Diyet arkadaşı arıyorum

Gulsy12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2019
42
17
29
169 boyunda 85 kiloyum yediklerimizi yaptıklarımızı paylaşıcağım bir arkadaş arıyorum tek yapmak cidden çok zor

Emziriyor musunuz? Ben emziriyorum, emzirirken kolay gider derlerdi gram oynamıyor. Üstelik bence emzirdiğim için canım sürekli tatlı çekiyor 😂

Ben de 160 boyunda 86 kilo basladim. 80li kilolara düştüm. Gerçekten yemegimi sporumu paylasacak bir diyet arkadasi veya motivasyon grubu harika olur. İnsanin tek basina motivasyonu düşüyor

Selam kızlar bende katılayım hem sizi motivasyon edeyim hemde çakılıp kaldığım yerden bir kimildayayim 1.59 boyunda 92 kilodan 58 indim hedefim 52 civarı detokslar vesaire deniyorum cakildim hemen 60 geri gelmeye çalışıyor vücut ben aşağı insin istiyorum isteyeni gazlayayim 🤣 kendimde hem koruyup bir kaldığım kilodan kimildayayim 🥳🥳🥳🥳

Selam kızlar bende katılayım hem sizi motivasyon edeyim hemde çakılıp kaldığım yerden bir kimildayayim 1.59 boyunda 92 kilodan 58 indim hedefim 52 civarı detokslar vesaire deniyorum cakildim hemen 60 geri gelmeye çalışıyor vücut ben aşağı insin istiyorum isteyeni gazlayayim 🤣 kendimde hem koruyup bir kaldığım kilodan kimildayayim 🥳🥳🥳🥳
Zayiflama Tarifini alabilirmiyimmmm😀

Bende katılsam ya size. 167 boy 95 kiloyum. 3 aylik bebeğim var. Ekimde spora başlamayı düşünüyorum. Çok can sıkıcı bir durum olmaya başladı artık bu durum. 25-30 kilo vermem lazım. 😟

herkes başlayalım demiş ama harekete geçen yok herhalde. ben bugün itibariyle başlıyorum. birbirimizi motive etmek için haftalık tartım günü liste vs oluşturmamız lazım. herkes tamamsa bence cuma günü yani yarın ilk tartımları yapalım buraya yazıp başlayalım. ne dersiniz?

Benim listem hazır ama bazen uymak mümkün olmuyor. Özellikle gece emzirmeye kalktığım zaman mutfakta tatlı görürsem tutamıyorum kendimi 😒 beyaz ekmeği kestim. Günde en fazla 5-6 dilim tam buğday ekmeği tüketiyorum. Katı bir diyet düşünmüyorum, sütümün kesilmesinden korkuyorum çünkü.

herkes başlayalım demiş ama harekete geçen yok herhalde. ben bugün itibariyle başlıyorum. birbirimizi motive etmek için haftalık tartım günü liste vs oluşturmamız lazım. herkes tamamsa bence cuma günü yani yarın ilk tartımları yapalım buraya yazıp başlayalım. ne dersiniz?
Aynen öyle herkes birbirini bekliyor zannımca 🤣 58 inmiştim bu sabah yine 60 çıktım çildiricigim en son yarın sabah tartı fotosu çekeyim bari

X