Diş taşı temizliği kanama

LarkeTanner

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2020
2.202
2.075
33
Merhaba kızlar benim dişlerim fırçalarken acıyor bazı bölgeleri de kanayabiliyor. Diş taşı temizletmeye gitmek istiyorum. Daha önce defalarca gittim ama artık korkuyorum çünkü çok kanıyor her seferinde bu sefer fırçalarken bile acıyor dişlerim ne yapıcam bilmiyorum. Böyle olan var mı ? diş taşı temizletirken kanama yaşadınız mı ?

Diş eti iltihabınız olabilir benim diş eti iltihabı nedeniyle kanıyor hatta dişlerim hassas diş taşı temizletirken sızlıyor. Bana dişçi kanama var diye temizlemeden önce diş için antiseptik vermişti. Bir hafta kullandım. İltihap azalınca temizlemişti daha az kanadı

Merhaba kızlar benim dişlerim fırçalarken acıyor bazı bölgeleri de kanayabiliyor. Diş taşı temizletmeye gitmek istiyorum. Daha önce defalarca gittim ama artık korkuyorum çünkü çok kanıyor her seferinde bu sefer fırçalarken bile acıyor dişlerim ne yapıcam bilmiyorum. Böyle olan var mı ? diş taşı temizletirken kanama yaşadınız mı ?
onu bilmiyorum ama size benzer şikayetlerim vardı çok doktor gezdim tek beni sakinleştiren bi doktor buldum tavsiye ederim size de ilgisi alakası eskişehir de yaşıyorsanız idil çiğdem pektaş muayanesi var büyükdere mahllesinde tavsiye ederim

X