Dileklerin kabulü için tesirli Esma ül Hüsna

Kizlar evimi satmam lazim 1 sene oldu nerdeyse satamadim duanin gucune inaniyorum cok sukur ama nasil bir dua ile hizlandirabilirim basina boyle birsey gelen var mi?

Benden yana helal olsun hepinize canım sende iyiki varsın iyiki tanımışım seni sizleri inşallah daha mutlu günlerimiz olur daha güzel şekilde dualarımızı yaparız rabbim hepimizin yüzünü güldürecek inşallah burda birbirimize ettiğimiz dualar geri çevrilmeyecek inşallah ben inanıyorum arka arkaya güzel haberler vereceğiz birbirimize kuzum inşallah yarın bi sıkıntı çıkmaz sağ salim girersin o transfere rabbim yüzünü güldürsün inşallah senin ve içinde bizlerinde inşallah her zaman duamdasin sen ve KelebekkB arkadaşımız için yasin okudum bağışladım her zaman dua ediyorum canım inşallah her şey günlünüzdeki gibi olur

Kimse yok mu bilen
Mesela örnek vereyim biz ev yaptırmaya başlıyacaktik ve arabamızı satamiyorduk yani müşterisi vardı ama ölü fiyata sonra 4444 defa salatü Tefriciye hatmi başladım 20 günde bitirdim sana yemin ederim bitirdiğim gün akşamına arabaya müşteri çıktı aniden sattık istediğimiz fiyata hemde ve başladık evimize

Yaaaa cok mutlu oldummm insallah darisi basima cok yoruldum artik evimde de oturamiyorum annemlerdeyim muteahhit bicakla basti evimi cocuk esim ben annemlerde bir odanin icindeyiz Allahim buyuk bi kapi acicak insallah cok bunaldim depresyona girmeme cok az kaldi

İnşallah çabucak neticeye ulaşırsın canım üzme kendini rabbim büyük ama dene salatü Tefriciye inanarak oku bak gör mucizelere

Canım benim Rabbim kabul etsin inşallah ağzına sağlık canım Allah ne muradın varsa versin bende inanıyorum birbirimize ettiğimiz dualar Allahın izniyle kabul olucak hepimiz pes pese müjdeli haberi vericez hayırlısıyla

İnşallah çabucak neticeye ulaşırsın canım üzme kendini rabbim büyük ama dene salatü Tefriciye inanarak oku bak gör mucizelere
Zaten esimide surekli oyle telkin ediyorum bi kapi kapattiysa rabbim vardir bi bildigi…gecikiyorsa guzellestiriyordur inancim olmasa coktan bitiklerdeydim esiginden donuyorum cok sukur rabbim bi sekilde koruyo ama bu belirsizlik yoruyo insani

Amin kuzum amin diline sağlık canım benim inanıyoruz çünkü umut hep var umutsuz olmak yok inşallah hepimizin dilekleri kabul olacak her zaman dualarımda yer veriyorum sizlere rabbim en güzelinden müjdelesin can arkadaşlarım

Zaten esimide surekli oyle telkin ediyorum bi kapi kapattiysa rabbim vardir bi bildigi…gecikiyorsa guzellestiriyordur inancim olmasa coktan bitiklerdeydim esiginden donuyorum cok sukur rabbim bi sekilde koruyo ama bu belirsizlik yoruyo insani
Rabbim bi Kapı açacaktır mutlaka sadece biraz daha sabır kardeşim çünkü o gören gözeten her kulunun sıkıntısını biliyor ve ona kalkan elleri asla boş çevirmez dua etmeye yılmadan devam edin lütfen birgün bi kolaylık gösterecektir

Allah razi olsun buraya normalde kafa dagitmaya giriyorum bianda ana sayfada gorunce yazdim belki de bunun bile bi sebebi var cok tesekkur ederim

Okudum iki arkadaşın niyetine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…