Dış gebelik geçiren veya hakkında bilgisi olan lütfen bana dönüş yapsınnnn😢

dicle1

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2024
176
49
Merhaba ilk gebeliğimdi benim dış gebelik geçirdim iki doz 85 lik iğne vuruldum mextu artı bir de kürtaj oldum 1 Haziran'da İlk doz iğnemi vuruldum 40 gün sonra adet oldum ve daha sonraki ay ikinci adetimi oldum şimdi 3.adetimi bekliyorum ne kadar korunmalıyım bilmiyorum korunmayı bıraksam bişey olur mu bilmiyorum bı bilginjz var mı arayı fazla açmak istemiyorum ama bı yandan da yanlış bişey yaparım diye korkuyorum

Ben de kürtaj olmuştum 6 ay kadar korundum doktorların bakış açısı çok farklı ama bekleseniz iyi olur sizde vücut kendini hemen toparlayamıyor

muhakkak 6 ay korunun çünkü yapılan iğne etkisi ağır 3 doktora gittim sadece bir tanesi 3 ay dedi diğer ikisi uzatabildğin kadr uzat dedi hem topalrnma hem de snin açından acele etme

muhakkak 6 ay korunun çünkü yapılan iğne etkisi ağır 3 doktora gittim sadece bir tanesi 3 ay dedi diğer ikisi uzatabildğin kadr uzat dedi hem topalrnma hem de snin açından acele etme
Siz korunmadan sonra hamile kalabildiniz mi sağlık bir şekilde geçmiş olsun bu arada

Denemedik biz şuan başka rahatsızlığım çıktığı için ilaç kullanıyorum ama acele etme vucdnu dinlendir kullanilan igne ağır cunku ...

Ben kürtaj olmadım. Doktorum üç ay dedi. İlaç içinde 6 ay yazıyor. Her doktor başka birşey söylüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…