu. Koskoca bi koli olduğuna dair istihbarat aldım merak ediyorum. :KK70:

Kargom bugün bana ulaşacakmış. :)
zaten özcan beyi o kadar çok bıktırdım ki sağ olsun ne sorsam içtenlikle cevap verdi :) bunlar da çok önemli hiç bıkmadan, usanmadan güzel güzel cevapladı gecenin bi yarısı bile.
Bende şimdi sabırsızlıkla bekliyorum kargomu. Koskoca bi koli olduğuna dair istihbarat aldım merak ediyorum. :KK70:

Sen neler neler almıştın.. Bende bugün sipariş takibe baktım "o kargo daha hazırlanacak ohooo işin yoksa bekle" yazıyo..:KK60:

Sen neler neler almıştın.. Bende bugün sipariş takibe baktım "o kargo daha hazırlanacak ohooo işin yoksa bekle" yazıyo..:KK60:

ben şampuan, saç kremi, ozon yağı, she butter, melisa kremi, hindistan cevizi yağı, 5 çeşitte sabun siparişi vermiştim. Solid parfüm de yolladıklarını söylediler. Gelse de ben de yapsam yorumlarımı :)
inşallah seninkinde bi aksilik ğkmazda tam gününde eline ulaşır.

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:Kızlar benim sorumu niye takmadınız ama :2::2::2::KK14:

Kakao yağını deniz havuz olaylarında güneş yağı gibi kullananlar var mı bronzlaştırıyormuş galiba:KK9: :KK9:

X