diyetmax zayıflama bandı konusunda bilgisi olan varmı?

ulten33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2011
164
1
diyetmax zayıflama bandı konusunda bilgisi olan varmı,sağlık bakanlığından onaylı bir bantmış,ve sitesinde o kadar çok olumlu yorum varki,kullananlar çok memnun..kullanan varsa benimle paylaşsa.

merhaba arkaadşım benim bi tanıdığım kullandı ve ayda 7 kilo verdi..bende onu görerek aldım daha dün geldi elime perşembe günü bende başlıcam.ama bazı yerlerde okuduğuma göre killo verende varmış ama veremeyende ...tanıdığımın arkadaşıda 10 kiloya yakın vermiş.umarım işe yarar.perşembe başlıycam eğer olumlu bişey olursa yazarım zaten

merhaba 5-6 yıl önce 1 yıl ara ile 2 kere ürünü alıp kullandım.ilkinde 3-5 kg.verdim fakat 2.sinde hiç işe yaramadı.zayıflatan değil zayıflamaya yardımcı olan bir ürün sözkonusu bantlar sanırım.

bu bandı kullanırken de yiyip içmenize dikkat edin,diyorlar ya..asıl o dikkat etme verdiriyor kiloyu,bantlar değil..bu kadar saf olmayın yaw:KK45:

ben diyetmaxla ilk ay 8 kilo ikinci ay 6 kilo verdim.aç kalmadan zayıflamak süper.herkese tavsiye ederim..

ben kullandım önermiyorum onun yerine diyet yap daha iyi dukan diyetiyle kilo verdim bant diyetsiz bir işe yaramıyor

Merhabalar diyetmaxı neredeyse her sene yaz başında kullanırım kışın aldığım kilolardan bu yöntemle kurtuluyorum. müşteri hizmetleri çok ilgi. tokluk hissi veriyor rahat kilo vermek isteyenlere tavsiye ederim arkadaşlar

Merhaba ben de Dıyetmax ile 2 ayda 15 kilo vermiştim gerçekten ben faydasını çok gördüm yine kullanmak istiyorum ama motive olamıyorum ama işe yarayan tek ürün tavsiye ederim

Merhaba Dıyetmax kullanan var mı ben tekrar başlamak istiyorum kullanan varsa birbirimize destek olalım lütfen..

X