Dış gebelik Hk.

Doktorum bana da 4. Gün baktır demedi ama ben çok okumaktan kendi kendime yaptırdım testi :)) iğne olduğumda 1300 olan değer 4. Gün 2300 çıktı. Acacyip gerildim ama 7. Günü bekliyorum. Bu bekleyiş aşırı stresli oluyor.
Siz de lütfen düşünmemeye çalışın, biliyorum çok zor. Ama bence sizin 7. Gün değeriniz gayet iyi, 4te yükselip düşmüşsünüz gibi geldi bana.
Neden 4. Gün baktırmamış doktorlarımız anlamadım cidden, aynı doktora mı gidiyoruz yoksa?
Doktor bana hasarlı tüpü alalım dedi aslında ama ben istemiyorum çünkü çok yıprandım kurtajdi,igneydi.Bir yandan oğlum okula başladı 1.sinif.Obur çocuğumu sütten kestim mecbur ona ayrı bir travma oldu.1gunde memeyi bırakmak zorunda kaldı😔Kendi derdime düştüm...Ben gebzedeyim siz hangi şehir?

Kızlar selam benim yaşadığım şey dış gebelik olabilir mi ? Adetimin dün olması lazımdı ama olmadı, 11 gün öncesinden başlayan sürekli bir kahverengi lekelenme var, idrar testim negatif ve ne göğüs hassasiyeti ne de başka bir belirtim yok. Dış gebelik olabilir mi ? böyle bir şey yaşayan var mı
Henüz çok erken lütfen dış gebelik diye kafanda düşünme bile,olumsuz düşünme.İnsallah sağlıklı bir hamileliktir..

Doktor bana hasarlı tüpü alalım dedi aslında ama ben istemiyorum çünkü çok yıprandım kurtajdi,igneydi.Bir yandan oğlum okula başladı 1.sinif.Obur çocuğumu sütten kestim mecbur ona ayrı bir travma oldu.1gunde memeyi bırakmak zorunda kaldı😔Kendi derdime düştüm...Ben gebzedeyim siz hangi şehir?
Ben Ankara, haklısınız ameliyata ne gerek var ilaçla düşebilecekse…Bu uzun bekleyiş yorucu benim de azaldı ama az az düşüyor. Bekleyip göreceğiz :KK43:

X