Diyet Destek Ürünleri

Zayıflama destek ürünleri....

• hakkında paylaşımlar olsun.

OY: 77 39,5%
  • sadece ürün tanıtımı olsun, yoruma kapalı olsun.

OY: 10 5,1%
  • bu sitede bu boktan ürünleri görmek istemiyorum.

OY: 108 55,4%

• Ankete Katılan
    195
Bu boktan ürünleri kullanmak ne derecede sağlıklı zaten.
En büyük zararını da gördük işte,bu derecede dengesiz dayatmalara,metazorilere başvuran bir firma ya da adı her neyse,bizim sağlığımızı düşünür mü sizcekötükedihüso

Ben diyet ürünü kullanmıyorum, fakat bu forumu bir diyet ürünü hakkında araştırma yaparken buldum, 3 gün dışarıdan takip edip paylaşımlar samimi geldiği için üye oldum, o gün bu gündürde diyet bölümünün fosil üyelerinden biriyim, kah ürün kullanarak kah destek ve paylaşımlarla 2 yılda 34 kilodan kurtuldum, bazı arkadaşlarımızın dediği gibi bazen salakça yöntemler uyguladım bazende yan gelip yattım, ama her kilolu insanın sorunu illaki yan gelip yatması değildir, bir sürü rahatsızlık var bir çok kişide sağlık sorunlarından dolayı kiloludur ve destek ürünlerini kullanmasa bile yorumlarla kendini toparlayan bir çok kişiye şahit oldum..
Destek ürünlerini tavsiye etmiyorum, yanlış anlamaya sebep olmak istemem, bir çok üründe uyarı mesajlarım vardır, ne kullanın nede kullanmayın diyebilirim.. 100 kilo üzeri ve artık yaşama dair umudu kalmayan çok arkadaşımızın destek ürünü kullanmaya başlayıp yeniden umutlandığına şahit oldum, ürünü bir kenara atıp diyet ve sporla yoluna devam edenlerde çok benim gibi...Bu ürünleri olmazsa ne olacak? Bazen 14-18 yaş arası üyelerimi gelerek ürün tavsiyesi istiyorlar, hemen yönlendrmeyi yapıp ya diyetisyene gitmeleri için ikna etmeye çalışıyoruz yada guruplara alıp destek verrek diyet ve spor eşliğinde kilo vermeleri için yanlarında oluyoruz..Bizim yorumlarımız olmazsa bu bilinçsiz diyebileceğimiz yaş gurubu kimbilir hangi forumda paylaşım yapacaklar ve "şu ürün nasıl diye sorduklarında" çok iyi hemen başla cevabını alarak bilmedikleri bir ürünü kullanmaya başlayacaklar..

Ben oy kullanmadım, sadece biraz etrafımıza baktığımızda çıkan sonucu göstermek istedim... Forumun dibine ateşi verip toptan uçuralım, Kazen bey 141 tırtılı ile mutlu mesut yaşar, bazen çilek tarlasına salar hattayerimseniben bizde destek ürünlerinden kurtulmanın dayanılmaz hafifliğini....
Cinsellik bölümüde oylamaya sunulsun, doğru düzgün kullanıldığı taktirde hiç bir bölümün kapatılacağını sanmıyorum, fakat üyelerin eşleri ile yatak maceralarını okumadanda diğer üyelerimizin cinsel hayatı gayet yolunda gidiyordur eminim.. Yaşam deneyimlerle ilerler...yerimseniben

Diyet destek ürünlerinin yanısıra diyet deneyimlerimiz bölümüde var, bir çok ünlü doktorun diyetini yapıyor arkadaşlarımız, herkesin aynı oranda kilo vermesi mümkün değil ama ya birisi uygulayıp 2 kilo verirse ve çıkıp hani bu diyette 5 kilo yazıyordu .......... doktoruda fos çıktı bak söylediği yalan, önerdiği diyet yalan derse o doktorumuzda 3 hacker tutup anında saldırıya başlayabilir adımı kirlettiniz diyerek..Kesinlikle kapanmalı...
Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

