Dış Gebelik Serüvenim

Kızlar dış gebelikte kaşık ağrısı değil de böyle böbrek gibi bölük ağrısı olur mu bilgisi olan aydınlatabilir mi yada böyle bişey duyan hamileliğin ileriki seviyelerinde böbrek ağrısı normal görünüyor fakat geç döllenme ile hamile olduğumu daha bugün öğrendim henüz kan testini tekrar edip takip edemiyorum iki gün sonra edicem ama sol boşluğum aşırı derecede ağrıyor hakeret ettikçe eğilip kalkarken onun dışında kasık ağrım yada lekelenme tarzı bişey yok

Ya aslında o kadar karmaşık bi durumdayım ki şöyle ki 4 5 aydır adetlerim düzensizleşti 20 güne bir bazen 15 güne bir oluyordum en son ki adetimden 14 gün sonra lekelenme yaşadım önce yine adet oluyorum sandım ama devamı gelmeyince muhtemelen yumurtlama lekelenmeseydi dedim ve o tarihlerde şehir dışındaydım yani ilişki olmadı ve hamile de kalmam diyordum 27 yada 28 şubatta adet olmam gerekiyordu 28 günde biri baz alırsak ve olmadım şimdi adetimi 9 gün geçmiş oluyor sanırım geç döllenme yaşıyorum yada olmam gereken adet günü mü hamile kaldım acaba o yüzden mi bu kadar düşük bilmiyorum

Ya aslında o kadar karmaşık bi durumdayım ki şöyle ki 4 5 aydır adetlerim düzensizleşti 20 güne bir bazen 15 güne bir oluyordum en son ki adetimden 14 gün sonra lekelenme yaşadım önce yine adet oluyorum sandım ama devamı gelmeyince muhtemelen yumurtlama lekelenmeseydi dedim ve o tarihlerde şehir dışındaydım yani ilişki olmadı ve hamile de kalmam diyordum 27 yada 28 şubatta adet olmam gerekiyordu 28 günde biri baz alırsak ve olmadım şimdi adetimi 9 gün geçmiş oluyor sanırım geç döllenme yaşıyorum yada olmam gereken adet günü mü hamile kaldım acaba o yüzden mi bu kadar düşük bilmiyorum
Canım ilişki olduğu günü hesapla mesela o gün yumurtlama olmuş olsa 14 gün sonrası yada fazla gitsek 16 gün sonrası adet olman gerekiyor desek hangi güne denk geliyor kaç gün geçmiş oluyo öyle hesapla istersen kimyasal değildir İnşallah gönlünce olsun herşey ❣️

Canım ilişki olduğu günü hesapla mesela o gün yumurtlama olmuş olsa 14 gün sonrası yada fazla gitsek 16 gün sonrası adet olman gerekiyor desek hangi güne denk geliyor kaç gün geçmiş oluyo öyle hesapla istersen kimyasal değildir İnşallah gönlünce olsun herşey ❣️
Canım benim çok teşekkür ederim cvbın için şöyle söyleyeyim beklediğim adet tarihinden 3 4 gün önce başladı ilişki sonra yine şehir dışına gitmek zorunda kaldım beta değerim de 23 gibi çok küçük bi değer çıkınca acaba diyorum adetten bir gün önce falan mı hamile kaldım eğer öyleyse de son şüpheli ilişkinin üzerinden 10 gün geçmiş oluyor

Canım benim çok teşekkür ederim cvbın için şöyle söyleyeyim beklediğim adet tarihinden 3 4 gün önce başladı ilişki sonra yine şehir dışına gitmek zorunda kaldım beta değerim de 23 gibi çok küçük bi değer çıkınca acaba diyorum adetten bir gün önce falan mı hamile kaldım eğer öyleyse de son şüpheli ilişkinin üzerinden 10 gün geçmiş oluyor
O zaman daha adetine nerdeyse 3 4 gün var canım değerin normal gibi sanki yeni test verdin mi

Geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda sağlıklı gebelik yaşarsınız. Bende 2019 da geçirmiştim değerlerim sizinkilerden yüksekti. 2 doz iğneyle düştü.
Ocakta iğneleri vurulmuştum mart ayında değerim sıfırlandı ve o ay kızıma hamile kaldım. Doktorum korunma vermedi
Merhabalar bir sorum olacak lütfen bakabilir misiniz bende dış gebelikten 26 ocakta iğne oldum 28 indi 1796 olan değerim iğnenin etkisi ile düşmeye başladı sonrasında tekrardan 12 şubatta regl sonu gibi lekelenmem oldu ve 5 gün sürdü doktorum prof ve korunma asla vermedi şimdi en son olan 12 şubattın üzerinden mi regl günümü hesaplamalıyım 30 gün oldu dögüm 26 güne bir test yapsam mı acaba

Merhalar
Bende dis gebelik geçirdim. 2 doz igne oldum. Değerim 6000 lerdeydi sıfirlanmasi 2 aydan fazla sürdü. 29 0cakta sıfırlandı. Doktorum 2 adet gör sonra hsg çektir dedi. 20 günde fazla oldu ama hala adet olamıyorum. Ben acaba sizi yanlış mı anladım. Değeriniz sifirlandiktan sonra adet olmadan hamile mi kaldınız yoksa hemen mi adet oldunuz
Merhaba, benimde ilk dozda deger düşmedi. 4. Gun 1580 di 7. Gun 2128 olmus. 2. Doz lucak yarin. Fakat benim adet kanamasi gb kanamam da var. Agri, sizi vs hicbisey yok. Doktorum normal dedi kanama. Sizde oldumu? Birde 2. Dozdan sonra ne zmn dususe gecti beta??

Mide bulantısı, kusma, halsizlik, baş dönmesi bide bana 2 kere iğne yapıldı 1.iğneden sonra tekrar değer yükselir genelde normaldir, ama 2.iğneden sonra düştü değerim çok şükür atlatalı 1 ay oldu bile.
Peki sizde kanama olmusmuydu acaba adet gb?

Merhaba, benimde ilk dozda deger düşmedi. 4. Gun 1580 di 7. Gun 2128 olmus. 2. Doz lucak yarin. Fakat benim adet kanamasi gb kanamam da var. Agri, sizi vs hicbisey yok. Doktorum normal dedi kanama. Sizde oldumu? Birde 2. Dozdan sonra ne zmn dususe gecti beta??
Valla kanama çok normal canım hatta ben tüp patladı diye zeynep kamile gittim bian ağrı girdi ama meğersem bianda değerim düştüğü içinmiş gerek kalmadı ameliyata benim çok kısa sürede düştü çok şükür 🙏 sizin şuan nasıl değerleriniz bide kaçtan düştüğüde önemli tabi

Ben de ekimde dış gebelik geçirdiğimi öğrendim değerim 1600 lerdeydi keseyi sol tüpte görmüştük ayrıca benim kanamam ve kasık ağrım vardı iğne yapıldı ama 2 gün sonra kötü oldum hastaneye gittik gece, ultrasonda iç kanamayı göremedi 1 saatte bir kan değerime bakıldı beta düşmüştü ama kanım da bir anda 7 ye düşünce doktor ameliyata aldı iç kanama başlamış dedi ve maalesef sol tüpüm patlamış almak zorunda kaldı doktorum hala hamile değilim 😔 hayırlısı olur inşallah 🤲🏻😔

X