Dış gebelik sonrası oluşan sağlıklı gebelik

Seleniss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2024
18
5
26
merhaba kızlaarrr benim ilk gebeliğim dış gebelikti mextu 50mg iki iğneyle sonlandırdık fakat biz eşimle çocuk çok istyoruz. Bu konuda kafam karışık biraz 3-6 ay korunmam gerektiğini biliyorum salı günü doktorada soracağım fakat dış gebelik boş gebelik yada bozuk gebelikten sonra hemen hamile kalan var mı ? Hamileliği sağlıklı geçti mi ? Ve ne kadar süre korundunuz ?

merhaba kızlaarrr benim ilk gebeliğim dış gebelikti mextu 50mg iki iğneyle sonlandırdık fakat biz eşimle çocuk çok istyoruz. Bu konuda kafam karışık biraz 3-6 ay korunmam gerektiğini biliyorum salı günü doktorada soracağım fakat dış gebelik boş gebelik yada bozuk gebelikten sonra hemen hamile kalan var mı ? Hamileliği sağlıklı geçti mi ? Ve ne kadar süre korundunuz ?
Ben düşük yaptım 5 ay önce.doktorlr ilk adetten sonra kalabilirsin dedi yine de bekledim 5 ay şimdi test yapmıştım pozitif haftaya kontrole gideceğim.aslinda ne zaman hazır hissedersiniz

NAPTINIZ MERAK ETTİM HAYIRLA SONUÇLANSIN BEN DE 6 AY ÖNCE DIŞ GEBELİK YAŞADIM SÜREM BİTTİ AMA ŞUAN ROMATİZMA İLACI KULLANIYORUM DENEMEYE KORKUYORUM AÇIKCASI

X