Ya bu arkadaşlarımıza ne demeli, eşleri yaptırdıkları memeleri beğenmeyebilir, kocaların bir saldırı düzenlediğini düşünebiliyormusunuz, forum üyelerinin yarı yarıya evli olduğunu kabul edersek azımsanmayacak bir sayıda koca saldırısı :roflol::roflol: en tehlikeli bulduğumda bu... Yeterince ufalmamış diyip hiç yaşamadıımız bir saldırı biçimi gerçekleştirebilirler...Kapayalım gitsin çok tehlikeli bir bölüm..
Göğüs Estetiği - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

Doğum bölümü en fazla üye getirisi olan bölümlerden diye tahmin ediyorum aynen diyet bölümü gibi..Tüp bebek tedavisinden sonra memnun kalmayanlar bu merkezleri kötülerse ne yapacağız, yüzlerce bebeği bırakıp kaçarak bir saldırı yöntemi uygulayabilirler, o bebeklere nasıl bakacağız? Yeterince sütümüz mamamız varmı? Önlem almaya başlayalım yada bu bölümüde kapayalım bu dertten tasadan kurtulalım..
Tüp Bebek Merkezleri - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

2 yılı aşkındır Ahmet Maranki'nin yöntemi olan kozmik beden temizliği konusunda paylaşım yapıyor arkadaşlarımız, bu yöntemi deneyenlerin bir çoğu memnun, aradan pişman olan çıkarsa ve ben asla uygulamam bu yöntemi diyerek yaşadıklarını anlatırsa, Ahmet Maranki'de adım geçiyor diye bir saldırı düzenleyebilir... Bu başlığında kalkması gerekiyor..
http://www.kadinlarkulubu.com/anti-...hastaliklara-sifa-kozmik-beden-temizligi.html

Arkdaşımızın biri parfüm satan yer tavsiyesi istemiş, Ankarada bir çok yer tarif edilmiş, ya bu tavsiyelrden alınan parfümlerden memnun kalmayan olursa? Parfümcüler birleşip bir saldırı düzenleyebilir adlarını burada deşifre ettiğimiz için. Bu bölümde kapatılmalı...
http://www.kadinlarkulubu.com/erkek-parfumleri/252781-ankarada-kizilay-nerden-bulurum-parfum.html

Bu arkadaşımız sevgilisininparfüm kullanmasını istemiş, zorla güzellik olmaz, teşvik ettiğimiz için bu sevgilidende bir saldırı alabiliriz. Bu bölümde kapanmalı...
http://www.kadinlarkulubu.com/erkek-parfumleri/276594-erkek-parfumu-onerileriniz.html

Arkadaşımız koşu bandı tavsiyesi istemiş, ya tavsiye edilen markadan alırda memnun kalmadığını yazarsa o markada saldırı düzenlemezmi? Bu konuda kapanmalı..
http://www.kadinlarkulubu.com/soru-cevap-bolumu/268168-kosu-bandi-tavsiyesi.html

Ebru Şallı'nın pilates derslerini soran bir arkadaşımız, kaç kişi uygulayıp memnun kalmış ama ya biri derse "ben yaptım ama ne boyum uzadı nede kilo verdim, işe yaramaz"... Harun Tan acaip saldırı düzenler diye tahmin ediyorum.. Bu bölümde kapanmalı..
http://www.kadinlarkulubu.com/soru-cevap-bolumu/225565-ebru-sallinin-platesini-yapan-var.html

Burnunu yaptırıp memnun kalmayan arkadaşlarımızında estetisyenleri isimleri geçtiği için saldırabilir, bu konu toptan kalkmalı..
Burun Estetiği - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

Doktorların tavsiye edildiği bir bölüm, iyiside var kötüsüde... Kötü olarak anılan bir doktor kariyerimi bitirdiniz leyynnn diye estetisyenler derneğini toplayıp başımıza üşüşebilir, bir saldırıda buradan gelebilir neme lazım kapayalım gitsin..
Doktorlar, öneriler sorular - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

