Dizi gibi bir durum, iki yakın arkadaş napcağımı bilmiyorum

Hayallerdeyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2021
1.203
405
34
Kızlar çalıştığım yerde iki idareci de bana farklı duygular besliyor, birisiyle yakın arkadaştık ama bunun iyi gitmediğini anlayınca uzak durdum ama o hala yakın olma peşinde. Diğeri de bu sene idareci oldu ve onun da duyguları var . İkisi de 20 yıllık arkadaşlar ve ikisi de birbirinden kıskanıyor beni. Şikayet etsem burası küçük yer malesef ben suçlu olurum onlar yerlisi ben yabancıyım. Tavır da koysam olmuyor yazın zaten tayinimi isteyeceğim. Ama bu süreçte kötü olmadan gitmek istiyorum artık mesafeli durmaya çalışıyorum ama birbirlerine karşı bir rekabet söz konusu bu arada ikisi de evli malesef.

Mobbing yaparlar diye çekiniyorsun sanırım. Yapabilirler hoş erkekler o konuda ş.refsiz. Hiç bulaşma işini yap yazın da tayinini iste çıksınlar hayatından.
Evet burası malesef mobbinge çok açık bir yer. Zaten başka konularda gerçekten ilk seneler mobbinge uğradım artık bunu göze almak istemiyorum

Müdüre söylesem çok ataerkil ve idarecilerini çok seviyor ikisini de söylesem beni suçlayacak o yüzden uzak durmaya çalışıyorum

3'lu olsun güçlü olsun
Şakayla karışık bana da pek şikâyetçiymissiniz gibi gelmedi.
Gerçekten rahatsız olsaydiniz ; sizi bu kadar sahiplenip birbirilerinden kiskanmazlardi.
Net olmanız gerek,gerekirse iş dışında selam bile vermeyeceksiniz ama sizde o tavrı sezemedim ben

Evli oldukları detayını silmişsiniz. Bu büyük bir sorun. Bekar olsalardı boşverin derdim.

Bana göre evli karşı cinsten yakın arkadaş olmaz. Velev ki olundu. Siz tavır gösteremiyorsunuz ki geri adım atmıyorlar ve çabalıyorlar. Çizginiz olsa aşmaya çalışmazlardı eğer ki sülük değillerse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…