Dirimkizi hamile

çok sevindimm nekadar çok bebek isrtediğğini az çok biliyordum allah dualarını kabul etmiş inşallah sağlıcakla kucağına almayıda nasip eder..

Tebrikler canım gerçekten çok sevindim.allah sağlıklı bir şekilde herkeze bu duyguyu yaşatsın.Umarım bu sevinci tatmayan kalmaz.

ŞenizCanım gözleriniz aydın olsun gerçekten şuan ağlayarak yazıyorumsenağlama bu satırları inan çok duygulandım Allahım sonuna kadar taşımayı ve sağlıklı bir şekilde meleklerine kavuşmayı nasip etsin,,,,inşallah sana sımsıkı tutunurlar annesi,,,,seni ölene dek bırakmamaları dileğiyle sabrın ve azminden dolayı tebrik ediyorum arkadaşım,,,,

tebrik ederim allah muradına erdirdi sonunda...inşallah kucağınada almayı nasip etsin....inşallah bir gün bizlerde muradımıza ereriz.....

çok teşekküe ederim cnmmmm ...duaların için çok sağoll amin tüm hamişlerimeze:CüvCüv:

YA İNANILMAZ SEVİNDİM..ONUN İÇİN UZUN BİR MARATONDU BU AMA SONUNDA ARZUSU GERÇEKLEŞTİ..TEBRİK EDİYORUM DIRIKIZI SENİ ...İNŞALLAH SAĞLIKLI BİR GEBELİK GEÇİRİRSİN

YA İNANILMAZ SEVİNDİM..ONUN İÇİN UZUN BİR MARATONDU BU AMA SONUNDA ARZUSU GERÇEKLEŞTİ..TEBRİK EDİYORUM DIRIKIZI SENİ ...İNŞALLAH SAĞLIKLI BİR GEBELİK GEÇİRİRSİN

teşekkür ederim cnm ne kadar mutlu oluyorum yazılarınızı gördükce

ne kadar çok sevenim varmışşşş .....TEŞEKKÜRLER KK BAYANLARIIa.s.:sm_cool::teytey:

dırımkızı canım benim tebrikler yaa cok sevindim bende zaten bugun bende çok ağlıyodum bugunlerde adet olucam olmazsam gebeyim senin haberini alınca dahada bi duygulandım Rabbime şükürler olsun yaa ne güzel bir ayda gebe kaldım maşallahh

CANIMSIN SEN YAAAA:1hug:
BENDE SANA MAİL ATTIMM
DEDİNYA TAKİP EDİYORUM
GÜSEL DİLEKLERİN İÇİN ÇOK SAĞOL
CNMM BENİMM RABBİM BU MÜBAREKK
AYDA SANADA NASİP ETSİN CNMkaydirigubbakcemilea.s.

evet yaa maşallah gebe kalan cok var bu ay ... dırımkızı anlattınmı göremedim bilmiyorum ama anlatsana nsl öğrendin hamile oldugu nerde test yaptın v eşine nsl söyledin neler yaşadınız o anki duygularını anlatda biraz ağlayalım (

bi arkadaşıma anlattım size alıntı yaptım cnm

anlatayım şimdi kuşum transferden hemen sonra kocam izne çıktı daha doğrusu benim
yumoşlar toplanacığı zaman çıktı izne transferden sonra 1 hafta hep yatırdı beni yemeğimi önüme getirdi suyumu bile verdi ama bana afagan bastııı tabii çok baskı yaptı hep yatırdı ağrılarım oldu zaten .......sonra pazar aksamı anneme geçtik annemde bir gece kaldım annem işe gittiği için perşemebe gününe kadarda halamda kaldım ama azcık gezdim tozdum....

sonra kasık ağrılarım arttı...en çokda mide ekşimesi yasadımmm halada ölüyorum yatarken boğazımı asit yakıyor.......ben hep umutsuzmdum ama hep hamile rüyasları gördüm hep kızım olacakmış olarak gördüm.....ama inanamıyorsun biliyorsun bu durumu zaten.cuma günü sabah bi kalktımmm burnum kanadı yarım saat çok korktumm tabi ondan önceki aksamda tansiyonum düştü....işte bu sabahda saat 11.30 da çıktık evden saat 12 hastaneydim kan verene kadar 12.20 oldu hemşire bana 2 saat sonra alacaksın dedi...ama neredeee 3.10 geçe gibi aldım sonucu görüyorum ama orada bir negatif yazısı var ona bakıyorum....bu ne diyorum kıza kız benim yetkim yok dedi..ayyy sonuc 311 ben ağlıyorum annem eşimi arıyor (bu arada eşim heycandan hastane kapısında bekledi)ben hemşireye koştum sonuç ne deidm sen anlamışsın dedi daha ne olsun dedi annem hemşireyi öptü sakın ilaçlarını bırakma hepsini iç dedi ama ağlıyorum ben hüngür hüngür sonra rendevu için odaya girdim ...eşim geldi saıldıkk ağlaştık randevu aldım ..29 eylülde keseleri görecezzz inş.. cnmm

Birsen bitanem çok sevindim, Allah tamamına erdirsin güzel kardeşim ,
Maşallah inanılmaz mutlu oldum, Tebrik ederim sizi canım.
Sağlıkla kuvuşmanı diliyorum bebişlerine inşallah

Birsen bitanem çok sevindim, Allah tamamına erdirsin güzel kardeşim ,
Maşallah inanılmaz mutlu oldum, Tebrik ederim sizi canım.
Sağlıkla kuvuşmanı diliyorum bebişlerine inşallah

canım çok sağolllll sanada geçmiş olsunnnnnn sıkıntılarından kurtulmuşsunnn

allah birdaha yaşatmasın cnm

ayy canım yaa ne güzel Allahım ne güzel o duyguyu yaşaman... İnsan o anda ne yapar dimi karmakarışık duygular icinde olur aglasammı gülsemmi.. Tekrar tebrik ederim hala inanamıyorsundur herhalde :)) benimde bugun yarın adet olmam lazım ama bakalım olmazsam test yapcam bi kaç gün daha gecsin diyorum belki negatif cıkar.. Eger bu ayda hamile değilsem tedavim başlıcak dr. adetin 3.günü gel demişti bana testler yapılcak eşimede yapılcak.. Yani bu ay son umudumuz bakalım hayırlısı herşey icin..

birsencimm inan ne yazacagımı ne söyleyecegimi bilmiyorumm o kadar mutluyumm ki canımm yazılarınızı okuduktan sonra gözyaşlarımı hiç tutamıyorum artık güzelim. Allah'ım saglıcakla bebişlerine kavuşmayı nasip etsin güzel kalpli arkadaşım. seni çok seviyorumm güzell canım pozitif arkadaşımm ailenle birliktee mutlulugun daim olsun.

canım hayırlısı olsun allah tamamına erdirsin inşallah...darısı isteyen herkezin başına inşallah....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…