Yüzlerce vücut bakımı ürünü öneriliyor, hepside büyük firmalar, bu firmalardanda ileriki günlerde tehlike gelebilir amacıyla kurtulmamız gerek neme lazım..
Vücut Bakımı - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

Hayalimizdeki tatil için bir sürü tavsiye istedik, verilen tavsiyelere uyup gittiğimiz oteli beğenmeyip son yılların en kötü tatilini geçirip buraya dönüp editör arkadaşımıza veryansın edebiliriz, tur-on9 şirketi içimizden biri olduğu için etkisi daha güçlü olacaktır, bizi içten içe çökertebilir... Çok tehlikeli kesinlikle atalım gitsin...
Tur on9.com Hayalinizdeki Tatil ile İlgili Sorularınızı Yanıtlıyor - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

kalliste harikasın....:roflol::roflol::roflol:

bende bu reklamları görmek istemiyorum..
evet zayıflamaya ihtiyacım var ama bu tarz şeylerle değil.kilomu spor ve diyetle verebilirim..yani inşallah:çok üzgünüm:
cinsellik iyi fikir abicim..alkisalkisalkisalkisalkisalkis:lepi:

Bende bu ürünleri ve reklamlarını hiç kaale alan biri değilim.Daha bugüne kadar böyle bir ürün de kullanmadım.Kullanmamda.Olmasa da olur.Hoş olsa da dedim ya ben hiç kaale almıyorum.Ama sitemize bi daha dokunmasınlar klava:

kazenciğim merhaba.
öncelikle sitemize yapılan saldırıyı üzüntüyle kınıyorum. demekki ürünleride kendileri kadar kötüymüş ki, böyle saldırganlar sevimsiz yaratıklar.
konunun diğer yönüne gelince şahsım adına beni bu siteye bağlayan en önemli unsur deneyimlerini paylaşan samimi yorumcular. her anlamda tam bir rehber bizim sitemiz. evet ürünlerin reklamlarını almayabilirsiniz ama yorumlar olmalı. gelecek saldırılar içinse güvenlik arttırıcı önlemler filan alınamaz mı?

kalliste eline saglık.bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın demedigin için,hepimiz birimiz , birimiz hepimiz için düşüncesinde oldugun için ayrıca teşekkürler

bu sitede bu boktan ürünleri görmek istemiyorum. :enbuyukkk:

Cinsellik geri gelsin onun yerine...alkisalkisalkis

Bende istemiyorum bu ürünler sitede...
Hatta siteye zarar verecek hiçbir şeyi istemiyorum...Çok üzgünüm çoook
Cinsellik hiç değilse eğlenceli idi...
Ama bu saldırı işi çok kötü oldu ..
Hele de oyunları etkilemesi senağlama

:lepi:bu sitede bu boktan ürünleri görmek istemiyorum.:lepi:

Diyorum başkada bir şey demiyorum:jeyyar:

arkidişler urun reklamlarını cartı curtu ben de ıstemıyorum ama yorumları dıyorum herkes yorumunda ozgurdur dımı ama reklamsa reklamları urunlerı fılan su boktan seylerı gormek ıstemıyorum ben deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

kesinlikle yapılmamalı tanıtımı yapılacaksa bile yetkili biri bilgi yazmalı ve yorum yazmaya kapalı olmalı...ötesi

gerçekten şüphe götürüyor ..kim kullanıcı kim satıcı belli olmaz..

