Cilt Bakımı Ürünleri Doa Kozmetik bitkisel yağları, kremleri, sabunları ve katı parfümleri kullananlar :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
canlar solidler her siparişe mi geliyor :26: ben pazar günü kara üzüm çekirdeği yagı, nar cekirdegi yağı , kil , ısırgan ve nar sabunu ve cilekli dus jeli sipariş ettim. bana da gönderirler mi acepp

canlar solidler her siparişe mi geliyor :26: ben pazar günü kara üzüm çekirdeği yagı, nar cekirdegi yağı , kil , ısırgan ve nar sabunu ve cilekli dus jeli sipariş ettim. bana da gönderirler mi acepp

Geçen hafta kampanya vardıya ılk sıparıs veren 20 - ye mı 50 ye mı gondereceklerdı sayıyı tam hatırlamıyorum da sanıyorum kı onlar bunlar her sıparıste gonderırler mı bılmem ama daha önce gondermıyorlardı feslegen kremı gonderıyorlardı.

ınsallah gelir oyleyse solidleri merak ettimm

yorumlar 10 numara, satışa çıkmasını beklicez sanırım :2:

Kestim be canım uçlarından dayanamadım
Rimel sürmeye kirpik bulamazdım şimdi oturmuş onları kesiyorum:))

canım yaa hint yağını kirpiklere nasıl sürüyorsunuz, kulak çöpüyle mi, rimel fırçasıyla mı nası oluyo.. aklıma hint yağını eski rimel şişesine dökmek geldi ama, içindeki rimelle karışınca sorun olur mu bilemedim

bu arada bir öneri... hint yağını bu tür açma işlemlerinden önce saça sürüp, 1 saat kadar sonra açma işlemi yaptırıldığında yıpranma olmuyormuş.. forumda bir konu vardı bununla ilgili, linki hatırlayanlar gönderebilirler...

ay ay aaayy ablama sipariş vermiştik geçen hafta, gelir mi ki bize de parfiiim acabaaa

ınsallah gelir oyleyse solidleri merak ettimm

Umarım gelır hem evet beyaa böyle guzel guzel yorumlar yapılınca ınsan merak edıyor. Ben de o zaman sıparıs vermıstım bugun gelır sanırım kargom bakalım bana gelecek mı kokular gelırse ben de yorumlarını yaparım.

haberleri bekliyorum snden o zaman canımm

Fısfıslı şişede geldı benım hınt yagı parmagıma bır damla sıkıyorum kırpıklerıme suruyorum parmagımla yağ gozlerı yakmadıgı ıcın hıcbır sorun olmuyor. Üstelık nasıl surerım dıye yağ gelmeden önce bıtmıs rımelımın kutusunu ıyıce yıkamıs hazırlamıstım ve yıkarken oyle zorlandım kı yıka yıka ıcındekı boyası bıtmedı cok ugrastım ama temızledım fakat kullanmama hıc gerek olmadı parmagımla daha ıyı suruluyor.

Hınt yagı degıldı o hındıstan cevızı yagıydı konusu burada.

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-r...adan-sac-rengi-acma-hindistancevizi-yagi.html

Canım ben kulak çöpüyle sürüyorum..Bir problem olmuyor..Rimel kutusuna bence gerek yok..Hafif çöpü değdirip sürüyorum...
Bana fısfıssız şişede geldi ama ya

Son düzenleme:

Canım ben parmağımı gezdiriyorum üzerinde kulaklarımın altına, boynuma, dekolte bölgeme, el bileklerime ve hani kol dirseğimizin iç tarafına yumuşak yer varya hani, hastanelerde kan alınan yer.. oralara sürüyorum. hatta bazen ellerimede krem gibi sürüyorum.
Bide banyodan sonra koltukaltlarıma sürüyorum.
Elle yediriyoruz kremi sürdüğümüz gibi canım.

Bilmiyorumki her siparişemi geliyor canım, geçen hafta sipariş veren ilk 20 kişiye göndereceklerini söylemişlerdi. Bende hemen sipariş vermiştim.,Ondan geldi bana.

Aynen canım ilk 20 kişiye gönderiyolardı bende onların içindeydim, ayrıca fesleğen kremide gelmiş yine bayılacaaaaaaaaaaaaaaammm
3 tane hiç açılmamış fesleğen kremim var artık evde..

yorumlar 10 numara, satışa çıkmasını beklicez sanırım :2:

ay ay aaayy ablama sipariş vermiştik geçen hafta, gelir mi ki bize de parfiiim acabaaa

Gelir inşallah gelir canım :)

