DınDınDırınDın

çılgın gençler delikafadulden bayıldım ben neşelerine süper eğlenmişler belli

öncelikle paylaşımın için sağol:1hug:
ama ben gecenin biryarısı durdurulup içindekilerin bana bişi sorup bende cewap verdikten sonra bana dönüp dın dın dırın dın derse varya ben ....................klava:klava:
çok sinir bozucu bişey eşşek şakası bile deyil daha sinir bozucu bişey:mymeka::mymeka:

rica ederim canım
ama kimsede bişey dememiş ya delikafadulden herkes gülmüş geçmiş

rica ederim canım
ama kimsede bişey dememiş ya delikafadulden herkes gülmüş geçmiş

ewt ya biyandan da şaşırıyorum ne güzel insanlar sakin relax hoşumada gitti yani böyle uysal insanları görünce alkisalkisalkis
acaba bendemi anormallik var yoksa insanlarmı normal:bbo::bbo:
yok yok kesin bu aralar benim bu durumum haletiruhuyemle alakalı diyorum bende var bişeyler

delikafadulden delikafadulden delikafadulden canım sende var bi sorun heralde seni bu aralar şakalamamak lazım demek sırnaşık şey benim çok hoşuma gider böle çılgınlıklar onlarla beraber bende eğlendim valla delikafadulden delikafadulden

bende bunun nesi komik anlamadım alt tarafı bi ses çıkarıp kendi kendilerine gülüyolar çok saçma olmuş:uhm::uhm::uhm::uhm:

herkesin eğlence stili farkı sen beğenmemiş olabilirsin ama onlar çok eğlenmiş gülmüşler, zevk renk meselesi yani senin güldüğüne ben gülmem benim güldüğüme sen gülmezsin o hasep yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…