Klliste cim çok güzel yazmışsın sonuna kadar okudum sıkılmadan.Ve de çoook haklısınBi kere burası bi paylaşım sitesi arkadaşlar biz topiğimizde mutlu mesut paylaşıyoruz da arkadaşlarla.iyi veya kötü herkese göre değişir
Reklamlara bende sinir oluyorum ama insanların fikirleri ve tecrübelerinin paylaşımı ortadan kalkmamalı bence üstüne bi de sıkı sıkı kenetli dostluklar oluştuğunu da varsayarsak.Bu tür ilaçların iyisi de var kötüsüde zaten tek başına işe yaramadığı belli ama insanlar bunlarla motive arıyorlar sağlıklı yaşam için küçük birer araç bu ilaçlar ama dikkatinizi çekerim hepsi değil çok küçük bi kısmı.Çok zarar gören insanları hepimiz gördük duyduk ama zarar göreni de buradan paylaşımlarla göreceğiz yarar göreni de kısacası biz topiğimizde mutluyuz yorumlara dokunmayın lütfen.Sitemiz belki bu firmalar yüzünden saldırıya uğradı çok üzüldük çatladık sinirden ama birinin faturası herkese kesilmemeli zarar veren cezasını alacak çünkü biz kadınlar adamı rezil de ederiz vezir de kısacası çok yaşa kadınlar kulübü ama topiğimize dokunmayın nolur :enbuyukkk::enbuyukkk: Allah nazarlardan korusun sitemizi

1.Sağlık şakaya gelmez. Bu tip ürünler madem sağlıklı kilo verdiriyor. O zaman tüm diyetisyenler işi gücü bıraksın. Herkes bir iki hap yutup zayıflasın. Ne gerek var diyete, egzersize değil mi? Ha bu ilaçları öneren doktorlar da oluyor ama adı üstünde DOKTOR. Bunlar kullanılacaksa bile kesinlikle doktora danışılmalı, onun gözetiminde kullanılmalı. Ben kk de gerçekten modern, bilinçli üyeler olduğuna inanıyorum. Ha arada Kazenin dediği gibi sitede tanıtımını gördüm kullandım 10 kilo vereceğime 15 kilo aldım diyen bilinçsiz kullanıcılar da çıkabilir. Bence o bölüm kapatılsın. Zaten içmek isteyen başka yerlerde de gider bulur reklamını inceler alır içer. Ben bir getirisi olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca sağlıkla ilgili her bölümümüzde diyoruz ki "ıLAÇLARIN HER BÜNYEYE ETKıSı FARKLIDIR" Ama bunu düşünemeyen üylerimiz de olabiliyor...

2.Eğer oy birliği ile kapatılmamasına karar verilirse de bence yorumlara açık olsun ki elmayı armudu ayıralım. Merak etmeyin kendi ürününü iyi göstermek için üye olup yorum yapanlar da hemen anlaşılır. Bir erkek bile gelip üye olduğunda KK'nin kraliçeleri hemen anlayıp deşifre ediyorsa bunu haydi haydi anlarlar va kaale almazlar.:enbuyukkk:
Diye düşünmekteyim.

gördüğümüz üzere böyle bir ihtiyaç var, paylaşımları kapatmak da ürün yetkilisinden çok bizlere zarar verecek bu kesin. reklamlarını almayın en iyisi diyeceğim ama, böyle bir siteye her daim gugıldan böyle reklamlar gelir. siz sitede zayıflama kelimesini yazdığınız anda otomatikman yanda bir zayıflama ürünü reklamı çalışıyo, bu adamların nabza göre şerbet politikası gibi bir şey.

bazı arkadaşlar demiş bunlar sağlıklı değil paylaşım olmasın. bundan bu kadar eminsek neden bu firmalara kimse dava açmıyor? neden bir gün elma bir gün portakal öbürsügün başka bişeyin zayıflama ürünü çıkaBıLıYOR? kötü olduğuna inandığınız bir şeyi düzeltmeye uğraşmadığınız sürece çok da söz hakkınız yoktur onu kötülemeye.

hayatımda hiç zayıflama ürünü kullanmadım. kullanmayı da düşünmüyorum. güvenmiyorum. ama güvenenle de kavga edemem. ona hakaret edemem güvendiği için. kalliste'nin mesajı çok çok açıklayıcıydı bu konuda, 100 kilonun üzerinde olsam belki ben de böyle ürünlere yönelirdim.

