Dış gebelik

kdrayn

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2024
113
10
24
Mrb dış gebelik yaşayanlar nasıl geçirdiniz acaba nasıl belirtiler verdi yaşamış olanlar bilgi verebilirmisiniz?

Mrb dış gebelik yaşayanlar nasıl geçirdiniz acaba nasıl belirtiler verdi yaşamış olanlar bilgi verebilirmisiniz?
Canım herkesin belirtisi çok farklı oluyor ben adetten 5 gün önce gebe olduğumu öğrendim 2 günde 2 katı artış olmadı betada doktor zaten şüphelendi kasık ağrılarım başlamıştı sonra da kanamam başladı kanama olmasına rağmen beta yükselip düşünce dış gebelik olduğu anlaşıldı

Anladım teşekkür ederim

Beta ilk başta düzenli arttı sonra dengesiz artış gösterdi kahverengi bir iki damla lekelenme ve biraz kasık ağrısı oldu. Adetimin 6.haftasında vajinal ultrason ile kese tüpte görüldü.

Beta ilk başta düzenli arttı sonra dengesiz artış gösterdi kahverengi bir iki damla lekelenme ve biraz kasık ağrısı oldu. Adetimin 6.haftasında vajinal ultrason ile kese tüpte görüldü.
Anladım çok geçmiş olsun burda okum hep hcg artışlarını dusulerini az da olsa oynamalar olmuş ama benimki daha farklı geldi bana bu beni daha çok korkuttu benim ilk verdiğim kan 112,6 la hamile olduğumu öğrendim düşük değer 2. Bakicaz dediler 2. De 113.6 cikdi hani aşıri az yani birini özel hastanede birini devlet Hastanesi'nde verdim ne hamile olduğuma karsi bı belirtim var ne dış gebeliğe karşı bı belirtim var kafamda deli sorular

Sizin ne kadar artış gostermisti

Farklı hastanelerde farklı sonuçlar çıkabiliyormuş doktorum öyle demişti. Kimyasal gebelikte de artışlar bu şekilde düzensiz olup bir anda beta aşağı düşüp kanama başlayabiliyor. Umarım dış gebelik değildir.

Beta dusmeden kanama başlamaz öyleyse betadan düşmesini bekleyeceğim

Beta dusmeden kanama başlamaz öyleyse betadan düşmesini bekleyeceğim
175 ile öğrenmiştim 599 da en fazla artıştı yanlış hatırlamıyorsam 400 civarlarında kanamam başlamıştı
Anladim

112 le öğrendim değerim yükselmedi dış gebelik yada kimyasal belli deil suanlik ne kanamam var ne lekem var nede ağrım var sadece beyaz akıntım yoğun bir şekilde devam ediyor

112 le öğrendim değerim yükselmedi dış gebelik yada kimyasal belli deil suanlik ne kanamam var ne lekem var nede ağrım var sadece beyaz akıntım yoğun bir şekilde devam ediyor
Ayın 9'da öğrendim hamile olduğumu da adetim geçmeden 1 gün önce şuan adetim 3 gün falan geçmiş durumda

Bende hamile oldugumu 136 ile ogrendim arrtu ama hic kesede bebek gorulmedi 9.hafta kurtaj oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…