Dış gebelik

Amin canım hepimizin🤲🤍 sen diyorum okadar dertleştik 🙊 dış gebeliğin nedenleri oluyor çoğu zaman pko enfeksiyon sigara kullanımı tüplerle ilgili sorunlar varmı bunlardan biri hep olmasada çoğu zaman bir nedeni olmuş oluyor
Benim enfeksiyondan kaynaklı olduğunu düşünüyoruz o kadar şiddetlenmiş ki 3 ay önce hastanede tedavi gördüm aralıkta da dış gebelik oldu tekrar aynı şeyi yaşamaktan cok korkuyorum tek olumlu tarafı tüpümü almamaları şuan için. Hag cekiminde belli olucak hasar boyutu

Benim enfeksiyondan kaynaklı olduğunu düşünüyoruz o kadar şiddetlenmiş ki 3 ay önce hastanede tedavi gördüm aralıkta da dış gebelik oldu tekrar aynı şeyi yaşamaktan cok korkuyorum tek olumlu tarafı tüpümü almamaları şuan için. Hag cekiminde belli olucak hasar boyutu
Kese falan oluşmuş muydu ki tüpe zarar vermemiştir Allahın izniyle erken öğrenilince zarar vermeden halloluyor

Geçen ay genel enfeksiyon taraması yaptırdım bugün tekrar yaptırdım çok şükür yok şuan. Hamilelikte elbet oluyor idrar yolu enfeksiyonu ama herkes ağır geçirmiyor yada doktorları antibiyotik ile önünü alıyor napalım kısmet böyleymiş dedik herşey Allahtan 🤍🤲Diyeceğim o ki sizler daha rahat olun ümitsiz olmayın bukadar yorucu süreçten sonra ben bile umudumu kesmiyorum Allah büyük 😇
Bende çok çabuk enfeksiyon kapıyorum mesela idrar yolu gribal enfeksiyon asla bitmiyor 🥰 vardır bir zamanı inşallah hepimiziin😍
Amin canım hepimizin🤲🤍 sen diyorum okadar dertleştik 🙊 dış gebeliğin nedenleri oluyor çoğu zaman pko enfeksiyon sigara kullanımı tüplerle ilgili sorunlar varmı bunlardan biri hep olmasada çoğu zaman bir nedeni olmuş oluyor şimdi farkettim başak hanıma yazdığımı sanıyordum Basakbasak1 Basakbasak1 ama sizede sormuş olayım :)
bende pco falan yok bi rahim ağzında mantar varmış onuda sürecim bitince anladım hissettim doktorda doğruladı fitil ve antibiyotik kullandım geçti şuan.. o yapmış olabilir dış gebelik dedi enfeksiyon olarak dedi sadece

Bende çok çabuk enfeksiyon kapıyorum mesela idrar yolu gribal enfeksiyon asla bitmiyor 🥰 vardır bir zamanı inşallah hepimiziin😍

bende pco falan yok bi rahim ağzında mantar varmış onuda sürecim bitince anladım hissettim doktorda doğruladı fitil ve antibiyotik kullandım geçti şuan.. o yapmış olabilir dış gebelik dedi enfeksiyon olarak dedi sadece

İnşallah zaten cektirince hemen acarım konu duramam 🙈
Arada bir buradan da ses verin haberleşelim kızlar🤗

Nasıl bir enfeksiyon bu. Doktor tanıyı nasıl koydu?
Ben zaten dış gebelikten 3 ay önce enfeksiyon sebepli erken doğum ile bebeğimi kaybetmiştim kanamalarım lekelerim kesilmedi crp değerim yüksekti 4 antibiyotik kullandım bir gün içinde toplam 15 gün o sıra bir korunmasız da dış gebeliğe hamile kaldım. Kürtaj metaryeli biyopsiye gitti enfeksiyon olduğu çıktı. Enfeksiyonum bitmeden korunmasız ilişki benim hatam oldu malesef zaten bu ihtimali dış gebelik olabileceğini doktor söylemişti

Kızlar selam 2 doz iğneden sonra doktorum yumurtalıkların güzel ama rahim filmi istemişti (özel) bugün devlete gittim rahim filmine gerek olmadığını söyledi 3 ay korunmanın yeterli olacağını söyledi doktorum çok ama çok mutluyum 😍 benimde 25nde 3. Ayım doluyor zaten sizinde bilginiz olsun💕

Kızlar selam 2 doz iğneden sonra doktorum yumurtalıkların güzel ama rahim filmi istemişti (özel) bugün devlete gittim rahim filmine gerek olmadığını söyledi 3 ay korunmanın yeterli olacağını söyledi doktorum çok ama çok mutluyum 😍 benimde 25nde 3. Ayım doluyor zaten sizinde bilginiz olsun💕
Aleykümselam canımmm çook sevindim banada doktorum gerekli olmadığını söyledi bende doldurdum aylarımı bakalım ya Allah bismillah diyerek bu ay denemeye 🥰🤲🤭Rabbim hepimize tamamına eren sağlıklı gebelikler evlatlar versin hepimizi sağlıksız gebeliklerden korusun. Çok teşekkür ederiz bizimle güzel haberini paylaştığın için🥰

Ne güzel allah bidaha yaşatmasın hiç birimize 🙏🏻

Aleykümselam canımmm çook sevindim banada doktorum gerekli olmadığını söyledi bende doldurdum aylarımı bakalım ya Allah bismillah diyerek bu ay denemeye 🥰🤲🤭Rabbim hepimize tamamına eren sağlıklı gebelikler evlatlar versin hepimizi sağlıksız gebeliklerden korusun. Çok teşekkür ederiz bizimle güzel haberini paylaştığın için🥰
Benim daha 2 ayım var ama sizlerden güzel haberler bekliyorum inşallah peşinizden de ben gelirim 🙏🏻

ahh kuzum çok sevindimm😍 ben yumurtladım sanıyordum şuan çatlamak üzere olan yumurtam varmış deneyelim mi peki dedim yok bunu es geçelim dedi😍 bir dahaki yumurtlama günümü değerlendiricem artık senin bat ne zaman ? 😍 Amiin inşallah hayırlı sağlıklı evlatlarımız olacak o kadar inanıyorum ki❤️

X