Dış gebelik

Merhaba Benim de 4 ay oldu . Dış gebelik oluşan tarafınızda adet olduğunuzda ya da yorulduğunuzda ağrı hissediyor musunuz
Evet hissediyorum tik olarak kaldı o bazen kendimi dinliyorum ağrı varmı acaba diye ağrı hissediyorum aklıma getirmezsem olmuyor biraz psikolojik

Evet hissediyorum tik olarak kaldı o bazen kendimi dinliyorum ağrı varmı acaba diye ağrı hissediyorum aklıma getirmezsem olmuyor biraz psikolojik
Adet olduğumda özellikle yeni başlarken ağrı o tarafta yoğunlaşıyor sanki sizde de oluyor mu 4 ayra geçmesi gerekmiyor mu

Adet olduğumda özellikle yeni başlarken ağrı o tarafta yoğunlaşıyor sanki sizde de oluyor mu 4 ayra geçmesi gerekmiyor mu
Yok olmuyor adet zamanı yumurtlama vakti ben kısa süreli ağrılar hissettim bir iki kez dediğinize benzer şekilde. Sizin değer kaçtı nasıl sonlandı

Yok olmuyor adet zamanı yumurtlama vakti ben kısa süreli ağrılar hissettim bir iki kez dediğinize benzer şekilde. Sizin değer kaçtı nasıl sonlandı
350 idi değer . Metotreksat ile sonlandı benim de ama o zamandan beri adet olduğumda sol tarafım yani dış gebelik tarafım ağrıyor 😣 korkmaya başladım belki bu ay geçer dedim bu ayda ağrıdı

350 idi değer . Metotreksat ile sonlandı benim de ama o zamandan beri adet olduğumda sol tarafım yani dış gebelik tarafım ağrıyor 😣 korkmaya başladım belki bu ay geçer dedim bu ayda ağrıdı
Hsg falan çekildiniz mi yada dış gebelik geçirdikten sonra doktor muayenesine girdiniz mi hiç kese odak falan varsa kaybolmuş mu

Benimde aynı şekilde adet olacağım zaman ve yumurtlama günlerimde oldu ama sanki git gide azaldı o his

Hsg çekmedim 4 ay geçti iğnenin üzerinden
Kürtaj oldunuz mu ? Benim üstünden 2 adet dönemi geçti ilkinde dedim süreçten sonra ilk bu normal bu kadar ağrı 2. Adetimde çok kötü ağrı yaşadım. Bende hsg çekinmedim doktorum önerdi ama uçuk bir fiyat istediğinden kabul etmedim devlete gidicem bir sorun görürse başka yerde çekinicem. Ama yumurtalıklarım sağlammış bir sorun görmedi korunma ile ilgilide birşey demedi zaten hsg başka yerde çektiricem deyince biraz tartıştık

Bir iki ay daha geçsin adetlerinizi olduğunuz zaman ağrı hissederseniz yazar mısınız rica etsem buraya 🙏🏻 kafama çok taktım ağrının geçmesi mi lazımdı şimdiye kadar bilmiyorum
Tabiki yazarım ama doktora 19nda gidicem onada sormayı düşünüyorum. hemşire velime sormuştum normal 5-6 ay hissetmeniz dedi bu arada korunma ne kadar verdi doktorunuz

Kürtaj oldunuz mu ? Benim üstünden 2 adet dönemi geçti ilkinde dedim süreçten sonra ilk bu normal bu kadar ağrı 2. Adetimde çok kötü ağrı yaşadım. Bende hsg çekinmedim doktorum önerdi ama uçuk bir fiyat istediğinden kabul etmedim devlete gidicem bir sorun görürse başka yerde çekinicem. Ama yumurtalıklarım sağlammış bir sorun görmedi korunma ile ilgilide birşey demedi zaten hsg başka yerde çektiricem deyince biraz tartıştık
Kürtaj olmadım. Hsg çekmeye de gerek yok dedi doktor . 2. Adetim benim de aşırı ağrılıydı iyi araştırın düzgün çekilmeyen Hsg de zarar verir

Tabiki yazarım ama doktora 19nda gidicem onada sormayı düşünüyorum. hemşire velime sormuştum normal 5-6 ay hissetmeniz dedi bu arada korunma ne kadar verdi doktorunuz
Bende öğretmenim bu arada 😇
Aiy çok iyi olur lütfen sorarsanız buraya da yazın 🙏🏻 korunma da 3 ay verdi

Kürtaj olmadım. Hsg çekmeye de gerek yok dedi doktor . 2. Adetim benim de aşırı ağrılıydı iyi araştırın düzgün çekilmeyen Hsg de zarar verir
Sonomed içime bir ferahlık verdi nedense ve velimde dedi ki hocam 1 sene olmazsa film diyorlar size neden film istedi ki dedi😅 sırf ticaret için yapmış dedi sizde hiçbir sıkıntı yok görürsünüz dedi doktorada ulaşıp sormuş gerekirse yönlendiririm demiş o da zaten ben gerek olmayacağını düşünüyorum hsgnin o yüzden umarım öyle olur 😍
Bende öğretmenim bu arada 😇
Aiy çok iyi olur lütfen sorarsanız buraya da yazın 🙏🏻 korunma da 3 ay verdi
aa öyle mi ben özelde okul öncesi öğretmeniyim ya sen ? 😊 tabiki yazarım mutlaka. Bana kaç verecek bakalım merak ediyorum eşim korunma süreci geçtikten sonra pek beklemek istemiyor ben bilemiyorum daha ilk süreç zorlu olunca bi çekiniyorum gibi

X