Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Şaka gibiydi be tatlım..Koca gazete Ne akla böyle bir saçmalığı yayınlamışlardı aklım bir türlü almadı..:18::18:

ya kuzum bazen öyle oluyor gazetede yer kaplasın ilgi çeksin vs diye. bu ıkımızın yaptıgı muzlu maske ınternette de var hatta yıpranmıs saclar için diye. ama ben hiç tavsiye etmem. muzu kafana sürecegine ye daha yararı olurr :KK52:

Canlarım çok sağ olun. Ne güzel ya hediye yolluyorlar. Tebrik ettim valla :)

Evet hem de dörder tane gondermısler.. :KK16: :KK12:
Ben doa'nın yerinde olsaydım birer tane gönderirdim diye düşündüm, galiba sanırsım ben cimriyim :KK4::KK47: :KK1:

kızlar yağlı saçlar için sülfatsız şampuan kullanan ve nar çekirdeği yağı kullananlar beni aydınlatabilir mi acaba...

Canlarım çok sağ olun. Ne güzel ya hediye yolluyorlar. Tebrik ettim valla :)

Ben doa'nın yerinde olsaydım birer tane gönderirdim diye düşündüm, galiba sanırsım ben cimriyim :KK4::KK47: :KK1:

Onu geçtim 4 tane katı parfüm ve fesleğen kreminide yollamışlar yani hediye olarak.
Eli açık, cömert bizim doamız.

kızlaar :KK43:((((((
sarımsaklı şampuan alerji yapmış her yerim sivilce dolmuştu.zar zor geçirmiştim..
salı günü burun ameliyatı oldum maşallah alnımda yanaklarımda bile bant var bugün biraz kaldırdım birde ne görüyüm!! yine sivilce çıkmış hemde bantlı yerlerde offf nedir bu çektiğim ya:KK43:

kızlar yağlı saçlar için sülfatsız şampuan kullanan ve nar çekirdeği yağı kullananlar beni aydınlatabilir mi acaba...

Canım ben nar çekirdeği yağını prinç kepeği yağı ile karıştırdım ve o şekilde kullanıyorum.Lekeler amaçlı..siteden 2 sini karıştırıp kullanırsak daha etkili olacağını yazmışlardı kızlar...eğer prinç kepeği ile karıştırıp geceleri yatmadan önce yüzüne uygularsan bu arada iyi bir sabun kullanırsan kısa zamanda cildindeki renk tonunda düzelmeler ve duruluğu gözlemleyebilirsin..Lekeler için ise bayağı bir zaman düzenli kullanmak gerekir diye düşünüyorum..Ben yaklaşık 1 aydır bu şekilde kullanıyorum...
Bu arada ben dökülme için olan sülfatsız şampuan kullanıyorum 2 aydır..Şükür bende dökülme problemi kalmadı..tabi bu arada yağı ve kremini de bir arada kullandığım için..Şampuan na başta zorlanıyorsun market şampunları gibi köpürmediği için ve yıkarken parça parça şeklinde yıkadığın için..ama bir süre sonra normal şampuan gibi geliyor sana..
Yağlı saçlar için olanı Ladysubaru yada diğer kızlardan kullananlardan daha detaylı yazarlar....

kızlaar :KK43:((((((
sarımsaklı şampuan alerji yapmış her yerim sivilce dolmuştu.zar zor geçirmiştim..
salı günü burun ameliyatı oldum maşallah alnımda yanaklarımda bile bant var bugün biraz kaldırdım birde ne görüyüm!! yine sivilce çıkmış hemde bantlı yerlerde offf nedir bu çektiğim ya:KK43:

Aaaa canım benim ya çok geçmiş olsun..Hiç canını sıkma tatlım geçerler birkaç güne birşeyciğin kalmaz:KK43:

Melisa kremini çok merak ettim siparişime onuda ilave ettiricem.. Nasıldır acaba ?

Canım biz onun içine 1 yada 2 adet evilgen ampül kırarak kullanıyoruz..Nemlendirici olarak..Güzel oluyor..Aslında tek başına bile iyi..Sürdükten sonra yağlı kalmıyor cildin o bakımdan ben şahsen memnunum...

yaaaaaaaa yeni solidlerden mi yolluyolar allaaam nolur alaaam bana da göndermiş olsunlaaaaaarr :KK52::KK52::KK52:

Yüz içinde kullanılıyo dimi ?

