Dış gebelik olabilir mi lütfen yardım edin :((

S.GUN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
20
0
Selam arkadaşlar
Spiralle korunuyorum,spirali sağlık ocağında taktırdım ve taktırdıktan sonra kontrol ettiremedim.Adetim 10 gün geçti
2 gün önce sabah idrarıyla yaptığım test pozitif çıktı (5 tllik testti)
dün sabahki test negatif )(1 tllik testlerden yaptım )
Bu sonuca göre hamile miyim , dış gebelik olabilir mi ? Dış gebelikte ne tür belirtiler yaşıyorsunuz? ılk kez adet gecikmem oluyor ,acil yardım bekliyorum arkadaşlar :sinifsinif::çok üzgünüm:

Adet oldum nihayet 10 gün sonunda çok şükür , konuyu kilitleyebilirsiniz :)))

Son düzenleme:
Arkadaşlar nolur birşeyler söyleyin ya çok fenayım, benim durumumu yaşayan yokmu hiç, çok korkuyorum , ilk kez adet gecikmesi yaşıyorum doğumdan sonra ...

Arkadaşlar nolur birşeyler söyleyin ya çok fenayım, benim durumumu yaşayan yokmu hiç, çok korkuyorum , ilk kez adet gecikmesi yaşıyorum doğumdan sonra ...

canım neden doktora gitmiyosun. doktor seni muayene edecekki dış gebelik var mı yok mu söyleyecek.

yarın için randevu alabildim arkadaşım , maaş almamıştık ama yarını beklemek bile çko zor geliyor, adet oluyorum sandım dün sevindim pembe birşey geldi birdaha yok senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…