Canım ben kulak çöpüyle sürüyorum..Bir problem olmuyor..Rimel kutusuna bence gerek yok..Hafif çöpü değdirip sürüyorum...
Bana fısfıssız şişede geldi ama ya

kızlaar teşekkürler uygulamalar için...
mlek düzelttiğin için de teşekkürler

solidler gelmese de canları sağolsun var olsunlar bi dahaki siparişte alırım bende sorun yok

bu arada söylememi bekleyen bişey var içimde bakım sonrası aradan biraz zaman geçsin diye bekledim açıkçası..
şimdi efendim şöyle ki;
ben sarımsağın saça iyi geldiğini duyduğumdan beri aklımda olan bişeyi yapmıştım aylar önce.. sarımsakları zeytinyağında bekletp organik sarımsak yağı elde edip bunu saçıma sürüp yeni saçlar çıkmasına destek olacaktım aklım sıra.. hazırladığım yağı bikaç yağ ve vitamin ampülleri ile karıştırdım. kokmasın diye de menekşe yağı koydum içine, çok akıllıyım ya... sürdüm bi güzel beklettim ama annem isyanlarda... "bu nee,iğrenç kokuyo, midem bulandı" filan kadıncağız çıldırdı... neyse yıkayınca çıkacak koku o kadar eminim ki... yıkadım, havluyla saçımı kuruttum, bi güzel makinayla da kuruttum.. ıslak ya ondan kokuyor diyorum hala.! neyse efendim, noldu biliyor musunuz. kimselere söyleyemedğim, saçımı yıkadıkça,terledikçe ortaya çıkan bir kokuyla kalakaldım neler yapmadım, çamterebentin dolduruyordum resmen bakımların içine... yok mümkün değil geçmiyordu üstüne annem sürekli "saçların hala kokuyo" diyordu (maşallah burnu süper koku alır..) yok ama bi çözüm bulamıordum.. hatta diğer topikte sanırım Lady söylemişti solidleri saçına sürdüğünü, hani ben de çok sevinmiştim sebebi buydu. ve o saçlarımı kuruttuğum havlu var ya, bilmiyorum kaç kez yıkandı... hala kokusu geçmedi (muhtemelen çöpü boylayacak..)

bu hikaye böyle üzgünç mü bitecek.. elbette ki bu topicte HAYIR!
250lik saç kremi ve bakım yağını karıştırıp sizlere dert yanmıştım hani saçım çok döküldü diye.. çarşamba tekrar bakım yapacağım,ama saçlarım artık o kadar dökülmüyor gibi geliyor bana... merakla bekliosunuz sanırım, yukardaki iğrenç kokulu hikayeyle bunun alakasını... doa krem + bakım yağı karışımını sadece 1 kez kullanmama rağmen, saçımdan aylardır çıkaramaadığım kokudan KURTULDUM!! artık saçlarım ıslandığında, terlediğimde o kokusuna kurban bakım kremi + yağı kokuyor saçlarım!!

bu bana neyi ispatlıyor biliyor musunuz, kendimce çıkardığım sonuç şu:
DOA evde yaptığım sarımsak yağı kadar doğal ürünler üretiyor... üzerinden aylar geçtiği halde saçımdan çıkmayan o doğal sarımsak yağının kokusunu bir tek doa çıkardı... ne çamterebentinler sürdüm kafama, demek hiçbirisi gerçekten doğal değildi ki saçımda o kadar kalıcı olmadı ve uçup gidince ben yine doğal doğal sarımsak kokumla kaldım.. taa ki doa'yı sürene kadar...

(reklam gibi oldu ama walla da böyle oldu... )

solidler gelmese de canları sağolsun var olsunlar bi dahaki siparişte alırım bende sorun yok

Cidden çok iyi niyetli insanlar ya..Cuma gece sipariş geçtim..Dün gece aklıma geldi hep kil sabunu merak ediyorum ama unutuyordum sipariş geçerken almayı dün gece mail attım ürünler çıkmadıysa bu sabunu ekleyelim diye.tamam dediler..dedim ben sipariş geçiyorum forumdan..yok geçme hediye yazdık dediler..bende dedim bir daha ki siparişe eklerim parasını öderim not düşerim siz göndermezsiniz dedim..Yok yok hediyemiz bu yazmışlar...
Allah razı olsun onlardan ne diyeyim..:)

Şimdi okuyunca benimde aklıma saçla ilgili bir hikayem geldi..Çok seneler önceydi..Birgün gazetede muzun saçlara iyi geldini okudum.tarif vardı..çatalla ezip saç derinize masaj şeklinde yedirip yarım saat bekleyip yıkayın diyorlardı..Bende hemen yaptım..Ne oldu sence:)
Muz parçaları kafa derime yapıştı mı yıkarım yıkarım çıkmaz...ay ben haftalarca neler çektim onları temizleyecem diye
Sonra dedim kendi kendime olur olmazı bir daha kafam sürmeyecem:))

banada şampuan yanlıs gelmişti geri göndermek istedigimde sizde kalsın kullandıkca bizi anarsınız hediye olsun demıslerdi..

sende bendensın bende yapmıştım bunu hangi akla hizmet ettiysem artık o yuzden gazetede falan böyle yazan maske vs hiçbişey yapmıyorum doa yetiyo artıyo valla

Tamam canım çok sağ ol bilgilendirme için hemen sipariş edicem

sende bendensın bende yapmıştım bunu hangi akla hizmet ettiysem artık o yuzden gazetede falan böyle yazan maske vs hiçbişey yapmıyorum doa yetiyo artıyo valla

Şaka gibiydi be tatlım..Koca gazete Ne akla böyle bir saçmalığı yayınlamışlardı aklım bir türlü almadı..:18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…