Ben onu kil maskesi yaptıktan sonra gece cildime sürüp yatıyorum..Bazende gündüzleri kullanıyorum evde olduğum zamanlar gündüzleri yağ kullanmadığım için..
Ha bu arada canım okuduğum kadarıyla kimi cildine kimi vucuduna kullanıyor...Bence cilt için gayet iyi...

Son düzenleme:
:KK9::KK9::KK9:
4 tane ya bakar mısın:)) Diğer sitelerden dünya alışverişini yapıyoruz 1 tane çek gondermiolar doa tam aksine yaptığın alışveriş kadar bir de hediye gönderio :) Valla helal olsuunn:KK9::KK9:
Onu geçtim 4 tane katı parfüm ve fesleğen kreminide yollamışlar yani hediye olarak.
Eli açık, cömert bizim doamız.

4+1 :KK9: hu huuu yok mu arttıran bende istioruumm yaaa benim de olsunn solidlerimm kokulu kokulu vanilya vaniş kokıyıımm:KK12:
Güle güle kullan tatlım, misler gibiii.. :KK16:

Sabunlar en çok sevdiğim ürünleri arasında doa'nın. Şuana kadar kullandıklarım, karanfil, zencefil, nane, lavanta ve bunlardan arkadaslarıma da hedıye ettım onlar da memnun kaldılar. Ben artık duşta duş jelı kullanmayı bıraktım bu sabunlardan kullanıyorum. Şimdi gelecek siparısımde de henuz kullanmadıgım sabunlardan aldım. Kezzap gıbı buldugunuz sabun hangısı acaba belkı benım henuz kullanmadıklarımdandır bilmiyorumdur?

Lady, şampuanlardan memnun kalmayanlara hep, yıkama yöntemındendır nasıl yıkanacagı bılınmıyordur gıbı cevabı yorumlar yapılıyor ama ben şahsen bu şampuanın herkese her saça da iyi gelecegı ıstenen sonuc alınmadıgında bunun tamamen kullanıcı hatasından olacagı fıkrıne katılmıyorum. Nasıl dıger markalarda kullanılan şampuanlardan bırılerı memnun kalıp bırılerı memnun kalmıyorsa doa'nın şampuanlarında da bunun olması gayet normal. Bunu sorumlusu olarak ıllakı kullanıcı da hata aranmamalı. Tamam yenı kullanmaya baslanılan urunlerın dogru kullanım seklını ogrenmelıyız ve kendımıze bır muddet alısma donemı vermelıyız ha bu donem ıcınde memnunuyetsızlıgımız sıkayetlerımız devam edıyorsa bence o urunu kullanmakta cok da ısrar etmemelıyız kı memnun kalınmayan ürünleri kullanmaya devam etmek psıkolojık olarak da mutsuz eder ınsanı ne gerek varki buna dimi ama :KK31:

Kesinlikle o kezzapla eş tutulan sabunları çok merak ettim:KK31:
Nane, zencefil,lavanta, süt bal, okaliptus ve diğer bitirdiklerim var...
Ailece severek kullanıyoruz demem hafif kalır, dayılarım yengelerim kuzenlerim misafirimiz bayıldılar
:KK1:

Şampuan kullanımına gelirsek market şampuanlarından doğan memnuniyet sebebi içinde olan silikondur saçı sarar.
Beklenti noktası tam bu silikon etkisinin görülmediğinde kırılıyor bence.
Beklenti ürünün silikon ilavesiz olduğunu unutmadan, temizliğinde alınacak başarıya endekslenmeli, işte tatlım seninde bahsettiğin alışma dönemi. :KK34:

