Direksiyon sınavı

Gncby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2017
42
19
36
Hanımlar merhaba
Ben ehliyet e sınavını 98 le tek seferde geçtim 8 ders eğitimlerimide aldık şimdi sınavı bekliyorum ama kabusum oldu resmen aslına hocayla gayet iyi sürüyorum ama düşündükçe içime fenalar basıyo kesin heyecan yapacam sınavda diye tek seferde gecmek cok mu zor ya

Hanımlar merhaba
Ben ehliyet e sınavını 98 le tek seferde geçtim 8 ders eğitimlerimide aldık şimdi sınavı bekliyorum ama kabusum oldu resmen aslına hocayla gayet iyi sürüyorum ama düşündükçe içime fenalar basıyo kesin heyecan yapacam sınavda diye tek seferde gecmek cok mu zor ya
Gectinni canim merak ettim bende ders alicam ama daha yazılı sınavı vermem gerek

Heyecan yapmayın yeterki soğukkanlı olmaya çalışın.
Zira ben heyecandan sınav bittiğinde arabadan inerken emniyet kemerini sökmeden inmeye çalıştım :deli:

Heyecan yapmayın yeterki soğukkanlı olmaya çalışın.
Zira ben heyecandan sınav bittiğinde arabadan inerken emniyet kemerini sökmeden inmeye çalıştım :deli:
:KK48: peki gectinni dersten canim bize tüyo versene hocalar nelere bakıyo neye kızıyo falan

Aslında gayet iyi öğrendim şimdi son dersten geldim hoca hazırsın dedi yarın 3 de sınavım var bakalım bu gece uyuyabilecek miyim
Hiç heyecan yapma inşallah geçersin heyecan sana hata yaptırır dikkat et soğuk kanlı ol .
sonucu banada yaz canim

Hanımlar merhaba

Ben de bugün sınava girdim. Aşırı heyecan yaptım inanılmaz heyecanlıydım dudağım kurudu elim ayağım titredi. Çoğu şeyi yaptım parklar kavşak tamamdı ama ışıklara baktım yeşil yanıyordu tam geçerken ışık değişmiş geçmişim. Hiç tahmin etmediğim şeyden kaldım ve çok üzüldüm heyecan en etkili şeydi. Sizin nasıl geçti sonav

Bende bugun direksiyon sinavina girdim ve derslerde yapabildigim yokus kalkisini sinavda yapamadim cok uzgunum bi sonraki sinav ne zaman olur bilen varmi neye gore belirleniyor

Bende yazılıdan 98 aldım direksiyon hafta ya olacak mis bakalım nasıl geçecek bende de heyecan var

Bende bugun direksiyon sinavina girdim ve derslerde yapabildigim yokus kalkisini sinavda yapamadim cok uzgunum bi sonraki sinav ne zaman olur bilen varmi neye gore belirleniyor

Beni de bugün aradılar. Haftaya c tesi pazar diye. Ve ben strese girdim çnkü özel ders almak da istşyordum vakit kısıtlu çünkü küçük çocuğum var ramazanda bırakacağım kimse yok. Herkes oruçlu yemek hazırlama derdi var.çovuğum çok hareketli başetmek zor oruçlu oryçlu. Öylece kaldım. Sınav bir sonraki aya oluyor bilginiz olsun

Beni de bugün aradılar. Haftaya c tesi pazar diye. Ve ben strese girdim çnkü özel ders almak da istşyordum vakit kısıtlu çünkü küçük çocuğum var ramazanda bırakacağım kimse yok. Herkes oruçlu yemek hazırlama derdi var.çovuğum çok hareketli başetmek zor oruçlu oryçlu. Öylece kaldım. Sınav bir sonraki aya oluyor bilginiz olsun
Bende ayni durumdayim 2 yasinda oglum var cok hareketli ailemden uzaktayim cocuk sikinti oluyor boyle olunca dersi erken saate aliyorum esim isyerine goturuyor oglumu sonrada gelip aliyorlar beni eve gidiyoruz 24 u 25 i sinav tarihi belli oldu bugun aradilar beni ogrenmisken arayi acmak istemiyorum ben tekrar giricem insallah 2 derste ozel alirim insallah bu defa olur:olamaz:sizede başarilar

Bende ayni durumdayim 2 yasinda oglum var cok hareketli ailemden uzaktayim cocuk sikinti oluyor boyle olunca dersi erken saate aliyorum esim isyerine goturuyor oglumu sonrada gelip aliyorlar beni eve gidiyoruz 24 u 25 i sinav tarihi belli oldu bugun aradilar beni ogrenmisken arayi acmak istemiyorum ben tekrar giricem insallah 2 derste ozel alirim insallah bu defa olur:olamaz:sizede başarilar

Ben bugün telafi derslerimi aldım hoca dedi herseyi yapıyorsun. Ek ders alsan da bu heyecanını atmadan bir faydası olmax yani ek derste sana ne öğretebilirim heyecanını atmayı öğretememki dedi🙈 şimdi bile heyecanlandım. Ya bir ilsçmı kullansam sakinleştirici. Ne yapacağımı bilemiyorum pazar günü sınavım var.

Bugün hocayla konuştuk. Sınavda gayet iyi gittin. Yaptığın hata ışıkları görünce yavaşlamamandı dedi. Hızlı girdiğin için tabiki o anda farkedemedin geçtin dedi. Aklınızda bulunsun bu bilgi arkadaşlar ışıkları görünce yavaşlayın mutlaka

Heyecandan dikiz aynalasini yanlis ayarlamistim. Sag sol neredeyse hic gorunmuyordu. Cogu yerde erken sinyal verdim ona ragmen gectim. Aynalarinizi iyi ayarlayin

X