Dırdırcı, eleştiri yapan koca

Boşanmakta istemiyor tabi bi sürü iş şimdi :) Hayır susacak o zaman insan sevdiğine böyle davranır mı? Ben şahsen gerçekten sevmediğim insanlardan çabuk soğurum. Konuşması, her hareketi gözüme batar ama sevdiğime karşı daha farklıyım. Eşiniz en azından siz uyardığınız da dikkate almalıydı. Bence ne yemeğini yapın ne başka işini kendisi halletsin akıllanana kadar.

Haklısınız soğuk duracağım. Çünkü bu durum benim ruhhalimi bozdu artık

Cinnet geçirmiyor musun? Ya :)
Ben deliriyorum
Yani o kadar sindirdi ki bu haline sanırım ben de alışmaya başladım.
Ama ruhhalimi bozuyor.
Yooo.17 sene oldu alıştım artık.
Dolap düzenini beğenmiyor sa kendi yapsın,yapıyor da...
Evde iş de yapıyor mesela.
Süpürge bile yapıyor,
Rahat etmek için kendine robot süpürge aldı
Dolapların üstünü o siler,perdeleri o asar.
Arabasını durmadan temizler,daha 1 kere elimi sürmedim.
Bazı şeyleri söyleniyor söyleniyor,he deyip geçiyorum.
Huy canım,canı sağolsun.
Takmamayı öğreneceksin sende zamanla.

Kendide temizlik yapıyor bizimki aynısı…
Hatta onun giyinme odası ayrı, jilet gibi hepsi düzenli…
Bir temizlik yapar tam 10 saat sürer… her detaytla çamaşırsuyuyla wc de boğulur buharın içinde :)))
Cem ozkok yanında halt etmiş…
Ayy allahımm bizim kaderimiz bu sanırım

Yaptığın temizliği de beğenmez o
Ütüsüz hayatta bişey giymez,iş formasını bile ütületir.
Duş aldımı, banyoyu tertemiz düzenli birakır.
Ben işte falan sam,yemek yer yediği tabağı çalkalayıp bırakır,kurumasın zor çıkar diye.
Nevresim değişim zamanlarına bile karışır

Çok temiz,titiz olabilir ama bu hayatınızı zindan etme hakkı vermiyor ona. Yaptığınız işleri beğenmiyorsa oturup kendisi yapabilir mesela. Sizi sürekli eleştirip yetersiz hissettirmesine izin vermeyin. Alttan almayın, her seferinde tavrınızı koyun yoksa kendini törpülemek için bir çabası olmaz. Siz de yıprandığınızla kalırsınız.

Nevresim değişim zamanı hehhh tam bunu da dedi bugün, vaktiyle değiştir şunu sonra kaşınıyorum dedi.. hafta bir değiştiriyorum yine yeterli gelmiyor ona

Kendide temizlik yapıyor çok yardım eder. Günde 10 saat temizlik yapar bıraksan.
Aşırı detaycı biri..
Keske bu işleri hiç bilmese sadece ben yapsam o sussun yeter istiyorum : (

Sorun genel olarak, bir konuyu çok fazla uzatması sündürmesi… ayakkabı mevzu değil sadece.
Söylediklerini önemsemiyor ve uygulamıyorsanız tekrar tekrar söylemek zorunda kalıyordur.

Aşağıda yazdığınız mesajı gördüm saç ve makyaj dışında benim de eşimin de takıldığı şeyler bunlar. Arabanın kapısı çarpılınca, çöpler kapı ceplerine konulunca, dolapta bozuk sebze olunca falan sinirleniyoruz ikimiz de. Bence sarsak, dağınık, özensiz insan özellikleri bunlar. Eşim böyle olsa boşanırdım muhtemelen. Boşanamıyorsam sonsuza dek söylenirdim.

Belli ki uyumsuz iki insansınız. Siz eleştirilmekten rahatsızsınız o sizin özensizliğinizden. Niye inatla bir aradasınız o kısmı anlamadım ama.

Başak yada oglak deliligi bu.
Kuzenim başak, evlenirken gitti beyaz koltuklar aldi, dil doktum abla sen deli cikarsin beyaz koltukla, alma dedim, dinlemedi.

2 ay sonra evinde güne gittim, herkese onluk takmis, koltuklara ortu sermis, halilara ortu sermis.

Eee dedim ne anlami kaldi beyaz koltuk almanin?

Sonra geldi kendi oglu halinin ortasina kakasini yapti, o da son oldu zaten atti butun esyalarini, yenisini aldi, rengarenk.

B
Ben kendimi farklı tanıtmadım. Olması gerektiği kadar özenli biriyim ben okb derecesinde titiz biri değilim evet.
Bu arkadaslarımız ve ailelerimiz (onun ailesi) tarafındanda onaylandı.
Annesi bile onun aşırı detaycı okb derecesinde biri olduğunu söylüyor.
Ben hem iş hem ev düzenini hem de sosyal hayatımı sağlamaya, dengede tutmaya özen gösteriyorum. İşten çıktıktan sonra 2 saat boyunca evle asla uğrasamam. Bu arada yardımcı bayanıda kabul etmiyor. Kötü yapıyorlarmış.
Kendi sosyal hayatından ödün verir temizlik yapar.
Ben kendimi farklı tanıtmadım. Bu şekilde evlendik. Evliliğin başlarında bu şekilde değildi. Sonradan bu kadar detaycı biri oldu.
Evi geçtim ama benim giyinişime makyajıma saçıma başıma ayakkabıma bile laf söylemesi artık benim kadınlım grururmumu yok ediyor.
Beni sevmiyorsan, beğenmiyorsan boşanalım bile dedim bunu 20 kez demişimdir.
İnsan beğenmediğini bu şekilde eleştirir dedim
Seni seviyorum dedi.

İnandınız mı? Gülüşünü bile sevmediği, aşağıladığı, işyerindeki amirlerine arkadaşlarına ağzını açamazken , sürekli eleştirdiği kadını sevdiğine gerçekten inanacak kadar saf olamazsınız.
Neden boşansın ki , nerden bulacak böyle ezecek kadını, hakaret et, herşeyini eleştir, hayatı zindan et , sonra seviyorum boşanmam de, hemen yelkenler suya. Siz kocanıza beni sevmiyorsan boşanalım demek yerine, bir daha ağzını açarsan kapının önüne koyarım seni saygısız demeniz lazım.

Valla ben de okb derecesinde takıntılı değilim, hatta pis bile sayılabilirim birçok insana göre ama anlattığınız detaylara da takılırım. Annemi çok seviyorum mesela ama arabanın kapısını sürekli çarparak kapattığı için kavgamı da ediyorum. Bir insana bir şey bir kere söylenir çünkü, sonra hassasiyete göre dikkat edilir. Yok dikkat edilmiyorsa ağızdan çıkacak her şey mübahtır.

Niye adamın sizi boşamasını bekliyorsunuz? Madem kadınlık gururunuza dokunuyor neden siz onu boşanıyorsunuz?

Lafta demesi kolay. Seven insan bu kadar eleştirmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…