bu arada söylememi bekleyen bişey var içimde :KK9: bakım sonrası aradan biraz zaman geçsin diye bekledim açıkçası..
şimdi efendim şöyle ki;
ben sarımsağın saça iyi geldiğini duyduğumdan beri aklımda olan bişeyi yapmıştım aylar önce.. sarımsakları zeytinyağında bekletp organik sarımsak yağı elde edip bunu saçıma sürüp yeni saçlar çıkmasına destek olacaktım aklım sıra.. hazırladığım yağı bikaç yağ ve vitamin ampülleri ile karıştırdım. kokmasın diye de menekşe yağı koydum içine, çok akıllıyım ya... sürdüm bi güzel beklettim ama annem isyanlarda... "bu nee,iğrenç kokuyo, midem bulandı" filan kadıncağız çıldırdı... neyse yıkayınca çıkacak koku o kadar eminim ki... yıkadım, havluyla saçımı kuruttum, bi güzel makinayla da kuruttum.. ıslak ya ondan kokuyor diyorum hala.! neyse efendim, noldu biliyor musunuz. kimselere söyleyemedğim, saçımı yıkadıkça,terledikçe ortaya çıkan bir kokuyla kalakaldım :KK30::KK30: neler yapmadım, çamterebentin dolduruyordum resmen bakımların içine... yok mümkün değil geçmiyordu :KK14::KK14: üstüne annem sürekli "saçların hala kokuyo" diyordu (maşallah burnu süper koku alır..) yok ama bi çözüm bulamıordum..
hatta diğer topikte sanırım Lady söylemişti solidleri saçına sürdüğünü, hani ben de çok sevinmiştim sebebi buydu. ve o saçlarımı kuruttuğum havlu var ya, bilmiyorum kaç kez yıkandı... hala kokusu geçmedi :KK4::KK4: (muhtemelen çöpü boylayacak..:KK19:)

bu hikaye böyle üzgünç mü bitecek.. elbette ki bu topicte HAYIR!
250lik saç kremi ve bakım yağını karıştırıp sizlere dert yanmıştım hani saçım çok döküldü diye.. çarşamba tekrar bakım yapacağım,ama saçlarım artık o kadar dökülmüyor gibi geliyor bana... merakla bekliosunuz sanırım, yukardaki iğrenç kokulu hikayeyle bunun alakasını... doa krem + bakım yağı karışımını sadece 1 kez kullanmama rağmen, saçımdan aylardır çıkaramaadığım kokudan KURTULDUM!! artık saçlarım ıslandığında, terlediğimde o kokusuna kurban bakım kremi + yağı kokuyor saçlarım!!

bu bana neyi ispatlıyor biliyor musunuz, kendimce çıkardığım sonuç şu:
DOA evde yaptığım sarımsak yağı kadar doğal ürünler üretiyor... üzerinden aylar geçtiği halde saçımdan çıkmayan o doğal sarımsak yağının kokusunu bir tek doa çıkardı... ne çamterebentinler sürdüm kafama, demek hiçbirisi gerçekten doğal değildi ki saçımda o kadar kalıcı olmadı ve uçup gidince ben yine doğal doğal sarımsak kokumla kaldım.. taa ki doa'yı sürene kadar...

(reklam gibi oldu ama walla da böyle oldu... )

Paytak kendi yaşadıklarımı okumuş gibi oldum o sarımsak ve zeytin yağı bileşimi hatasına bende düştüm, ah o koku ah o kokuuuuu:KK25::KK19::KK9:
Aynı şekilde saç kremi ve solid 2lisi kurtardı beni de:KK1:

Melisa kremini çok merak ettim siparişime onuda ilave ettiricem.. Nasıldır acaba ?

Ya bu hediye olayını çok merak ettim acaba bana ne göndercekler 40 liracık alışveriş ettim gerçi..

:KK3:Merhaba.
Yağlı saçlar için şampuanı kullanıyorum ve şöyle bir alışkanlık edindim kendime, sadece saç diplerini ön, yanlar arka olmak üzere 4 parça üzerine şampuan alıp hafif masajla uyguluyorum gayet memnunum.

Melisa kremi ve fesleğen kreminden memnunum yağlanma yapmıyor. İkisine 2şer ampul evigen ilave ettim, e vitamini candır:KK16:
Hem vücut hem yüz nemlendiricisi olur bana kendileri:KK12:

Siparişine gelecek hediyeyi alışveriş miktarın ile doğru orantılı düşünme lütfen, ister 10tl ister 100tl alışveriş yapılsın sağolsunlar hediye gönderiyorlar.
(erguvan tohumları, fesleğen kremi, tahta tarak, şimdi de piyasaya henüz sürmedikleri ama deneyip fikir edinmemiz için solidler) :KK9:
Arkadaşımız çok güzel yazmış, yüzlerce lira alışveriş yapıp ne indirim ne hediye yollamayan firmalar var:13:

X