direksiyon dersleri ve sınavı

Bana da sadece son derste park calistirmislardi. Bilemedim normali nedir. Tek seferde aldim. Belki panik oldugunuzu görünce böyle de yapmis olabilir ama uslubu yanlis. Benim ilk dersim direkt akan trafikte olmustu. Yer de istanbul bagdat caddesi

Ama hissiyatim normal dogumla ugrasmayip sezeryan tercih eden doktorlar gibi, otomatik vites ehliyeti cikali hocalar manueli sallamiyor. Ugrasmiyor. 3 arkadasim yazilmisti biri eskiden biliyordu o gecti diger ikisi bilmem kacinciya girdi sınava alamadi. Kurs yetkilisine bu hoca motivasyonumu dusuruyor diyip degisim ve telafi isteyin.

öyle yapacağım canım.teşekkür ederim.

Sizi boş arazide hiçbir şey öğretmeden dolaştırdı 2 gün, sonra trafiğe çıkardı ve diğer öğretilmesi gerekenleri öğretmemesinin sebebi yeterli görmemesi öyle mi Boş arazide hiçbir şey öğretmeyip trafiğe çıkarıyorsa bi düşünün derim. Hevesinizi kıran değil heveslendiren bir hoca ile devam etmelisiniz. Herkes ilk denemelerde panik yapar ve heyecanlanır zaten

hayır ben hamile olduğum için ekim ayına ertelettim.
Galiba bende Pazar sınava girmeyeceğim yani kararsızım ama hersey ortada bazen düz yolda bile stop ettiriyorum. Sınavdan çıktıktan sonra bir geçemedin herkes alıyo alamadın laflarını duymaktansa girmemek daha iyi bir daha ki sınava özel ders alıp girmeyi planlıyorum bilemiyorum çok canım sıkkın keşke yazılmasaydım ehliyete.

yaparsın canım sınavına gir.eğer hoca kırıyorsa seni kötü hissediyorsan değiştir.sınav paranı yatıracaksan yakma sınava gir bence

teşekkür ederim yararlı bilginiz için.
siz benim nasıl sürdüğümü gördünüz sanırım aynı arabadaydık.burası bir derdim var bölümü farkettiyseniz bir derdim var gel birde sen ekle bölümü değil.siz beni haksız buluyorsunuz sanırım.eğer öyle buluyorsanızda kendi görüşünüz.ben haksız gördüğüm insanlara yorum yazmıyorum.bence sizde öyle yapın.

bu arada bana burada destek olan gerçekten yorum yazıp derdime ortak olan tüm arkadaşlarıma tek tek teşekkür ederim.yorumların %99u beni destekler nitelikte.bu beni mutlu etti.en azından ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı oldunuz.canı gönülden teşekkür ederim

yaparsın canım sınavına gir.eğer hoca kırıyorsa seni kötü hissediyorsan değiştir.sınav paranı yatıracaksan yakma sınava gir bence
Paralar daha virüs başlamadan önce yatmıştı canım. Yani girmezsem yancak param tabi ama canım çok sıkkın en baştan başlamıs gibiyim herseye bahane gibi gözüksede gerçekten üzerinden 2 3 ay geçti ve tekrar edilmedikçe zor bir süreç bu ki ben çok yetenekli değilim bu konuda. Hoca kırmaktan ziyade iyi biri ama bazen çok fazla bağırıyor tamam anlıyorum defalar söylüyor bazen yine yapamayınca iyice tepesi atıyor. Hakaret etmiyor fakat bıkmışsındır ya söylenmekten göstermekten öyle bir hal alıyor moralim bozuk çok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…