Diyet Destek Ürünleri

Zayıflama destek ürünleri....

• hakkında paylaşımlar olsun.

OY: 77 39,5%
  • sadece ürün tanıtımı olsun, yoruma kapalı olsun.

OY: 10 5,1%
  • bu sitede bu boktan ürünleri görmek istemiyorum.

OY: 108 55,4%

• Ankete Katılan
    195

ne alaka siteye yakışmak yaa, her konu olcak diye bi kaide mi var, görmüyonmu sen olanları, aman neyse polemiğe giremicem, bura özgürlükçü bi sitemi bilmem ama ben o boktan ürünleri görmek istemiorum, özgürlükle ne alakası var onu da anlamadım ya neyse

kazen abi kazen abi hanım kızcek vallaha bak, bu kadar karı kızın senin msnde ne işi var die :roflol::roflol:

daha şimdiden birbirimize düştük bile tebrik ederim arkadaşım seni senağlama

ben kesınlıkle katılmıyorum her dıyet destek ürünü beğenilmek zorunda değil ki herkes yorumunda hür... begenen begendıgını begenmeyen de begenmedıgını soylemekte ozgurdur... kazen onların yapmak ıstedıklerı de bu ıste sıtemızın yonetımıne mudahale edıp kendi lehlerine olayı donusturmekbence kapatmayalım sonucta bu sıte tescilli bi site değil mi? yasal yolları yok mu? saldırı yapılıyor dıye elımız mahkum onların ısteklerıne cevap mı verecegız??? bız burda bak kac kısıyız.. Burası hepımızın artık gunlugu dostlar edındıklerı bı sıte...ben taviz vermemeliyiz diyorum... kötükedihüso

ptroncum valla ben bu konuyu yeni görüm.
kesinlikle reklam istemiorum. kk kapandı psikolojim bozuldu.
dliler gibi abuk sabuk forumlara üye oldum ama burası gibi olmuyor.
lütfen bu ürünlerin reklamları olmasın kk ya da bişe olmasın. :lepi:

ne olursa olsun,
bu siteye erişimimizi engelleyenleri allah top etsin inşallah:Saruboceq:

allahın hırtoları , adam gibi ürününüz varsa kk daki iki yorummu engel olacak satışınıza.

şurda iki çirtik muhabbet ediyoz,ne istiyonuz len bizden,

son olarak :enbuyukkk:

daha şimdiden birbirimize düştük bile tebrik ederim arkadaşım seni senağlama

ya birbirine düşmekle ne alakası var, sadece konumuz bu değildi, neden böyle algıladın anlayamadım doğrusu, neyse dediğin gibi birbiriimize düşmeyelim şimdi

bence olmasın reklam falan..
getırılerınden çok zararları oldu...!!!

ya birbirine düşmekle ne alakası var, sadece konumuz bu değildi, neden böyle algıladın anlayamadım doğrusu, neyse dediğin gibi birbiriimize düşmeyelim şimdi

KKnın kapanması çok dokundu da ondan canım kafamçokkarıştı Ya kötülükden kazanan o kadar çok insan var ki bundan da onlar kazançlı çıksın istemiyorum. Yorumlar kapanınca geriye kendi sitelerinde yayınladıkları yalan yorumlar kalacak.Olan gene kadınlara olacak çoğunlukla paradan ve umuttan hatta sağlıklarından olacaklar .Kazanan gene kötülük olacak.Lütfen arkadaşlar ben de bu ilaçları kullanmıyorum hatta vaadlerinin ne kadar saçma olduklarının farkındayım ama çözüm yorumları kapatmak değil zaten reklam olmayacak deniliyor o konu kesin zaten .Soru 'Yorum olsun mu olmasın mı ?' .Kötüye kötü demekten arkadaşlarımızı uyarmaktan :mymeka: vazgeçmeyelim lütfen .a.s.

oh ya şükür kavuşturana,2 gündür bu dandik diyet ürünleri yüzünden siteye giremiyoruz,zaten tüm kadın programlarında,eczanelerin vitrinlerinde yeterince reklamları var nerdeyse ana haber bültenlerine de reklam verecekler,şiştim valla 2 gündür buraya giremediğim için,bana iyi gelmedi bu ürünler -tatlicadiarzu- bana burası iyi geliyor,almayın lütfen bunların reklamlarını alkisalkisalkis

bencede bu ürünlere gerek yok burda sonucta o tür ürünlerin fayda edecegine inanmayanlardanim,
bilgi edinmek isteyenler nasil olsa netten arayip ürün buluü kullanici yorumuda okuyabilir bizden uzat dursun

abicim bende b..tan ürünleri görmek istemiyenlerdenim
ya bi kere mantığa ters arkadaşım sen sabahtan akşama kadar ye iç yat sonra da kalk ben zayıflayacam diye bitane hap yut bekle babam bekle ki zayıflayasın yok öle üç kuruşa beş köfte
para tuzağı bi çoğumuzda düşüyor bunların tuzağına eee iş foss çıkınca olan bizim gibi garibana oluyor
böyle karaktersiz herifler 2 tane olumsuz laf alınca çirkinleşip saldırıyorlar
abiii en iyisini ben yaptım heee kaptırırmıyım o MAL'lara paramı gittim koşu bandı aldım yürüyom abiiii :dilcikar:lanet olsun onlarada onların 5 para etmez ilaçlarınada
bak gece gece geliyolar haaa kötükedihüso

ben ürünleri görmekten rahatsız değilim ürünler de olsun ama yorumlar da olsun serbest kürsü değil mi burası fikri olan deneyimi olan söylesin açıkça da herkes bilgi edinsin. bu arada mizah 18 bence de olmalı neden kaldırıldı ki?

Bence eğer hakkında yorum olmayacaksa bu ürünlerde olmasın zaten kullanılıyoruz burası çok açık olmasın bari bizde umutlanmayalım boş yere bir kşi vermiş diye kandırılıp.

böyle cahilce nasıl konuşuyorsunuzhayret doğrusu bütün gün ye sonra yat öylemi çok ilginç ya bari bazı kişileri ayırın bunun hastalığı var hamileliği var lütfen biraz düşünerek yazın.

kazen bey allah size kolaylik versin ne diim epey basiniz agridi:) basimiz agridi :)) ve basinizi agritdik :)))
bende oyumu verdim hadi hayirlisi bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…