Dış gebelik,kapalı ameliyat ve doğum kontrol hapı

PapatyaKralice

Papatya
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2022
71
14
30
Öncelikle herkese merhaba ,
Ben 2 ay önce dış gebelik yüzünden kapalı ameliyatla sağ tüpümü aldılar.
Ve 1 ay sonra polikistik over yüzünden yasmin doğum kontrol hapını kullanmaya başladım. Fakat bugün son gün ve benim ağrım var bu normal mi ?
Tek tüple hamile kalan var mi ?
Yardımcı olur musunuz bana lütfennnn

Öncelikle geçmiş olsun pcos varmış tek tüp de alınmış bence hiç doğal yolla deneme canım aşılama yada tüp bebeği düşün ben de pcosluyum ilaçla gebe kalmıştım dış gebelik geçirdim tüpüm alınmadı iğneyle düşmüştü şuan aşılama sürecine hazırlanıyorum

Öncelikle çok geçmiş olsun . Diğer tüpün açıksa eğer hamile kalma şansın sadece %50 düştü . Yarıya düştü sadece. 1 yılda sadece 6 ay gebe kalma şansın var öyle düşün . Bende kapalı ameliyat oldum . Doktor 1 tüpünü alabiliriz demişti . Ama tüpüm hasar görmediği için almamışlar . Ondan önce de bana gene doğal yollarla hamile kalabilirsin. Sadece %50 ihtimale düşecek demişti .

psikolojim bu süreçte alt üst oldu. Umarım bu durumu yaşayan herkes Sağlıklı evlat sahibi olur. Öncelikle iyileşme sürecindeyim ama polikistik over olduğu için de aşılama olmadan olmuyor mu

Diğer tüp ne durumda bakmadım ama doktor problem yok demişti . Ameliyatımı yapan doktor yumurtalarında iyi dedi ama başka doktora gidince polikistik över ve polip var dedi. Ameliyatta hiç mi görmedi anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…