Diz kapağı çevresi zayıflar mı

bakimmeraklisi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2016
19
5
Merhaba hanımlar spora diyete dair hiçbir bilgim yok açıkçası yapmayı da sevmiyorum ama bu görüntü bozukluğu beni çok rahatsız ediyor fotoğraf ekledim bakar mısınız özellikle diz çevremde genişleme oldu sarkma veya yağlanma oldu tuhaf görünüyor özellikle şu bir ay boyunca beslenmeme dikkat edeceğim önerilerinizi bekliyorum bu konuda da özellikle diz bölgeme yapabileceğim bir şey var mı inceltici etki’de Masaj mı spor mu ne olduğunu ben de bilmiyorum size soruyorum

Eklentiler

• IMG_3409.jpeg
    111,4 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_3408.jpeg
    54,4 KB · Görüntüleme: 27
Diz kapağı etrafı yağlanması genetiktir ve yağ oranı düştükçe bacak incelir herhangi bir masajla zayıflatamazsınız lipödem hastalığınız yoksa kilo verdikçe düzelecektir

Ben 92 kilo idim suan 58 kiloyum bacaklarim kolon gibiydi ve diz kapagimin kenar kısmında varisten dolayı tomurcuk şeklinde kabarmalar vardı ve ayni sizinkisi gibi görünüyordu venoz yetmezliginden dolayı kan dolasimim olmadığı için bacaklarim hep daha kalın idi diyet yaptım 75 kiloya indigimde varis ameliyatı oldum hala diyetime devam ettim şuan 58 kiloyum bacaklarim kolondan kürdana döndü ki düzenli spor yapmadim hatta hic yapmadim kilo verince her bölgeden kilo gidiyor özel bölge bile küçülüyor dolaşım bozukluğunuz varmi baktirip diyet yaparsanız kesinlikle inceliyorsunuz denendi onaylandı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…