Dizi gibi bir durum, iki yakın arkadaş napcağımı bilmiyorum

2 evli erkek de size aşık olamaz bu kafadan çıkın.

Gelmişsiniz 34 yaşına 14 yaşındaki liseli kız kafasından çıkın.

Ahım şahım bir güzelliğiniz de yoktur.

Sizden daha güzel sizden daha genç bisürü kız var, neden siz bi düşünün bakalım.

Amaçları sizi gruba sokmak.

Evli erkekler karılarıyla yapamadıklarını yapmak için metres bulmaya çalışırlar.

Birbirlerinden haberleri vardır erkek dostluklarında arada hiç bir şey gizli kalmaz.

Bizim dogulularda bie laf var Allah ede iki ahlaksiz birbirini vura..... Simdi o hesap karilarindan da utanmıyorlar

Evlilik detayını silmişsiniz ama geri gelmiş. Size, dizi gibi bir durum iki yakın arkadaş vs yazdığınız için kızılıyor. Sanki yaz dizisi, gençlik aşk filmiymiş gibi bahsediyorsunuz. Onu yaparsam şöyle olur, bunu yaparsam böyle olur, mobbing yaparlar... Yani? İki rezil kartlaşmış adam göz süzüyor yetmiyor karşılıklı kıskanıyorlar, hanzo gibi şarkı paylaşıyorlar ve siz de pısıp oturuyorsunuz. Rezillikse rezillik çirkefse çirkef. Yazın milli eğitim müdürlüğüne hitaben bir dilekçe ve isim kısmını boş bırakın. Bu hanzolara gösterin dilekçeyi, durmazsanız yollarım deyin. Bir de öğretmen ortamı burası. Kim bilir öğrencilere nasıl bakıyordur pislikler. Ya da hiç pisliğe bulaşmayın, isimsiz ihbarda bulunun. Yazık okuldaki kız çocuklarına. Hiç beni paylaşamıyorlar, ikisi de bana aşık havalarına girmeyin. Ahlaksız adamlar boşanmış kadın bulmuş yatağa atma derdine düşmüş.

Bu konudan bağımsız bence de sizin tedaviye ihtiyacınız var. Saplantılı takıntılı ve huzursuz birisiniz.

Bazı kadınlar boşandıktan sonra herkes bana aşık sendromuna giriyor nedense. Eski konularınızdan gördüğüm kadarıyla siz de yakalanmışsınız bu sendroma.
Bu iğrenç durumdan da rahatsız olmuyor ben anlamadım gitti. Allah boylesinden korusun. Erkeklere zaten birşey demiyorum kafaları kopsun onların.

İddiaya girmişlerdir ki ben bu duruma da inanmiyo resmen senaryo yazmış hanımefendi. Tek sorun ikisinin ilgisi sırayla olsaydı sorun yoktu sani

İkisiyle de mesafeli olsanız iş dışında konuşmasanız mesela?
Aralarındaki rekabetin sizin yüzünüzden olduğuna emin misiniz?
20 yıllık dostluk ve idarecilik sebebiyle ilişkileri toksikleşmiş iş rekabetine dönmüş olabilir.

Belki iddiaya girmiş bile olabilirler. Sen mi ben mi ağa düşüreceğiz, gibilerinden.

Gerçekten uzak durduğunuzu düşünüyorum.

Tavır koymana ne gerek var mesela hiçbir şey yapmasan yok saysan işine gücüme baksan ikisiyle de iletişimi minimumda tutsan salağa yatsan nolur? Herkesin başına böyle şeyler geliyor napıyoruz yokmuş gibi yapıyoruz yokmuş gibi yapınca yok oluyor kendine dert edersen var oluyor

iki yakın arkadaş, sizin için sürtüşüyorlar ve size aşıklar zannederken aralarında önce hangisi sizi avlayacak diye iddiaya girmiştir ve bütün aradaki elektrik bu rekabettindir. gerçekten bunu akıl edemediniz mi?

Benim yeni boşanan ve aslında pek sevmediğim biride herkes bana aşık diyor aslında onu bu yüzden sevmiyorum görüşmeyi kestim çünkü herkes ona aşık belki benide aşık sanar kendine diye korktum ciddiyim.Gercekten bu kafada hayır yani ne varki sende herkes sana aşık olsun degilmi o başka biseydir belki.Bence tayini bı yerden bı yere aldıktan sonra böyle bir olay olurda arada kalırsanız ciddi sıkıntı sizin için .Freya akıllı yorum yapmış kizmam dinlerdim şahsen

Valla kadininda erkeginde civigi cıvık had aşılmasına izin vermemek gerek o aşktan değil bazıları maşrapa olsa tutkulu aşık rolü yapar yani olay skorsa afedersiniz siz birşey yaptınız demiyorum ama o aşktan değil karıştırmayın bunları birbiriyle

İkisi de sana aşık değil, aşık oluncak bir durumda değilsin çünkü, bariz şekilde seni idda malzemesi yapmışlar önce kim yatağa atacak diye veya grup hayalleri kuruyorlar
sen de kendini liseli aşk dizisinde sanıyorsun
34 yaşına kadar hiç erkek tanımadın mı? Ailede de mi görmedin? Rekabetmiş dostum burası Amerika mı sanıyorsun sen nerde yaşıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…