şimdi ilk başta site yönetimine düşen bu saldırının faillerinin cezalandırılması için işin sonuna kadar gitmek. caydırıcı bir dava olmalı diğer ürünler için de. kafalarına esip adam tutup saldırı düzenlemek bu kadar kolay mı.

hanımlar, bize düşen de bu ürünün sadece bu saldırı yönünü insanlara yaymak. ben aklıma ilk gelen şeyi yaptım. ekşi sözlükte yazar olan bir arkadaşıma rica ettim (ben hala çaylağım da) , ekşi sözlükte acı çehre başlığına bu olay hakkında kısa bir yazı yazdı, o gün sitenin görüntüsünü alıp resmini de koydu. belki bileniniz azdır ama o site inanılmaz medya gücüne sahip bir yer, günde yaklaşık 10bin kişinin girdiği.

ama bu yeterli değil ki adamlar hala saldırıya devam ediyorlar. abartmış mı olurum ama gerekirse bunu medyaya taşımak lazım, ki insanlar görsün güvendikleri ürünün ne olduğunu. bu sadece bu ürün için geçerli, çünkü bu saatten sonra bu ürünü alacak ve kullanacak kk hanımı olduğunu sanmıyorum.

diğer ürünler için bir mahsur yok bana kalırsa. son olarak özetleyeyim, paylaşımlar kalmalı diye düşünenlerdenim, reklamların da.

Konu Diyet Destek Ürünleri olmaktan çoktan çıktı.
Çünkü:

Burası ne sitesi ? Buranın kuruluş amacı nedir?

Burası bir paylaşım sitesi,insanların hayata dair yaşadıkları ne varsa (Hatta reelde bile paylaşamadıkları) özgürce paylaşım yapacağı,deneyimlerini paylaşacağı bir ortam değil midir?

Bugün Dİyet Destek Ürünleri,yarın başka bir bölüm ,öbür gün daha başka bir bölüm...

Ne yapmalıyız?

Sorun yaşadığımız ,hatta olası sorunlar yaşayacağımız tüm bölümleri kapatalım mı? Yavaş yavaş sitenin içeriğini boşaltalım mı?

Bence hayır.Ve hepimiz içinde cevap hayır olmalı.Sorun yaşadığımız,hoşlanmadığımız durumlarla bu şekilde baş edemeyiz.Yok saymak çözümün bir parçası olamaz,olmamalıdır.

Bahsi geçen konunun editörüyüm. Ve kilo sorunuylada boğuşan biriyim ancak şimdiye kadar bu ürünleri ne destekledim ne de taraf oldum ama şiddetle için için karşı çıktım.Fakat bulunduğum konum itibariyle doğru yöntemlerle bu ürünlerle savaştım.Ama yasaklayarak yada tüü kaka diyerek değil ( isteyenler bölümü inceleyerek mesjlarıma ve konulara ulaşabilirler) Bilgi vererek,bilinçlendirmeye çalışarak,hatta kullananlardaki etkileri göstererek.Kişi bu noktadan sonrada hala kullanma taraftarıysa yada kullanacaksa zaten sizin yapacağınız hiç birşey de yoktur.Herkes kendi seçiminde hürdür sonuçlarına da katlanır.hergün mesajlar sürekli taranıyor. Sorun çıkmıyor mu? Evet elbette çıkıyor ve çıkacakta. Ancak doğruyu bulmak isteyenler mutlak doğruya ulaşıyor.Bu yolu kapatmaya hakkımız var mı?

Kallissim sultanım ne güzel ifade etmiş.

Evet siteye giren araştırma yapan bayanlarımız hep yetişkin değil. Malesef gerçekten yaşı küçük olupta kilo sorunu ile uğraşan( özelliklede yaş itibariyle ergenlik duygularıyla görünüşüne fazlasıyla takılanlar) gençlerimizi de bölümümüzde sıkça görüyoruz. Bizler -doğru yönlendirme yapmak isteyen bizler- onlara yolumuz kapatılırsa nasıl ulaşacağız?

Bizler bölümlerimizi tek tek kapatmaya başlarsak.
Ulaşmak istediğimiz doğru noktaya nereden varacağız? Hangi siteden ulaşacağız?

Doğrusu bu mudur? Yapmak istediğimiz bu mudur?

Son düzenleme:
Bu sitede bu b. ürünleri görmek istemiyorummmm...
Onun yerine cinsellik olsa iyi olurdu yane ..hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…