Dış gebelik kanaması nasıl olur

Benim kahverengi akıntı şeklinde kanama olmuştu
Çok mu olmuştu ya Allah aşkına bana yardım edin
Kırmız pembe ve kahverengi kanamalarım oluyor düşük önleyici kullanıyorum.

Onun disinda beta çok yavaş ilerliyor sizin de öyle miydi? Nasıl anladınız diş gebelik olduğunu ne zaman öğrendiniz

Günlük ped i bile doldurmayacak kadar akıntı oluyordu benim. Gebelik testim pozitif çıkınca doktor ultrasonla baktı kese göremedi. Ya düşük yaptın yada dış gebelik dedi. Ertesi gün kürtaj oldum ve dış gebelik olduğu anlaşıldı sonuca göre. 2 doz mtx iğnesi oldum betam değerim şuan düşme aşamasında tedavim henüz bitmedi. Hiç bir belirtim yoktu kahverengi akıntı dışında bu arada benim betam 16 binlerde çıktı ilk kan verdiğimde o yüzden kesindi normal gebelik olsa kesenin o değerde görünmesi gerekiyormuş

Beta nasıl yükselmişti benim çok düşük ilerliyor

Siz çok erken hamile olduğunuzu fark etmişsiniz sanırım ben fark ettiğimde geç olduğu için ilk kan verdiğimde fark edildi. Dış gebelikte en önemli şey kesenin görünmesi anladığım kadarıyla sizin daha çok erken görünmesi için

Adetin geçtiği günün 1 gün sonra anladım

Anladım inşallah sağlıklı bi gebeliğiniz olur. Dış gebelik demek için erken gibi duruyor yaşadığım deneyime göre betanın daha yüksek seviyelerinde doktorlar tam olarak söylüyor ne olduğunu

Ya kızlar nolur biri bir şey desin bu beta 2 katı artar mı dış gebelik olsa bana doktor dış gebelik olabilir dedi ama beta 2 kat artmıştı en son

Dış gebelik teşhisi konulduysa neden düşük önleyici kullanıyorsunuz.
Normal.sartlarda gebelik sonlansin diye iğne yapılır.
Kahve rengi, pıhtıli zeytin ezmesi gibi, bazen pembemsi kırmızımsi leke oluyor ama günlük ped dolduracak kadar çok degil

Bilmiyorum ki daha önce hiç yaşamadım beta yavaş ilerliyor diş gebelik bu dedi kanama var diye düşük önleyici iğne verdi yıllardır çocuk için çabalıyoruz diye bir süre takip edelim yoksa hemen ilaçları bıraktıracaktım dedi bende bir umut bekliyorum

Ağrı sancı var mı?
Bir sonraki kontrol ne zaman?
Sen yine de kendinde değişik birşeyler hissedersen git kontrole
Bende evliliğimin 5. Yılı geçirdim.
2 doz mtx iğnesi ile sonlandı

Kese görmedin mi

Değerleriniz kaç
Adetlerimiz duzenliyse beklenen adetten kaç gün sonra yaptırdınız ve sonuçlar kaç çıktı.
Belki geç döllenme olabilir
22 martta adet olmam gerekyordi
23 martta idrar testi yaptım silik çizgi gordum

24 Mart Cuma 99 başka hastane
27 Mart Pazartesi 205 aynı hastane
29 Mart Çarşamba 242 başka hastane
31 Mart Cuma 385 aynı hastane

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…