Dirimkizi hamile

inanmiyorummmm canim dirimkizi arkadasim ay inan cok sevindim okuyunca tuylerim urperdi desem inanmazsin sen bunu coktan haketmistin cnm benim allah kucagina almayi nasip etsin isallhhhhhhh.tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrra.s.a.s.a.s.

"Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Dırımkızı da hamileymiiiiiiiiiiiiiiiişşşşşşşşşşş!!"

Başlığı görünce verdiğim ilk tepkiyi yazmak istedimhihoyyyt Ay çok sevindim yaa, Allah sağlıkla kavuştursun bebeğine! Rabbim sen ne büyüksün bu mübarek günlerde ne çok hamiş haberi aldık, sana şükürler olsun!!a.s.

canım çok ama çok sevindim Allah çok şükür emeklerinizi boşa çıkarmadı. Sağlıkla sıhatle gelsin yavrun yada yavruların.

Rabbim tüm kendisi içinde bu güzel haberi bekleyenlere tez zamanda versin insallah.

Tebrik ediyorum yani hamişimizi, nasıl bi duyug acaba insan bunu öğrenince ne kadar seviniyodur kimbilir, bende birgün burda bende hamileyim diyebilecekmiyim acaba

Tebrik ediyorum yani hamişimizi, nasıl bi duyug acaba insan bunu öğrenince ne kadar seviniyodur kimbilir, bende birgün burda bende hamileyim diyebilecekmiyim acaba

inş.. dersin cnm sakın umutsuz olma...biiliyorum bu kelime bişey ifade etmiyor bu durumda ama ben birsenenin bir dk.nefes almadan tedavi ile geçirdimm...
en son tedavmize geldimmm ve çok yoruldummmmmmm ama olduuu rabbim şimdiii bana onların kalp atışını,keselerinide görmek nasip etsin:CüvCüv::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

isim olarak takip ediyordum sizi ne mutluki böyle mübarek bir ayda Mevlam muradınıza erdirdi dilerim tamamınada erdirir tebrik ediyorum arkadaşım dualarını ben ve bizden eksik etme ki etmeyeceğinede eminim

allah sag salim kucagına almayıda nasıp etsın inşallah darısı bütün isteyenlerin başınaa.s.

canım çok sağolllll sanada geçmiş olsunnnnnn sıkıntılarından kurtulmuşsunnn

allah birdaha yaşatmasın cnm

Sende sağol canım benim, Amin Allaha şükür iyi bebeğim ,
Allah ne bana ne başkasına kimseye bu korkuyu yaşatmasın Allah muhafaza.
Bebeklerimiz sağlıkla gelsin anneciklerine inşallah.

Seni ve eşini çokkk tebrik ederim dırımkızı:lepi:
İnşallah sağlıklı bi hamilelik geçirip alırsın meleğini kucağına:CüvCüv:
Rabbim inşallah birgün bizide güldürür

cnm benim ne yazacağımı sasırdım
öylesine girdim bakınıyordum baslığı görünce donup kaldım
bütün sayfaları okudum ağlamaktan gözlerim şişti
allah tamamına erdirsin allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin
çok sevindim inş allah bana da bu günleri nasip eder

:lepi:bidenem cok sevindim ya nuray soyledi inanirmisin cok mutlu oldum hayirr mubarek gunde allahim nasip etti kendim kadar sevindim anlatamam cok mutluyummmmmmmm:teytey::teytey::teytey::teytey::

birsencim, senin adına çok ama çok sevindim. sizleri aysonu kızlarından takip ediyordum. kimi zaman çok ümitsizliğe düştüğün oldu ama bak allah yardımcın oldu. şimdi inşallah ikizlerine :) sağlıklı bir şekilde kavuşursun canım.
gözün aydın. tebrik ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…