Dipteyim, nefes alamıyorum.... !

çok ilginçtir. Aynı yıl evlendik o arkadaşı ile. O da kendisine bir doktor kadın buldu evlendi.

Eşim bir ara arkadaşımın eşi senin gibi yapmıyor diye beni kıyaslamıştı.

Ben de şöyle cevap vermiştim: " hmmm, enterasan, acaba o kız nişanlıyken kaç defa ıslak erotik gecelerle aldatıldığını biliyormu ? Biri söylese, bakalım ne kadar rahat bir kadın olacak ? " demiştim.

Arkadaşı 5-6 kızla bunu sağlam aldatmıştı ve benim salak eşim bana bunu anlatırdı...

Milletin anormalliği eşinin normali olmuş ne diyim!! pess!!

Az önce çok sevdiğim ve değer verdiğim bir öğretmen arkadaşım aradı beni. Kendisi piskoloji öğretmeni, ve de benden 10 yaş büyük.

durumu anlattım. Çok şaşırdı ve beni deyimi yerindeyse durdurmaya çalıştı.

Çok öfkelisin ve haklısın dedi. Ama son çaren profesyonel bir danışmandır. Ona da beraber gidin, hala değişmiyorsa ve anlamıyorsa, o zaman hemen bitirirsin dedi.

eşin gördüğüm kadarıyla, yanlış çevresinin hezeyanı altında. etrafında yanlış insanlar var ve farkında değil...... gözünü açman için son savaşını ver.
Keşke dememen için söylüyorum bunları dedi. Ben eşini de seni de tanıyorum dedi. Birbirinize ne kadar aşıktınız dedi. yapmayın... boşanmak en kolayı dedi...

Elinden geleni yap diye ısrar etti.

Yine olmuyorsa, bitir ve git dedi.. gitme ve bitirme fırsatın kaçmıyor elinden dedi....

arkadasım daha önce eşinle düzelmesi konusunda konustun degılmı bıde danısmana göturmeyı dene ama onun gercekten evliliği gercekten kurtarmak ıstıyorsa zaten gelir ve duzelır. bzde gıttık esımle daha dogrusu zorla göturdum ama kendısı sonra gıtmek ve degısmek ıstemedı. yınede sen bılırsın dedıgın gıbı kaybedecek sadece paranız olur bu durumda

birde sana bır kıtap tavsıye edeyım 5 sevgı dılı garyy chapmanın ama beraber okumanızı tavsıye ederım

arkadaslar destek mesajlarınız ıcın cok tesekkur ederım.yarın dava acılıyor.artık uzulmeyeceğım.ama suan yazacak gücüm kalmadı sanırım.allah hepımızın yardımcısı olsun

birde sana bır kıtap tavsıye edeyım 5 sevgı dılı garyy chapmanın ama beraber okumanızı tavsıye ederım

Danismana once kendim gidecegim. Gerekli gorurse cagiririm.

Umudum yok pek...

Danisman benim hakli oldugumu ona soylerse belki bi ihtimal neler yaptiginin farkina varir..

Size neler dediler ve ne tavsiye etmistiler peki?

arkadaslar destek mesajlarınız ıcın cok tesekkur ederım.yarın dava acılıyor.artık uzulmeyeceğım.ama suan yazacak gücüm kalmadı sanırım.allah hepımızın yardımcısı olsun

Canim cok gecmis olsun. Sana fiziksel siddet uygulanmis... kabul edilebilir birsey degil bu.. Allah yardimcin olsun. Dualarim seninle

Danismana once kendim gidecegim. Gerekli gorurse cagiririm.

Umudum yok pek...

Danisman benim hakli oldugumu ona soylerse belki bi ihtimal neler yaptiginin farkina varir..

Size neler dediler ve ne tavsiye etmistiler peki?

gunaydın tatlım biz danısmana gıttıgımızde benı haklı görmustu tabı onunda haklı oldugu kısımlarda vardı hayatımıza renk katmamızı bırbırmıze zaman ayırmamızı felan yanı benım bıldıgım ve yapmaya calıstıgım seylerdi. ama tek taraflı olmuyor. kız bızden cok ıyı danısman olurda harcanıp gıdıyoruz buralarda :)

o kadar para vericem. karşı taraf bir teknik uygulamadımı ? Yani danışman... bakalım benim piskolog bana neler diyecek. Ben yalnız gideceğim ilk etapta

Son düzenleme:
o kadar para vericem. karşı taraf bir teknik uygulamadımı ? Yani danışman... bakalım benim piskolog bana neler diyecek. Ben yalnız gideceğim ilk etapta

ne teknıgı ya hıkaye gercekten gıdıyorsun anlatıyorsun aglıyorsun aglıyorsun kendını mutsuz hıssetme sen önemlısın falan fılan baktı cıkamıyor ısın ıcınden daha fazla nasıl yolabılırım dıye dusunup teknıklerı söyluyor eft dıye bısey yaptı hıpnoz gıbı bısey ınankı o an kendını ıyı hıssedıyorsun sonra hersey aynı sırf para tuzagı gıbı bısey sen bana gel ben para almadan ılacda vermeden ıyı ederım sızı. canım bu arada sakın ılac kullanma daha kötu olursun ınankı bız dahada beter olmustuk bagımlılık yapıyor ve bırakması cok zor helekı çalışııyorsan

bende 6 yıllık evliyim 1 tanede oglum var 1.4 aylık eşimle ayrılıyoruz cmts evi terkedip kardeşinin yanına geçti 4 gündür oğlunu bile görmeye gelmedi unutmaya çalışıyorum diyor onu beni zaten sevmiyodu ama oglunu nasıl bırakıyo anlam veremiyorum

başkası olabilirmi hayatında ?

ana olmak başka bırakmıyorsun evladını ama baba kendıne yukmu edıcek. Allah yardımcın olsun

Ben de ilaca karsiyim. Kullanmam gereken bir durumda oldugumu dusunmuyorum..

günaydın tatlım bugün sana ve bana yeni umutlar mutluluklar getirsin .

durumlar nasıl konusabıldınmı aynımı hala

günaydın tatlım bugün sana ve bana yeni umutlar mutluluklar getirsin .

durumlar nasıl konusabıldınmı aynımı hala

Günaydın güzel Ceylinim. Konuşmuyoruz. Dün gece eve geç geldi.

Ben ise yine yattım. Bu sabah denizde fırtına vardı. Kar yağıyordu. Kapıda beni bekledi. Seni götüreyim arabayla dedi.
Tamam olur dedim. Hava çok fırtınalı olduğu için bana acıdı herhalde.

İyi hissediyorum bugün. Akşama bir arkadaşıma gideceğim yemeğe...

seni beklemesi bile bir umut ışıgı olabilir. akşam o gelmeyecekmi yemeğe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…