Dış gebelik mi yardimmmm

Ozlmk35

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2024
49
12
31
6 eylulde beta 513 cikti
9 eylul 1515
Bugun 12 eylul 4017 cikti
Doktor vajinal ve normal ultrasondan keseyi gormek icin bakti ama kese yok dedi cumartesi tekrar kan ver ve acilde ultrason bakilsin dedi
Ama ben cok korkuyorum dis gebelik mi boyle birsey yasayan varmi

Canım değerin baya artmış ama ultrasonda görünmesi lazım sanırım hemen olumsuzu düşünme doktor ne dediyse onu yap

Adetin gecikti mi

Artışın iyi aslında dış gebelikte iniş çıkış oluyor betada kese için de belki geç döllenmedir hemen kötü düşünmeyin. Ağrınız sancınız var mı

Korkma canım benim benimde geç döllenme olmuştu beta 93le öğrendim 7 günde 7900 oldu doktor keseyide görmemişti bende dis gebelikten şüphelendim 1 hafta sonrası vajinal muayene ile göründü geç döllenme olunca 2 hafta geriden geliyor

Canım dış gebelikte değer düzensiz bi artar bi düşer ,kasıkların kopacak gibi şiddetli ağrır . Senin değerin çok güzel artmış maşallah kese hemen görüncek diye bişey yok geç döllenmede olmuştur

Ben smdi cimartesi acile gidicem orda tekrar beta bakip karindan bakicaklar o zman belki yine gorunmez 2 hafta geriden geliyorsa

Ay insallah valla icime su serptiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…