Dış gebelik ve acaba hamile miyim?

canm güzel haberlerini alırız inşallah seninde....şu andaki stresini tahmin edebiliyorum..çarş. beklemek çok zor olmalı ama sende bir ohhhhhh çekersin yakın zamanda rahatlarsın allahın izniyle merak etme..dua ed:Saruboceq::Saruboceq:icem senin için...

canım çok teşekkür ederim , senin konunu merakla okurken yaşadığım şu an ki sürpriz ve heyecan acayip umarım ikimiz için de hayırlısı olur , dileyen tüm anneler için :) :ecrin_bebek:

arkadaşlar dün pembe bir leke geldi çok korktum bugün hemen dr.a gittim düşük tehlikem varmış......iğne vuruldum ve hap verdi dinlenecekmişim.
ama bebişimin kalp atışlarını gördüm öyle minik be kuvvetliki rabbim ona kavuşmayı nasip eder inşaallah ve pzt tekrar gidicem dr.a kalp atışlarını dinliycez...lütfen dua edin benim için olurmu???
sevgiler

Deryancım geçmiş olsun , kendine dikkat et dinlen tuvalet dışında ayağa kalkma bence , Umarım tez zamanda iyileşirsin ve sağlıkla hamileliğine devam edersin ....

oy canım benim hayırlı olsun rabbim bütün senin durumunda bulunan kardeşlerimin yar ve yardımcı olsun sizde bizim için dua edin olurmu

çok geçmiş olsun deryan.
üzme çok kendini, yat dinlen, hiçbirşey sizden önemli değil.
Allah şifa versin canım...

arkadaşlarrrr bugün dr.a gittim miniğimiz 7.haftasında veeee çok sağlıklı......tehlike geçmiş çook mutluyumm çookk allah herkese bu mutluluğu yaşatsın inşallah...sevgiler

Canım tebrikler nasıl sevindim anlatamam...Tehlike varmış deyince çok korkmuştum...Çok şükür geçmiş, çok şükür...

arkadaşlarrrr bugün dr.a gittim miniğimiz 7.haftasında veeee çok sağlıklı......tehlike geçmiş çook mutluyumm çookk allah herkese bu mutluluğu yaşatsın inşallah...sevgiler

canım gözün aydın.
hepimiz çok sevindik senin adına.
bu dönemde hamile kalmak zor, Allah herkese kolay ve sağlıklı gebelikler ve bebişler versin.
sen yinede dikkat et kendine...

amin inş hepimize:) tebrikler canım inş sağlıklı bir şekilde alırsın yavrunu kucağına..

uzunnnnn bir aradan sonra merhaba.....umarım herkes iyidir ve bekledikleri hamişlikleri gerçek olmuştur... benim hamişliğim çok zor geçiyor acayip mide bulantısı var ve sabahları çıkartıyorum boş midede ne varsa çok halsizim..hiç böyle olacağını düşünmemiştim ne kadar zormuş allah biz hamişlere sabır versinnnn.ve bu bulantılar çabuk geçsinnnn. cuma ya dr.dayım bebişimizi ilk defa kollu bacaklı görücez allah nasip ederse.umarım herşey yolundadır.herkes için dua ediyorum alllah gönlünüze göre versin diyorum.sevgilerrrr

slm arkadaslar
ben enson 26 ocakda adet gordum. sonrasında adet gormedım.hormon testlerım normal cıktı.bthcg negatıf.dupaton kullandım yıne adet gormedım.usg de bısey cıkmıyor sımdı ıgne yaptılar.dıs gebelık bthcg de cıkmayabılır mı cok korkuyorum..bılenler yazarsa sevınırım..tskler....

merhaba gökyüzü,

ben hiç bhcg değeri olmayan dış gebelik duymadım canım.
ama sana ne iğnesi yaptılar merak ettim.
ben dış gebelik geçirdiğimde bana mtx 50gr diye bir iğne yaptılar, gebeliği sonlandırmak için.
(ama bu mtx kısaltması,esas adı daha uzun)

sana sanıyorum bundan yapmamışlardır dimi?
dupaton ne işe yarıyor bilmiyorum bu arada.
içini ferah tut, senin dış gebelik değil bence.

seni okadar ıyı anlıyorum kı bu ay adetım2 gun gecıktı dedım yıne dıs gebelık çok korktum rabbım dusmanıma yasatmasın agrısı dogumun 2 katı kadar bı agrıymıs
rabbım yardımcımız olsun korkma dıyecegımama elınde olmayacak ben buay korunmama ragmen çok korktum yaa belkı bı ıhtımal dıs gebelıkse dıyee
valızımı hazırladım hastane ıçın lazım olanları hazırladım neyse adet oldum rahatladım
allah kımseye vermesın çok zor
senı çok ıyı anlıyorumm
gıt hcg baktır bakalım kımı merkezler 50 nın altındaolunca gebelıkyok dıyor 4. haftada 50 olabılıyor eger 1.2 den alan yerler var kanında 1.2 se bıle gosterıyor ıstersen bı baktır ınsalalh normal bı gebelıktır

hcg de cıkar baktır bı rahatla çok sıkılmıssın streslısn kanda hcg baktır polikilinik falan varsa yakınında gıt 10 dk alır bence yarın gıdıp bı baktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…