direksiyon dersleri ve sınavı

Kesinlikle yetenek işi ama öğrenmek değil öğretmek Sizin hoca malasef sınıfta kaldı
bir sınıfta bir öğretmen vardı.çocuk oluma yazma öğrenemiyordu.öğretmen en arka sıraya atıp çocuğu dışlamıştı.en sonda annesine senin çocuk okuma yazma öğrenemez.bende uğraşamam.al götür özel ders aldır.ancak 4. sınıfa öğrenir demişti.arkadaşımdı annesi kahrolmuştu.daha sonra çocukta disleksi rahatsızlığı çıktı.bir öğretmenin bunu nasıl anlamadığını sormuş doktor.yani sözüm oki öğretmek bu değil,herkes veli davranışından bahsediyor fakat bazı öğretmenlerin tutumuda ortada.demem oki öğretmek eğitmek zordur her yaşta.kolay olsaydı eğer her insan bir olurdu bir doğar bir yetişir bir olurdu.

Ders saatiniz bana da az geldi açıkçası. 100 dakika ama 100 dakikayı dolu dolu geçirmemişsiniz muhtemelen. Öğretmen çok önemli direksiyon dersinde. Başka bir hocayla çalışırsanız bunu fark ederseniz. Bende çok heyecanlıyım ve üçüncü defa sınava girdiğimde yanımda görevli öğretmen bence siz bırakın çok heyecanlısınız süremezsiniz dedi ve ben üçüncü defa kaldı. Son hakkımda kalmıştı ve söylediği cümle beni o kadar üzmüştü ki son hakkımı kullanmadım ve dosyayı yaktım. Çok sonra otomatik olarak başvurdum ve aldım.

nasip buymuş demekki.eğer sizi cesaretlendiren biri olsaydı bence manuelde alabilirdiniZ.insan çok önemli .davranış çok önemli.

Canim ben gecen yaz 7 aylik hamileyken aldim ehliyeti. Hem de ilk seferde. kursum derslerine ek esim de calstirdi simdi trafik te fink atiyorum. Araba kullanmak pratik isi kullandikca ustalasiyorsun ama kimisi de cidden 50 ders de alsa suremiyor. Sana tavsiyem rahat ol parklara iyi calis gecersin ins.

çalışabilsem işte.yapamazsın diyip kenara itilmek üzdü beni açıkçası.

maşallah sana valla.eğer bende korona olmasaydı en geç 7. ayımda alacaktım kısmetimde varsa.ama hastalık nedeniyle ara vermem bir yönden iyi oldu.çünkü çok soğumuştum.

Çok sakin hocalar var.. Değiştirebilirsiniz, özel derste dahi ilk zamanlar Park çalışmıyorsunuz.. Önce vites sonrasında diğerleri. Vitesi atacağınız zamanı kapınca diğer şeyleri daha kolay öğrenirsiniz..

Dükkanın önünde eşim ve yan dükkandaki esnaf otururken kadının teki park edememiş, bizimkiler aralarında gulusmusler kadında duymuş araçtan inip gelip yardım etsenize diye azarlamis eşimi felan ne gülmüştüm

Tamamda ne desin sizi boşuna umutlandırsın mı?

maşallah sana valla.eğer bende korona olmasaydı en geç 7. ayımda alacaktım kısmetimde varsa.ama hastalık nedeniyle ara vermem bir yönden iyi oldu.çünkü çok soğumuştum.
Bir alt yapi olusmus iyice calisip alirsin. Gozun de buyutme erkeklerin en safi bile mukemmel kullaniyor niye cok rahatlar. Kursta mutlaka baska hoca vardir degistir hocayi seni kotu etkilemis. Insallah ehliyetimi aldim diye yazarsin buraya da tekrar basarilar

inşallah yazarım canım konu hep burada zaten

iyi yapmış kadın, erkeklerin doğru düzgün yapabildiği tek şey araba kullanmak . artık ne kadar doğruysa. Kadınlar milyonlarca şeyi aynı anda yapıyor yapmak zorunda.Bana gülselerdi açıp da bi tarafınıza gülün derdim. yine kibar kadınmış .

Tamamda ne desin sizi boşuna umutlandırsın mı?
ben ona sormadımki ben geçermiyim kalır mıyım diye.o sebeple birşey demesine gerek yok bence.buna boşa umut vermek denmiyor.ben sorsaydım oda kazanamazsın deseydi ben girip buraya konu açmazdım.birde benim adıma kursa gidip özel ders alacak demek nedir.ders saatlerini boş yere harca sonra özel derse mecbur bırakıl.

Kurslardaki 8-10 saat eğitimle kim ehliyet alabilir ki zaten

Benimde basımdan benzer bir olay geçti.
Hiç hazır değilken sınava girdim.
Hatta moralim o kadar bozuldu ki çalışmak Bile istemiyordum.
Sonra kendim çalıştım günlerce ve geçtim.

eğer gerçekten dersler öğretilmek amacıyla kullanılsa yeterli olabilir.ama rant dünyası para cazip ve tatlı geliyor.sınavlar zaten zor.insanlar zor durumdalar ,

en azından almışsın canım darısı başıma artık ne diyim.

Bende çok eglenmistim eşim anlatınca fircalamis sizi bı daha gulersiniz demiştim ,bizim burada araç kullanan kadınların çoğu iyi araç kullanır benim anlattığım acemi kesim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…